Gdzie sie golicie!?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 08 cze 2005, 10:50

Mam pytanko do dziwczyn używających depilatora. Gole sobie nim nogi i na 2 tygo mam spokój, ale gdy zaczynają mi odrastać to rosną na początku tak jakby pod naskórkiem :shock: Nie wiem czy to normalne, czy ja jestem jakaś gruboskórna :shock: Wy też tak macie?????
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 08 cze 2005, 11:09

ja tak mam... :D :wink: ....calkiem pomocne sa regularne peelingi i szorowanie ostra gabka :roll: :) (zreszta przy niektorych depilatorach sa nawet takie specjalne szorstkie myjki do masazu/scierania naskorka); ale nawet po tych wszystkich zabiegach dosc czesto musze jakis wlosek podwazyc paznokciem albo penseta :roll: (ale nie chodze z tym do kosmetyczki w tym wypadku jestem samowystarczalna :wink: )

Awatar użytkownika
Marzenka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2005, 23:52
Lokalizacja: Ju es ej :)

Post autor: Marzenka » 08 cze 2005, 21:27

nogi, pachy i miejsca intymne :lol:

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 08 cze 2005, 21:43

Basiu to normalne golisz wlosy wiec z czasem rosna twardsze i mocniejsze,wiec pod skora beda zauwazalne,nie masz sie czym przejmowac :D :D :D
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 08 cze 2005, 21:45

Basiu to normalne golisz wlosy wiec z czasem rosna twardsze i mocniejsze,wiec pod skora beda zauwazalne,nie masz sie czym przejmowac :D :D :D
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 08 cze 2005, 21:51

A ja Basiu slyszalam, ze wlasnie po goleniu depilatorem elektrycznym moga wloski wrastac. Dlatego wazne jest wlasnie to co pisala Agafijka o szorowaniu ostra rekawica lub peelingach.

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 08 cze 2005, 22:01

Moki pisze: ... po goleniu depilatorem elektrycznym moga wloski wrastac. Dlatego wazne jest wlasnie to co pisala Agafijka o szorowaniu ostra rekawica lub peelingach.
Moki dokładnie jest tak jak piszesz, wiem coś na ten temat, bo przez całą zimę goliłam się maszynką , a w ubiedłym tygodniu zrobiłam to depilatorem i muszę cierpieć :cry: , tak mnie cholernie mocno swędzi skóra i widać że włoski wrastają w skórę.
Szoruję rękawicą, ale to jeszcze bardziej podrażnia skórę, ulgę przynosi duża ilość balsamu.

Madzilka1
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1625
Rejestracja: 23 cze 2005, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Madzilka1 » 20 lip 2005, 11:22

Ja sie gole w strefach intymnych, pod pachami, na nogach, i czasem rece musze ogolic depilatorem mechanicznym :lol: Reszte ciala tez powinnam golic tym mechanicznym uzadzeniem ale mi sie nie chce wole nogi ogolic w wannie zwykla maszynka podczas kapieli. :) Bikini i reszte gole maszynka, czasami uzywalam kremu ale podrazia skore, teraz kiedy jestem po solarium jakos sie boje ze mi "zje" opalenizne :D :D A napewno dodatkowo podrazni skore, wosk jest dobry ale niedokladny.

Awatar użytkownika
Calimero
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 145
Rejestracja: 04 mar 2005, 21:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Calimero » 24 lip 2005, 16:36

Uwazajcie na te cienkie wlaski wyrastajace pod skora po depilatorze bo janie dopilnowalam zeby wszystkie usunac peelingiem i mialam straszne problemy. Najpierw tylko swedzialy i robila sienei ladna wysypka a pozniej juz musialam leczyc sie u dermatologa i to chyba z pol roku no i teraz juz nogi maja lepszy wyglad( na poczatku mialam cale w kropki)
A co do golenia: nogi- najpierw od kolan w dol ale jakos mi sie ubzruralo ostatniegolata ze ladniej wygladaja cale gladkie no i juz dupa zbita, musze golic cale, pachy i miejsca intymne :)
Calimero

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 24 lip 2005, 20:51

Wyobraźcie sobie, że goliłam sobie zawsze łydeczki, ale kiedyś, wiele lat temu robiłam sobie kąpiele antycelulitisowe i ....... nogi obrosły mi nie tylko na łydkach ale i na udach. Teraz raz na kilka tygodni gole depilatorem uda, żeby były w miarę gładkie, a łydki co drugi dzień maszynką :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”