Kompleksy, brak wiary w siebie

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

jolaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 348
Rejestracja: 14 gru 2007, 19:16
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: jolaa » 07 sie 2008, 22:53

Tak one jednak byly wszystkie w bardzo krotkim czasie brane. Male odstepy czasu były miedzy jednym a drugim i trzecim itd...
marzec 2008 - calkowita korekta nosa: dr. Skupin
sierpien 2009 - makijaz permanentny
listopad 2009 - powiekszenie ust Teosyal Kiss 2ml, botox, endermologia 24x, bella contour 12x, mikrodermabrazja: dr. Lichaj
2012 - kuracja tretinoinowa
2013 - planuje implanty silikonowe piersi i ust

Awatar użytkownika
majka133
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 340
Rejestracja: 03 lut 2008, 18:56

Post autor: majka133 » 07 sie 2008, 23:52

Nie rozumiem. I ot tak facetowi kasę dałaś????

Jolaa jesteś bardzo młoda , nie masz zaświadczenia o zarobkach, jedynie renta ... Ale musisz mieć sporo renty,że bank dał pozyczkę.Banki sprawdzają weryfikują..
dr Kubasik 13 .03 2008 plastyka brzucha -
SUPER

dr.Kubasik- piersi 21.08 2008

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 07 sie 2008, 23:56

ja wciąż nie mogę uwierzyć
przecież banki nie dają pożyczki za przeproszeniem "na gębę"
jak już jest jedna to zazwyczaj ciężko o drugą i to wszystko jest dokładnie sprawdzane (i przez banki i przez jakies tam firmy udzielajace kredytów)

jak to tak?
jolaa

niestety ciężko w to uwierzyć ale skoro tak piszesz to ok
niestety niepotrzebnie zaufałaś
posłuchaj mądrych dziewczyn i postaraj się o chwilowe wstrzymanie tych rat


na kredytach się nie znam więc nic więcej powiedzieć nie mogę...

oj, nie trzeba tak ufać nawet jak się jest zakochanym....
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

jolaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 348
Rejestracja: 14 gru 2007, 19:16
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: jolaa » 08 sie 2008, 00:03

Mnie wlasnie wkurza to ze nie mozecie w to uwierzyc. jakbym mogla to bym pokazala wszystkie umowy jakie mam, bloczki comiesieczne i dochod netto udokumentowany bo przeciez mowie prawde. Mam rente w wys. 615 zł.
Zresztą to nie jest za bardzo na temat. Nie wierzycie to nie. Wolalabym juz zakonczyc ten temat.
Caly czas kombinuje jak z tego wyjsc i mam nadzieje, ze dam rade.
Pozdraiwam
marzec 2008 - calkowita korekta nosa: dr. Skupin
sierpien 2009 - makijaz permanentny
listopad 2009 - powiekszenie ust Teosyal Kiss 2ml, botox, endermologia 24x, bella contour 12x, mikrodermabrazja: dr. Lichaj
2012 - kuracja tretinoinowa
2013 - planuje implanty silikonowe piersi i ust

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 08 sie 2008, 14:42

kju3 pisze:ale jakie wyludzenie,
sama dala
sama dala, bo naopowiadal jej, ze beda razem i ze bedzie placil raty(juz o operacjach nie wspomne)
to jest moim zdaniem wyludzenie :|
przeciez gdyby mu nie zaufala i wiedziala co sie stanie, to by mu nie dala :|
facet ja oszukal, a to jest pzrestepstwo :|

iza pisze:A teraz realia- jak widać przestepstwo zaistniało, jednak czy Jola ma na to jakies dowody (pokwitowania, swiadków przekazywania gotówki itp?), jeśli nie sprawę czarno widze .
ale wlasnie facet wszystko tak zaaranzowal, zeby nie bylo zadnych dowodow przestepstwa, co nie oznacza, ze nie mialo ono miejsca :roll:

z drugiej strony jak tak logicznie sie zastanowic, to kto uwierzy temu facetowi, ze Jola dala mu te pieniadze, skoro sama nie pracuje, a jej jedynym dochodem jest 600 zl renty..... :roll: i dla niej chyba robi roznice 35 tys w jedna czy w druga strone :|

a jezeli nie ma zadnych dowodow ani swiadkow, to powiedzialabym, ze on mi te pieniadze ukradl :| bo tez nie moga mi udowodnic, ze mowie nieprawde :|
Anielicanrw pisze:nie chce "glosno" mowic...ale ja bym sie z gosciem inaczej rozprawila...sa sposoby.....
Anielicanrw, wlasnie chcialam o tym wczesniej napisac, ale jakos mi bylo glupio i tez nie chcialam o tym glosno mowic, zeby nie wyszlo na to, ze namawiam do nie wiadomo czego ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Post autor: agus_dan » 08 sie 2008, 18:37

jolaa dalej nie odpowiedziala co z tym facetem, czy sie z nim kontaktowala, bo jak on ma kase to co mu zalezy splacic w sumie to na jego wydatki szlo, a z jola byl na pewno nie dla pieniedzy bo jak bym chciala cos od kogos wyludzic to na pewno nie szukalabym rencisty z 615zl na miesiac, odszedl do innej trudno ale swoje musi splacic.

