Kompleksy, brak wiary w siebie

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Franceska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1115
Rejestracja: 02 cze 2015, 00:16

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Franceska » 13 lip 2018, 20:06

Aretse.
Nie wiem dlaczego się martwisz twoimi palcami.Masz po 5 jak każdy/przeliczyłam dwa razy zanim pomyślałam co stanowi dla ciebie problem/Gdybyś wstawiła zdjęcia np z kolorem lakieru prosząc o ocenę to bym w ogóle nie zwróciła uwagi na twoje palce.Po prostu tak masz. Każdy z nas coś ma.Ja mam np jedno ucho trochę odstające ale je lubię-nigdy nawet nie pomyślałam ,że jest to jakiś defekt i żeby operować.A uszy widać.Biegaj boso ile chcesz,wkładaj japonki i pokazuj stopy.Mamy lato.
2015 -operacja nosa M.Jadczak-efekt-powiększony nos !

Prawda czy fałsz ? http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=840

MRI-nos przed i po przeszczepach viewtopic.php?f=43&t=17760&start=10

Awatar użytkownika
aretse
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2018, 20:28

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: aretse » 14 lip 2018, 14:09

Franceska pisze:
13 lip 2018, 20:06
Aretse.
Nie wiem dlaczego się martwisz twoimi palcami.Masz po 5 jak każdy/przeliczyłam dwa razy zanim pomyślałam co stanowi dla ciebie problem/Gdybyś wstawiła zdjęcia np z kolorem lakieru prosząc o ocenę to bym w ogóle nie zwróciła uwagi na twoje palce.Po prostu tak masz. Każdy z nas coś ma.Ja mam np jedno ucho trochę odstające ale je lubię-nigdy nawet nie pomyślałam ,że jest to jakiś defekt i żeby operować.A uszy widać.Biegaj boso ile chcesz,wkładaj japonki i pokazuj stopy.Mamy lato.
Jeju to bardzo milo z twojej strony 😍 ja jestem chora na tym punkcie, chowam stopy kiedy i gdzie tylko mogę. Mniej wstydzę się pokazać np. nowemu facetowi nago niż te stopy 😭 wszystko prze ten 3 palec u prawej to strasznie widać.
CKN DR.Zachara 18.05.23

Awatar użytkownika
aretse
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2018, 20:28

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: aretse » 14 lip 2018, 14:13

A jak myślicie jakimi lakierami lepiej malować. Ciemniejszymi czy jasnymi ? Wstawiam fotki jak moj koszmar z jasnym wygląda.
20180714_140045.jpg
20180714_140028.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
CKN DR.Zachara 18.05.23

Franceska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1115
Rejestracja: 02 cze 2015, 00:16

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Franceska » 14 lip 2018, 17:22

Bardzo ładnie i klasycznie z tym jasnym lakierem.
Ale ciemny na okazje też ładny
Chodzi też o jakoś wykonania pedicure..Nkt nie będzie analizowal twoich palców ale jak lakier bedzie brzydko i nierówno położony to tak-wtedy zwróci uwagę ale estetyka pedicure a nie palce.Radzę- zainwestuj w profesjonalne wykonanie pedicure.Facet będzie zachwycony stopami.
2015 -operacja nosa M.Jadczak-efekt-powiększony nos !

Prawda czy fałsz ? http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=840

MRI-nos przed i po przeszczepach viewtopic.php?f=43&t=17760&start=10

Awatar użytkownika
aretse
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2018, 20:28

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: aretse » 14 lip 2018, 23:21

Dziękuję za miłe słowa 😘
CKN DR.Zachara 18.05.23

Awatar użytkownika
aneteczek24
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 736
Rejestracja: 01 paź 2017, 11:45

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: aneteczek24 » 14 lip 2018, 23:27

O rany ja też kompletnie nie zwróciłabym uwagi na Twoje palce u stóp! Doszukiwalam się ale nie znalazłam mankamentów które rzuciłyby się w oczy (thinking wskakuj w japonki ,sandałki i co tylko chcesz bo nic "nie normalnego" w Twoich palcach niema (clin
19.10.2017 Polytech 330 anat Kasprzyk
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 0#p1004340

