Kompleksy, brak wiary w siebie

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Post autor: agus_dan » 09 sie 2008, 15:02

natalya bardzo duzo wiesz o oszustach, ja jak juz wspomnialam napisalam co ja bym zrobila, ale ty nieodparcie upierasz sie ze znasz dokladnie psychologie oszusta-niech tak bedzie.
Sama jolaa jeszcze nie wspomniala co jej facet powiedzial(jak juz wczesniej takze to wspomnialam) a ty juz fundujesz mu psychoanalize.
a te 35 tys jak oczywiscie tez juz wspomnialam, to dla mnie bajkowa historia.

a tak ogolnikowo to oczywiszcie mozna sobie gdybac tylko po co? Ty juz faceta wrzucilas do jednego wora z oszustami, a nic o nim nie wiesz.
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

15/06/10 operacja noska -dr Łątkowski

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 09 sie 2008, 15:30

agus_dan, ale ja nie pisze tego po to, zeby krytykowac to, co ty myslisz, tylko po prostu wyrazam swoja opinie na ten temat....a ze jest ona troche inna od twojej, to juz nic na to nie poradze....w kazdym razie ja nie mam tobie za zle, ze nie myslisz tak jak ja, bo kazdy ma prawo do wlasnej opini.....
zreszta rzeczywiscie nie wiemy za duzo o tym facecie, ani o calej sytuacji, ale mi sie juz wnioski nasuwaja....mozliwe, ze nie mam racji, ale analizujac cala sytuacje nie potrafie myslec inaczej.....obym sie mylila :|
agus_dan pisze:Ty juz faceta wrzucilas do jednego wora z oszustami, a nic o nim nie wiesz.
tutaj nikt nic nie wie na jego temat, ale kazdy ma mimo wszystko jakies swoje zdanie na ten temat.....moge sie mylic, co niego....czas pokaze....
jestem realistka i na razie mysle, co mysle....

Jola, a ty tego faceta dlugo znasz?
moze znalas go juz wczesniej?

ale sie nam temat rozwinal.... :badgrin: z kompleksow do kredytow bankowych ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Post autor: agus_dan » 09 sie 2008, 20:28

natalya ja takze nie krytykuje tego co powiedzialas ani nie mam Ci tego za zle,
to ty zacytowalas moja wypowiedz i dalas mi do zrozumienia ze to ja sie myle gdyz oszusci robia tak i tak i mysla tak i taki wybieraja takie a takie ofiary- zycie jest zagadka i watpie zebys wszystko wiedziala o tym kto i jak postepuje dopoki go nie poznasz, takze kazdy oszust jest inny-nie identyczny
ja zawsze szanuje czyjes opinie i mysle ze swiat bylby nudny jezeli wszyscy bylibysmy tacy sami
i ja tez nie jestem marzycielka, tylko jezeli ta cala historyjka jest prawdziwa to jakos naprawde nie sadze ze ten facet rzucil sie na jolle z marna rentka zeby od niej cos wyludzic bo racjonalnie myskac to mial bardzo male szanse.
tak jak mowisz natalya my mozemy tylko sie domyslac i wysnowac wnioski ktore nie zawsze moga byc prawidlowe zarowno Twoje jak i moje.

jolaa odpowiedz na nasze wczesniejsze pytania
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

15/06/10 operacja noska -dr Łątkowski

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 10 sie 2008, 16:14

agus_dan pisze:to ty zacytowalas moja wypowiedz i dalas mi do zrozumienia ze to ja sie myle
nie sadzilam, ze to zostanie tak odebrane ;) chcialam tylko wyrazic moja odmienna opinie i dlatego zacytowalam fragment twojej wypowiedzi ;) juz nawet nie chodzilo mi o ten konkretny przypadek(przypadek joli), tylko mowilam bardziej ogolnie....tzn chcialam powiedziec, ze oszust moze sie tez zainteresowac mniej zamozna osoba, co nie oznacza, ze nie masz racji, bo z tym co powiedzialas absolutnie sie zgadzam 8-) chcialam tylko zwrocic uwage, ze moga byc jeszcze inne mozliwosci ;)
napewno nie mialam na celu dac ci do zrozumienia, ze sie myslisz, bo mozliwe, ze to akurat ja sie myle.....to sie dopiero okaze ;) (o ile sie w ogole jeszcze czegos dowiemy :| )
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Post autor: agus_dan » 10 sie 2008, 17:43

my tu dyskutujemy spieramy sie i wadzimy, a jak narazie to jolaa ma nas gdzies :-D i dalej nic nie jest jasne

chyba za bardzo sie wczuwamy w ta cala sytuacje
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

15/06/10 operacja noska -dr Łątkowski

jolaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 348
Rejestracja: 14 gru 2007, 19:16
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: jolaa » 10 sie 2008, 22:59

Kontaktowalam się z nim...nigdy w zyciu się tak nie upokorzylam wrecz blagalam go o pomoc. A on napisal, ze wyjezdza i nie ma czasu odpisywac. Nic na temat pieniedzy a wyslalam mu kilkanascie smsow...a telefonow nie odbiera...tamta laska musiala go bardzo „zaczarowac”...
Dziekuje Wam za rady na temat tego, ze można zamrozic raty...zajelam się tym bo planuje to zrobic na 3 misiace i na ten czas pod koniec sierpnia wyjade do Hiszpanii tam mam kolezanke która przyjechala do Polski teraz na miesiac i wraca pod koniec sierpnia i wtedy ja się z nia zabiore...czekam teraz na nia i będziemy rozmawiac. Wiem, ze duzo zarobila sprzataniem u bogatych ludzi w domach mowila, ze wszyscy się tam szanuja nie to co w Polsce. A ona pracowala tylko po 4 godziny dziennie 3 razy w tygodniu. Nie wiem dokladnie ile zarobila bo glupio mi zapytac. Ale zaraz po przyjezdzie robila w domu remont. Dzis musze jednak jakos delikatnie wypytac. Ja jednak chcialabym pracowac 6 razy w tygodniu i po 8 godzin. Może chociaz na polowe bym zarobila żeby polowe z tego splacic.
To na razie mój jedyny pomysl. Ale dobrze, ze można zamrozic..mam jeszcze kkilka bankow do zalatwienia i jutro jade w tym celu do Poznania.
Mysle ze dam rade...o malo mamie nie powiedzialam prawdy ale kurcze boje się jednak.