jezeli oczywiscie to wzystko to prawda w co niestety nawet przy dobrych checiach nie moge uwierzyc, wczoraj rozmawialam z kolezanka z Polski powiedziala mi ze jej siostrze nie dali kredytu na 75tys na mieszkanie, i to nie jest jeden taki przypadek a o takim przypadku jak jola to pierwszy raz w zyciu slysze
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

15/06/10 operacja noska -dr Łątkowski

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 09 sie 2008, 00:34

Anielicanrw napisał/a:
nie chce "glosno" mowic...ale ja bym sie z gosciem inaczej rozprawila...sa sposoby.....


Anielicanrw, wlasnie chcialam o tym wczesniej napisac, ale jakos mi bylo glupio i tez nie chcialam o tym glosno mowic, zeby nie wyszlo na to, ze namawiam do nie wiadomo czego
tez o tym pomyslalam ,nawet kiedys mi to tez ktos proponowal ze ma byczkow kolegow a chodzilo o mniejsza kase oczywiscie nie skorzystalam ale jakby chodzilo o 35 tys tp kto wie czy nie postarszylabym go
zreszta ja bym postraszyla policja albo i na policje poszla

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 09 sie 2008, 12:20

jaaa pisze:tez o tym pomyslalam ,nawet kiedys mi to tez ktos proponowal ze ma byczkow kolegow a chodzilo o mniejsza kase oczywiscie nie skorzystalam ale jakby chodzilo o 35 tys tp kto wie czy nie postarszylabym go
gdyby chodzilo o duza kase i mialabym noz na gardle, to tez nie przebieralabym w srodkach :| grunt to odzyskac pieniadze, szczegolnie jak nie jest sie w stanie splacic dlugu :?
na policje tez mozna isc, moze akurat to cos da....wszystko jest lepsze od splacania tych rat :roll:
agus_dan pisze:a z jola byl na pewno nie dla pieniedzy bo jak bym chciala cos od kogos wyludzic to na pewno nie szukalabym rencisty z 615zl na miesiac
nie sadze, zeby priortetowa rzecza dla oszusta byla zamoznosc ofiary :|
oni wybieraja ofiary naiwne, ktore latwo omotac i oszukac......bo nawet jesli one nie maja pieniedzy, to i tak znajdzie sie sposob na wyciagniecie duzej sumy(przyklad Joli) i to wlasnie sie liczy dla oszusta......
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Post autor: agus_dan » 09 sie 2008, 14:23

natalya z calym szacunkiem ale jak kogos poznajesz to nie wiesz czy jest naiwyny ale czy bogaty to bardzo latwo mozna ocenic, zreszta sama jolaa nie spodziewala sie ze bank jej da takie kwoty wiec jakby nie przypadek to na co ten facet mogl liczyc? chyba ze oprocz bycia oszustem jest rowniez jasnowidzem.

Co z tego ze ktos jest naiwny jak nie ma kasy co najwyzej mozna wyludzic uczucia, ale o to najwyrazniej mu nie chodzilo.

Zreszta nie wiem jakie ty masz doswiadczenia ja nie znam zadnego oszusta napisalam jak ja bym postapila jak bym jednym byla, osobiscie nie wiem jakie ofiary wybieraja i co sie dla nich naprawde liczy, moze ty wiesz lepiej.

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 09 sie 2008, 14:48

agus_dan pisze:natalya z calym szacunkiem ale jak kogos poznajesz to nie wiesz czy jest naiwyny ale czy bogaty to bardzo latwo mozna ocenic
jesli ktos jest naiwny, to bardzo latwo mozna to wyczuc.....zreszta nawet jesli ktos nie jest naiwny, a potrafimy sprawic, ze obdarzy nas zaufaniem(a oszusci to maja opanowane do perfekcji), to potem mozemy zrobic z nim co chcemy, bo we wszystko nam wierzy....
co do ludzi bogatych, to oni sa mniej ufni :| sa tez bardziej pewni siebie i trudniej na nich wplynac :|
poza tym w razie oszustwa wiedza jak sobie poradzic, maja pieniadze na prawnika i rozne wplywy, dlatego oszusci wola nie ryzykowac i przewaznie wybieraja ofiary slabe, ktore nie maja w nikim oparcia, niepewne siebie.....latwiej je omotac i potem zazwyczaj nie maja sily walczyc o swoje, bo sa przytloczone cala sytuacja....i o to chodzi oszustowi :|
agus_dan pisze:Co z tego ze ktos jest naiwny jak nie ma kasy co najwyzej mozna wyludzic uczucia
co z tego? a 35 tys ;) jak pokazuje przyklad, nie tylko uczucia mozna wyludzic, ale i cos wiecej ;) nawet jesli ktos jest bez kasy.... :|
oszust ktory zna sie na swoim fachu, wyludzi od kazdego :|
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”