Awatar użytkownika
aretse
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2018, 20:28

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: aretse » 15 lip 2018, 18:04

Ansteckek24 dziekuje slicznie, bardzo miło mi to czytać 😊 A mi tak bardzo wstyd za nie 😔
CKN DR.Zachara 18.05.23

Awatar użytkownika
Helenka2000
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 871
Rejestracja: 10 lip 2006, 19:30

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Helenka2000 » 15 lip 2018, 21:18

aretse, czego Ty chcesz od tego palucha, może i trochę odstaje długością, ale przecież w żadnym razie nie jest taki paskudny, jak go przedstawiasz! Wstydziłabyś się, dołujesz tylko biednego paluszka, nie wiesz, że on się może z tej depresji jeszcze bardziej skurczyć w sobie? (clin Ktoś coś na jego temat Ci powiedział? Wytknął? Wyśmiał?
Luty 2017 – CKN

Awatar użytkownika
aretse
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2018, 20:28

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: aretse » 17 lip 2018, 09:13

Helenka2000, parę osób powiedziało mi, "jakie masz dziwne stopy". Ale ja sama to też widzę 😔 najgorsze, ze jest to bardzo bolesna operacja (ten bol bym przezyla) i ok.1,5 miesiąca rekonwalescencji z tym gorzej bo o kulach się długo chodzi, a nie mogę sobie w pracy na to pozwolić tak długo. Po prostu nie da się jej ukryć... wiem, ze każdy ma jakieś kompleksy i ten również nie jest moim jedynym, ale największym. Tak mi wstyd, ze na ten temat z nikim nie rozmawiam, pierwszy raz w życiu tu na forum z wami.I zastanawiam się, co mogłabym zrobić, żeby chodź to trochę zaakceptować, bo zmienić raczej nie mam szans 😞
CKN DR.Zachara 18.05.23

Franceska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1115
Rejestracja: 02 cze 2015, 00:16

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Franceska » 17 lip 2018, 16:43

aretse pisze:
17 lip 2018, 09:13
Helenka2000, parę osób powiedziało mi, "jakie masz dziwne stopy". Ale ja sama to też widzę 😔 najgorsze, ze jest to bardzo bolesna operacja (ten bol bym przezyla) i ok.1,5 miesiąca rekonwalescencji z tym gorzej bo o kulach się długo chodzi, a nie mogę sobie w pracy na to pozwolić tak długo. Po prostu nie da się jej ukryć... wiem, ze każdy ma jakieś kompleksy i ten również nie jest moim jedynym, ale największym. Tak mi wstyd, ze na ten temat z nikim nie rozmawiam, pierwszy raz w życiu tu na forum z wami.I zastanawiam się, co mogłabym zrobić, żeby chodź to trochę zaakceptować, bo zmienić raczej nie mam szans 😞
Nie ruszaj tego palca.Poczytaj na forum jakie są negatywne efekty operacji /plastycznych/."Dziwne stopy".Takie określenie.Może i "dziwne "ale ile ludzi jest dziwnych.No i co ,nie operują się bo co mają operować.A jak się nie uda to jak będziesz chodzić do końca życia,jakie buty założysz?Wiesz ile osób nie pisze o swoich nieudanych operacjach na forach tylko cierpi w samotności.Za duże ryzyko operacji a efekt- stopy jakie? -normalne ? A jakie to są " normalne "stopy,a jakie "dziwne"?Popatrz ile osób ma drugi palec dłuższy od palucha.No i co.Chyba twoje towarzystwo jest" dziwne" a nie twoje stopy.Jesteś po prostu oryginalna ,niebanalna ,niepospolita,wyjątkowa ,a to są zalety a nie wady i tego się trzymaj.Moje dziecko też ma niepospolitą cechę stóp-"dziwną" ale nigdy nikt tej cechy nie traktował jako wady a tylko jak siłę genów/po tatusiu/. (yes)
Jeszcze raz podkreślam-masz bardzo ładne stopy.
2015 -operacja nosa M.Jadczak-efekt-powiększony nos !

Prawda czy fałsz ? http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=840

MRI-nos przed i po przeszczepach viewtopic.php?f=43&t=17760&start=10

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”