Kompleksy, brak wiary w siebie

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Michitka » 04 paź 2015, 11:48

Najgorsze to chyba jak traci się wiarę w siebie przez mężczyznę..
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Nataa » 04 paź 2015, 20:35

Jeśli tak jest, to sygnał, że trzeba go wymienić na innego.

Awatar użytkownika
sunny_wwa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 89
Rejestracja: 31 sty 2015, 22:10

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: sunny_wwa » 07 paź 2015, 20:06

ale czasem bardzo trudno ocenić jednoznacznie, czy nasze kompleksy są rzeczywiście "w nas", czy spowodowane bardziej przez zewnętrzne otoczenie.
ja np. zawsze wchodząc w związki z facetami miałam początkowo zwyżki nastroju i poczucia wartości (na zasadzie: ojej, ale super, że taki fajny facet jest mną zainteresowany, chyba muszę być całkiem niezła), a po tym okresie następował mega zjazd... teraz mam podobnie, a czuję, że obecny partner to kandydat na mojego męża... o ile go nie zamęczę swoimi kompleksami. (doh
wyjściówka: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 4&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;
15.01.2016 - powiększenie piersi - dr Stańczyk - Allergan 295cc TRF
2 tyg. po: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=170" onclick="window.open(this.href);return false;

mikamika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2773
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:06
Lokalizacja: Gdynia Orłowo

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: mikamika » 07 paź 2015, 20:26

Moim zdaniem wychowanie dzieci tez ma ogromny wpływ.
There are many serious reasons NOT to have plastic surgery. Remember plastic surgery may change your life but it also can end it. Think twice or thrice before having it done!

nitea
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 234
Rejestracja: 06 mar 2016, 11:06
Lokalizacja: wawa

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: nitea » 09 mar 2016, 11:36

Niestety ale dolegaja mi kompleksy i gdybym miała chociaż ładny duży biust to już nic innego by mi we mnie nie przeszkadzało. Nie chce być idealna
CKN - 2017

Lipiallegro
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 843
Rejestracja: 30 gru 2015, 12:28

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Lipiallegro » 29 kwie 2016, 21:01

ja marze o pieknym nosie bo ostanio jedyne co widze w lustrze to ten okropny nos
Pretty hurts

Awatar użytkownika
Kornelia47
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2016, 23:29

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Kornelia47 » 25 sie 2016, 23:34

Polecam zmuszać się do patrzenia w lustro nago i powtarzania kocham i akceptuje siebie przez miesiąc codziennie kompleksy znikną ;)

Awatar użytkownika
ewelinaaa92
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2016, 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: ewelinaaa92 » 07 lut 2017, 13:53

To kwestia psychiki, ja zawsze sobie wmawiam ze osiągne wszystko mimo przeciwności losu, i jakoś to idzie zawsze do przodu. Dużo miałam upadków ale jestem zawsze o krok do przodu. Podobno wiara czyni cuda.
Ciekawe informacje o Ventolin oraz moim blogu

Awatar użytkownika
Lilian_
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2017, 10:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: Lilian_ » 04 cze 2017, 13:18

Lipiallegro pisze:
29 kwie 2016, 21:01
ja marze o pieknym nosie bo ostanio jedyne co widze w lustrze to ten okropny nos
Mam tak samo.. Jak zrobię spory makijaż to jeszcze czuję się atrakcyjna,ale teraz gdy nadchodzi lato i chcę dać skórze odpocząć to bez makijażu czuję się okropnie,oprócz oczu nie widzę nic ładnego w swojej twarzy,mam duży nos a do tego wąskie i małe usta i tłustą cerę.więc to już w ogóle lipa. Będę najszczęśliwsza gdy mój nosek stanie się w końcu mniejszy i nie będę potrzebować tony tapety,żeby czuć się piękną ;)
Planuję CKN

Awatar użytkownika
aretse
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2018, 20:28

Re: Kompleksy, brak wiary w siebie

Post autor: aretse » 13 lip 2018, 18:34

Hej zauważyłam że dawno w tym wątku nikt nie pisał. Mam problem i nie wiem gdzie to umieścić. Chyba tu pasuje bo to mój największy kompleks i zmora wielu lat. Uwielbiam lato, ale przez moje palce u stóp mam co roku bardzo duży stres. Zawsze jak idę do znajomych i w butach nie mam skarpetek, albo nad woda, na basenie itp.czuje ogromny wstyd. Przez moje stopy. Nawet ostatnio zaakceptowała lewą. Ale u prawej tego środkowego palca chyba nigdy nie zaakceptuje zawsze będę się wstydzić i chować jak się da. Nie chodzę w japonkach ani w sandalkach :( całe lato w zamknietych butach. Myślałam o operacji tego palca.
Dołączam fotki. Pedicure robię jutro więc nie zwracajcie uwagi na lakier.
Czy ktoś ma może podobny problem? Jak sobie z tym radzicie? Nie wiem co robić 😟 na jaki kolor najlepiej malować paznokcie...
20180713_181347.jpg
20180713_181753.jpg
20180713_181902.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
CKN DR.Zachara 18.05.23

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”