Kompleksy, brak wiary w siebie

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kju3
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1257
Rejestracja: 06 mar 2008, 23:25
Kontakt:

Post autor: kju3 » 12 sie 2008, 22:19

jolaa zebys teraz w gorsze bagno nie wpadla, a bardzo podejrzliwie brzmi ta kolezanka, ja Ci zycze jak najlepiej, ale na rozne sposoby podpytaj co ona sprzatala , moze ludzie na miescie cos wiedza...
dr T.Kasprzyk - McGhan 410 FX - 360 g

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 04 lis 2008, 14:31

viriel pisze:Ja też ostatnio jestem jakaś nie w sosie pod tym względem- przeżyłam już chandrę z powodu piegów i rudej poświaty moich brązowych włosów :-| :-| :-|

hahaa Virel nie wiem co ci dziewczyny napisały bo cały wątek doczytam wieczorem ale nie moge czekać z napisaniem tego, twoje zdjecia mam na kompie skopiowane jako wzór urody ! nawet pokazywałam je mojemu facetowi, kiedyś nawet pisałam do ciebie jakim kolorkiem farbujesz włosy , a usta ideał.

to przykład,że każda z nas ma gorsze dni , każda ma jakieś ale co do swojego wyglądu :)
nawet jak nie ma ku temu powodu pozdrawiam

jolaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 348
Rejestracja: 14 gru 2007, 19:16
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: jolaa » 05 wrz 2009, 19:27

Ahhh znalazłam w koncu...nie mogę się połapać w tym nowym forum :) Do żadnej Hiszpanii nie pojechałam bo rzeczywiście koleżanka ubarwiła nieco zarowno swoje zarobki jak i samą pracę...ja sobie poradziłam sama na rozne sposoby i dalej sobie radzę - nawet szczerze mówiąc nie czytałam ponownie o tym co sie wtedy stało bo nie chcę sobie tego przypominać - zapomniałam co najgorsze i żyję teraźniejszością i przyszłością :) Chętnie pomogę i poradzę w róznych tematach...właściwie jeśli chodzi o wygląd to do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze schudnąc parę kilo i powiekszyc biust ale nie jest to jakąś obsesją...jak będę miała w przyszłości taką możliwość to nie zawaham się ale na razie jest ok :)
marzec 2008 - calkowita korekta nosa: dr. Skupin
sierpien 2009 - makijaz permanentny
listopad 2009 - powiekszenie ust Teosyal Kiss 2ml, botox, endermologia 24x, bella contour 12x, mikrodermabrazja: dr. Lichaj
2012 - kuracja tretinoinowa
2013 - planuje implanty silikonowe piersi i ust

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: natalya » 15 wrz 2009, 16:59

jolaa, bardzo sie ciesze, ze sie odezwalas i ze wszystko jest w porzadku :-D
martwialam sie o ciebie....dlugo Cie nie bylo na forum ;)
ja tez nie przesiaduje na forum, wpadam codziennie na kilka sekund zobaczyc co sie dzieje ;) dopiero dzisiaj zauwazylam twoja wiadomosc :-)

napisz co u Ciebie, jak sobie radzisz.... :-)

a w avatarku to Ty???? :-D
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
eleganceshop
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 01 mar 2009, 12:18
Lokalizacja: szczecin

Re:

Post autor: eleganceshop » 26 lut 2010, 16:59

agus_dan pisze:
tOOsia pisze:na nosek zbieram i kochany powiedział nawet, ze się dorzuci (ale ja nie chcę... bo co jak się rozstaniemy? kawałek nosa mu oddam? :P)
oj usmialam sie kochana, rzeczywiscie nie poradzisz
wiesz ja tez mam rozstepy mam takie sklonnosci, malo elastyczna skora bo rozstepy mam po wewnetrznej stronie ud i z drugiej strony kolan czy jak tam to sie nazywa, ale nie sa straszne tylko kilka, zreszta celulitis tez mam jak wiekszosc kobiet, marze ze jak troszke schudne to zniknie ale ani jedno ani drugie na razie mi sie nie przytrafilo,
nic Toosiu zawsze my kobiety bedziemy mialy cos do poprawienia juz taka natura
tylko zeby nie zamartwiac sie nie potrzebnie i za duzo
co do obwodu to ja nie mam pojecia, szczerze nawet nie wiem ile ja mam- brak centymetra
moze i dobrze
serdecznie pozdrawiam Toosiu
Kochana agus_dan czy Ty masz jakieś kompleksy ?Proszę odpowiedz...Bo ja nie widziałam naprawdę piękniejszej kobiety od Cibie.Dla mnie jesteś więcej niż piękna.Co ja bym dała żeby tak wyglądać..

