Ginekolog: wygolone małe i piercing

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Post autor: GoniaL » 06 mar 2008, 16:08

Sabrina wiesz ja bym się wstydziła iść do ginekologa nieogolona ;) Dla mnie to tak oczywiste jak depilacja nóg i pach. Po prostu estetyka. I myślę ze dla lekarza mimo wszystko też :!:

Awatar użytkownika
agatha_s
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 851
Rejestracja: 01 cze 2005, 08:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agatha_s » 08 mar 2008, 22:09

a ja nigdy sie nad tym nie zastanawiałam, od lat chodze na wosk bikini i zostawiam sobie tylko paseczek. Jednak pewnego dnia ginekolog minie normalnie ochrzanił za taka depilację. Powiedział, że nie można bo te włosy są po to aby chronić nas przed zakażeniami, etc.

Generalnie zmieniłam ginekologa, bo nie wyobrażam sobie chodzenia z futerkiem. I tak cierpię jak muszę trochę odchodować do wosku.

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Post autor: shandapanda » 29 maja 2008, 15:34

dziewczyny powiedzcie mi jak sobie radzicie z odrastaniem wloskow kiedy golicie CALA mala?:D bo ja zawsze gole tylko 'gore' czyli caly wzgorek lonowy,bo raz kiedy ogolilam doslownie wszystko od poczatku do konca:D to jak odrastaly to myslalam,ze sie zadrapie:)

w ogole ciezko jest sie ogolic w 'niektorych' miejscach,a jednak chcialabym byc cala gladziutka:)

nie wiem jak wy to robicie:D

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 29 maja 2008, 18:52

Trzeba się troszkę nagimnastykować ;-)

A tak serio- to wystarczy kilka razy poćwiczyć ;-)

Awatar użytkownika
ania.269
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 483
Rejestracja: 16 lis 2007, 21:12
Lokalizacja: radom
Kontakt:

Post autor: ania.269 » 29 maja 2008, 19:15

shandapanda co do tego odrastania to normalne że swędzi ale jak już zaczniesz to sie przyzwyczaisz i żadnego dyskonfortu już czuła nie będziesz. ja też golę całą małą i niestety tak jak po niektóre dziewczyny wstydzę się chodzic do ginekologa z ogoloną. ale na szczęscie nie chodzę do niego tak często :-)
375cc hp MENTOR OKRĄGŁE 04.11.2008 DR. SANKOWSKI JUŻ PO!!!!! :)))

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 31 maja 2008, 18:47

a ja zaptalam się właśnie mojego mężczyzny czy woli na gładko czy z paseczkiem czy jakoś inaczej...
powiedział, że to nie ma znaczenia bo mi we wszystkim do twarzy :D


a do lekarza chodzę raczej ogolona... czasem całkiem a czasem z paseczkiem...


musze pomyśleć nad depilacją laserową bo golenie mi czasem podrażnia skórę i robią się takie małe czerwone krostki w pachwinach, które bolą :(
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
haneczka5
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 26 maja 2008, 18:16
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Kontakt:

Post autor: haneczka5 » 31 maja 2008, 20:37

laser- polecam!!! tanie to to nie jest ale komfortowe BARDZO!!! także jeżeli chodzi o temet ja nawet nie mam co zapuścić, ale kiedy jeszcze miaąłm to też do ginekologa chodziłam ogolona... wszytsko- i mala i nogi i pachy... tak jakos estetyczniej :)
Life moves pretty fast, if you don’t stop and look around once in a while, you might just miss it…

23.07- nowy nos od Kubasika :)

tolinka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 277
Rejestracja: 27 mar 2008, 12:12
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: tolinka » 04 cze 2008, 10:30

agatapas pisze:Jednak pewnego dnia ginekolog minie normalnie ochrzanił za taka depilację. Powiedział, że nie można bo te włosy są po to aby chronić nas przed zakażeniami, etc.
mnie spotkało to samo, ale tylko raz i gdy byłam w ciąży
generalnie lekarzy zmieniałam często ze względu na przeprowadzki więc skoro inni się nie czepiają to nie widzę problemu
a co do lasera to gdybym miała kasę poleciałabym jeszcze dziś ;)
400 cc ES 29.02.2008 dr Żukowska
485 HI Silimed 21.04.2017 dr Broma

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 06 cze 2008, 00:47

a ja bym chciała sobie zrobić jakiś ładny kolczyk ,ale nie wiem -jak pużniej iść do lekarza :oops: , i jak sie cuż takiego nosi , i czy mnie lekarz nie bedzie zganiał ze moje stany zapalne pochodzą od kolczyka
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 06 cze 2008, 08:59

Ja od lat mam wygoloną małą i nie łapie nigdy żadnych infekcji. Dawniej miałam paseczek,a od lat trzech nie mam nic ;-)
Nokolettka,ty masz 20 lat a w tym wieku WSZYSTKO pasuje.
Murzyni w jakichs tam plemionach non-stop maja wszystko poprzebijane i jakoś infekcji nie łapią. Nawet jak bys miała grzywę jak u konie,to ona Cie na pewno od choroby nie uchroni.
Lata szybko lecą i ani się nie obejrzysz jak beziesz miała 40,a wtedy głupio z kolczykami w małej spacerować ;-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”