Ginekolog: wygolone małe i piercing

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Ginekolog: wygolone małe i piercing

Post autor: Sabrina » 04 lut 2008, 19:19

Do dziewczyn które sie golą całkiem, zostawiają paseczki,albo mają percing.
Jak czujecie sie idąc do ginekologa :-)
Ja jestem całkiem ogolona i jest mi STRASZNIE głupio,bo nie jestem już nastolatką.
Od lat się gole i nie wyobrażam sobie włosów na małej :? a nie zamierzam zapuszczać tylko dla tego,że idę do ginekologa. Czeka mnie niedługo wymiana spirali i już sie stresuję :oops:
Jak jest z wami?
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
Mari
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 wrz 2005, 13:22
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Mari » 04 lut 2008, 21:06

piercinga tam nie mam, ale z nieogoloną się pokazywać?
hmm mi to raczej głupio by było z sierściuchem takim... a tak przynajmniej schludnie ;)

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 04 lut 2008, 21:46

Mari pisze: głupio by było z sierściuchem takim...
:badgrin: ale się uśmiałam, też mam takie podejście,
ale rozumiem Sabrinko Twoje obawy, bo różne opinie już słyszałam o komentarzach fryzurkowych i ich braku :roll:
mi np Pani dr po założeniu spiralki zabroniła golenia przez dwa tygodnie, nie rozumiem czemu, że niby bakterie, mikrourazy, ja tam się nie zacinam podczas golenia :badgrin: a sierściucha nie lubię i dwóch tygodni nie wytrzymałam ;)
mężczyźni - ginekolodzy są chyba bardziej tolerancyjni jak na moje oko ;)

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 04 lut 2008, 22:41

ja jakos sie nigdy nad tym nie zastanawialam,ale napewno nie poszlabym nieogolona do ginekologa,a wstydzic sie ze jestem ogolona nawet przez myslby mi nie przeszlo :!:bo niby czemu :roll:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Post autor: Antonelka » 04 lut 2008, 23:11

Sabrina,
ja też ogolona, od lat, i wydaje mi się, że przynajmniej połowa kobiet/ek w PL (jak nie 3/4) tak, jak my, łysiutko, do gina biega, więc taki widok nie jest mu dziwny ;)
Śmiało i nie zapuszczaj, bo może wtedy się zdziwi, jak zobaczy sierściucha :roll: ;)
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 05 lut 2008, 11:46

Ale sie uśmiałam z tego sierciucha :badgrin: :badgrin:
Moja lekarka od botoxu ma męża ginekologa zarąbiście przystojnego. Widziałam go kiedyś u niej w gabinecie. I ona mi opowiadała,ze dziewczyny takie głupie,specjalnie gonią do jej męża z wygolonymi małymi i go bajerują. Widzę,że jest o niego cholernie zazdrosna. Zapytałam co na to mąż,a ona odpowiedziała,ze sie z tego śmieje,że one takie niepoważne i od razu pomyślałam o sobie :? bo mój ginekolog to facet. Wprawdzie totalne zaprzeczenie faceta,bo ma strasznie kobiece rysy twarzy i nawet sie pudruje,ale mimo wszystko facet.
Nie wiem co zrobię za parę lat jak będę miała 50 tke :? Głupio troche z gołą małą do lekarza iść w tym wieku,ale włosy na małej mnie brzydzą. Co dwa dni muszę sie ogolić.
Mąż tez jest z tego bardzo zadowolony. Jednak nasze społeczeństwo nie akceptuje pewnych "odchyleń" od normy i pewnie nie jeden ginegolog skomentował w domu nasze malutkie :badgrin:
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 05 lut 2008, 18:12

ostatnio bylam u gina z nowym fryzem ;) i bylo ok, usmiechnal sie tylko :) Generalnie mi tez bardziej niezrecznie byloby isc z "siersciuchem" :p niz z ogolona albo fryzurka.

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 05 lut 2008, 19:04

Ja nie mam wogole wloskow (trwala depilacja) i mam piercing i normalnie zupelnie.Ostatnio Pani dr mi koposkopie i mowi ze to powrzechne :-)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

diksi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 52
Rejestracja: 05 lut 2008, 20:47

Post autor: diksi » 05 lut 2008, 23:34

gdzie sie robi taki pirsing??a i cz boli?? NAPISZCIE PROSZE!!! MOZE TEZ SE FUNDNE HEHE :-D

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 06 lut 2008, 23:23

niee, no ja też sobie siersciucha nie fundne :p a co do ginekologa to sie nad tym nie zastanawialam co mysli gdy widzi łysa (jak to mowi moj kolega)"piczkę" , nawet jak mam zamiar isć to wole ladnie wszystko doprowadzic do porzadku, zeby nie bylo ze sa jakies kujaki wystające :badgrin: :badgrin: jeszcze sie chlopaczyna ukluje, a jezem nie jestem przeciez :-D :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”