Awatar użytkownika
Kleo1989
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 03 lut 2010, 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Kleo1989 » 21 lip 2010, 00:02

Moim kompleksem od zawsze są duże i zbyt szerokie biodra oraz tzw."boczki" -wiem ,że wszystkiego mieć się nie da (angel ,ale tak bardzo chciałabym się ich pozbyć i aby nie wystawały w dopasowanych szortach ,czy obcisłej bluzeczce... Może i jestem nastawiona do siebie zbyt krytycznie,bo każda kobieta ma jakiś kompleks,a bynajmniej większość... mHmm,ale już taka jestem - tak bardzo chciałabym zaakceptować swoją INNOŚĆ ,jak niektóre z nas,z Was... Czy jest na to jakiś "złoty środek" ?
Nosek ,broda 23 MARCA 2010 dr Stępniewski
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 93#p577593" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=740" onclick="window.open(this.href);return false;
ES VHP- 450 cc 21 MAJ 2010drŻukowska
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=300" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
strawberry_92
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 152
Rejestracja: 20 lut 2011, 15:45

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: strawberry_92 » 21 mar 2012, 00:48

jak czytałam nie które posty jakbym czytała o sobie ...tez mialam ....co tam , dalej mam kompleks i to wielki czyli moj nos, jest za duzy jestem dość filigramowa osoba i uważam ze w ogole do mnie nei pasuje ale juz niedlugo sie to zmieni :) planuje operacje :) no i jeszcze jeden klopot rozstepy na udach... moge pomarzyc o plazy czy krótkich spodenkach w lecie.. to jest straszne:(:(:( moj chlopak zawsze powtarza ze jestem sliczna...nie narzekałam nigdy na brak zainteresowania ze strony facetów i wciaz nei narzekam ale to siedzi w mojej glowie nic na to nie poradze...;/.
21.05.14 -CKN dr.Keller Skomska -Kraków :)))))

Awatar użytkownika
rudolfny
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 119
Rejestracja: 03 maja 2011, 21:23

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: rudolfny » 13 cze 2012, 21:27

Witajcie dziewczyny :) zobaczyłam tytuł 'brak wiary w siebie' i nawet troche zrobiło mi się miło, że nie jestem w tym odosobniona. Moim najwiekszym problem jest nos, w dosłownym znaczeniu tego słowa:D ale wziełam byka za rogi i za 2 tygodnie robie z nim porządek. Mam nadzieję, że odzyskam równowage psychiczną i będę cieszyć się ładną buzią. Oczywiście wątpie że nagle stane sie pewna siebie bo.... poprostu są ludzie przy których czuje sie mała... a to już ciężej zmienić. Pozdrawiam Was serdecznie!
27.06.2012- nosek dr Skupin

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: agunia585 » 09 lip 2013, 16:17

Nie spotkałam jeszcze w życiu kobiety pewnej swego wyglądu na 100 % . Każda przy bliższym poznaniu czegoś u siebie się dopatrywała. Kompleksy to plaga, fajnie gdy nie przysłaniają nam całego życia i nie pochłaniają całego szczęścia. Lustro to najokrutniejszy przyjaciel kobiety.
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Michitka » 26 wrz 2014, 13:50

Ostatnio chyba Amerykanie robili badania na temat zadowolenia z siebie no i jak chodzi o kobiety to 8 czy nawet 9 na 10 kobiet jest niezadowolonych ze swojego wyglądu. Ale wiadomo jesteśmy bardzo surowe dla siebie, bo wiadomo, że jak spojrzy na nas inna kobieta oceni nas inaczej...a mężczyzna to już w ogóle.
Ciekawostką było to, ze o ile kobiety są dla siebie bardziej surowe (potrafią bardziej siebie pogrążyć czy też nawet powiedzieć, że mają więcej kg czy cm niż to w rzeczywistości) to panowie wręcz przeciwnie (giggle u nich jest bardzi duża rozpiętość krytycyzmu.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”