Ja sama nie wiem czemu on ze mna był. A to ze nikt by nie uwierzyl ze mam tyle kredytow na taki dochod to bylam w tym celu u doradcy w Expanderze jak radzilyscie zabralam wszystkie umowy, żeby to udowodnic ze faktycznie mam tyle kredytow na taka rente i na moje nazwisko wszystkie sa bez poreczycieli ale wiecie co mi powiedzieli? Ze oni udzielaja kredytow konsolidacyjnych tylko jeśli mialabym choc jeden hipoteczny, jak mam wszystkie gotowkowe to nie. I nawet nikt nie chcial rozmawiac ze mna także nie mialam mozliwosci pokazania tych umow...

Chetnie bym pokazala te umowy niedowiarkom. Bo to jest szczyt naprawde... po co mialabym to wymyslac. Mam wszystkie umowy i nie wiem czy ich nie zeskanowac czasem i nie wyslac...

Wlasnie najgorsze jest to ze ja zawsze do niego podchodzilam z dystansem on się wkurzal, ze mu nie ufam ale zrobil tyle nie wiem jakos tak mnie przekonal ze mu zaufalam bardziej niż sobie.
A na policji to co ja wlasciwie powiem? Przyznam, ze mialam już do czynienia z policja i to jest szok jacy oni sa... szlam pieszo z Bnina do Czmonia to odcinek trasy Poznan-Gostyń i to była 22 oczywiście probowalam zpalac okazje ale nikt się nie zatrzymal a wtedy mnie okradli to było 3 lata temu. Z niewielkiej sumy ale nie mialam jak wrocic do domu nawet telefonu nie mialam by zadzwonic i weszlam do baru w tym Czmoniu calym gdzie babka zadzwonila na policje a oni przyjechali spisac zeznania i o 23 odjechali a ja zostalam tam i musialam isc dalej pieszo i czekac na okazje. Zatrzymal się taksowkarz który dal się ublagac ze jak mu dam swój dowod osobisty to mnie odwiezie za darmo i oddam mu w umowiony dzien pieniadze a on mi dowod...
Także w sumie jakby mnie ktos tam w tym lesie zapieprzyl za przeproszeniem to policja miala to gdzies. Nie chce mieć już z nimi do czynienia.

A na takich co strasza to tez trzeba mieć kase, żeby im zaplacic. Dlatego ja nie widze innego wyjscia jak sama jakos to splacic. Bo on się do mnie ju nie odzywa.
Najgorsze jest to, ze jak mi oswiadczyl, ze poznal inna i się zakochal to powiedzial, ze mnie z tymi ratami nie zostawi bo by nie mogl spojrzec w lustro. A teraz po prostu mnie olał.
Ja go znam od wrzesnia zeszlego roku.
Przyznam, ze nie wiem o co mu chodzilo od samego poczatku. Teraz to nie wiem bo nie wiem w ogole co o nim myslec kim tak naprawde jest. Nie wierze w nic co z nim zwiazane.
Własnie chyba za bardzo się wczuwacie. Ja tutaj nie siedze codziennie już na necie.
Zreszta i tak mi już pomoglyscie i bylabym wdzieczna za zakonczenie tematu. Wiem już co zrobic i nie wspomne wiecej o samobojstwie. Nie chce się zglebiac bardziej bo kto wie kto to czyta. Nie mogę publicznie pisac o szczegolach już i tak za duzo napisalam.
Jakos to rozwiaze mysle ze powiem mamie i wspolnie cos zdzialamy. Kurcze niepotrzebnie w chwili slabosci pisalam o samobojstwie . Zebym ja jeszcze nie zalowala ze tu cos napisalam. Teraz to już mnie nic nie zdziwi. Dlatego proszę w ogole o koniec tego tematu. I obiecuje wiecej nie będę się wypowiadac w innych tematach o ustach, nosach itd.

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 12 sie 2008, 19:27

jolaa pisze:Dlatego proszę w ogole o koniec tego tematu
...Amen!

Ale jeszcze Jolaa musze powiedziec jedno...Twoj wyjazd do Hiszpanii...cos ta koleznaka nawija makaron na uszy o swoich zarobkach....a zwlaszcza godzinach pracy....i ze stac ja na busa czy samolot do Polski z tego....i remont??? Sorry,ale chyba pracuje u rodziny krolewskiej... ;)

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 12 sie 2008, 19:31

Anielicanrw pisze:cos ta koleznaka nawija makaron na uszy o swoich zarobkach....a zwlaszcza godzinach pracy....i ze stac ja na busa czy samolot do Polski z tego....i remont??? Sorry,ale chyba pracuje u rodziny krolewskiej... ;)
Wiesz w sumie nie wiadomo jaka kwota dla kogo to duzo... a remont remontowi też nie równy ;)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 12 sie 2008, 19:36

nesia pisze:a remont remontowi też nie równy
a tu sie zgodze z Toba! :p

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 12 sie 2008, 22:10

W Belgii nikt nie placi wiecej niz 9 euro za godzine sprzatania , no moze specjalny wyjatek 10 euro . Ja sama place pani 40 euro za 5 godzin .
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”