Wybor plci dziecka

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

jawna
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 22 paź 2008, 12:12

Post autor: jawna » 22 mar 2009, 12:18

Podejrzewam że wszystko jest kwestią indywidualną - chodzi o dokładne określenie terminu a moze nawet godziny owulacji. Ja próbowałam najpierw 5 dni przed owulacją - w ogóle nie zaszłam w ciążę. Potem 4 dni przed i mam dziewczynkę. Koleżanka, która z powodu dolegliwości bólowych zawsze wie kiedy ma dokładnie owulację chciała mieć chłopców i ma.
powiĂŞkszenie piersi 15.10.2008- dr. Pastucha - 255g

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Post autor: chiquita » 22 mar 2009, 20:41

Och dziewczynki, gdyby to było takie proste jak napisanie listu do Św.Mikołaja ;)
wszystkie byłybyśmy zadowolone :badgrin:
czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

Awatar użytkownika
alex_secret
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 93
Rejestracja: 09 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: alex_secret » 25 maja 2009, 15:09

Ja chciałam mieć chłopca i mam :) Obliczyłam sobie, kiedy mam owulację, do tego odpowiednia pozycja i się udało :) Jest taka świetna książka "Zaplanuj płeć swojego dziecka" - u mnie się sprawdziła ;) Powodzenia!
27.05.2009 - konsultacja dr Grobelny - już po
30.06.2009 - konsultacja dr Kasprzyk - też już po :)
*********
... wiesz, jak smakuje życie? Poczuj, dotknij, sam spróbuj, nie odkładaj na później...

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 27 maja 2009, 21:13

Oj to moze wydac sie nie mile( w stosunku do mojego Misia) ale jako ze czesto dziecko pierwsze podobne jest do taty to ja musze miec chlopczyka...bo u dziewczynki to bym nie nastarczyla pieniedzy na operaje odstajacych uszu i nochala...a tak chlopak moze byc wysoki i dobrze zbudowany i to tak nie razi jak u dziewczynki u ktorej wazna chyba bardziej jest uroda... ;)
Nie chce by zabrzmialo to pusto hihhihi...moim drugim argumentem jest to ze starszy braciszek bedzie opiekowal sie mlodsza siostrzyczka...ech marzenia
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Majusia » 28 maja 2009, 09:24

ghostdog pisze:.bo u dziewczynki to bym nie nastarczyla pieniedzy na operaje odstajacych uszu i nochala...
niezła jesteś :badgrin:
szkoda, że się nie da zaprogramować co dziecko powinno mieć z rodziców :?

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Post autor: dosia » 28 maja 2009, 16:36

ojjj , mi się wydaje że płci dziecka nie da się zaplanować , moja koleżanka ze szkoły miała 6 sióstr , a brata zadnego , jej mama chodziła nawet do wróźki a ta jej mówiła kiedy ma to robić żeby wyszedł chłopczyk , ale nigdy nie wyszedł. A jak pytała lekarza to ten jej powiedział że tego się nie da zaplanować i nie ma znaczenia w którym dniu owulacji dziecko zostanie poczęte , to zależy od tego czym mamy więcej Y , czy X.

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: k_asiaczek » 28 maja 2009, 16:58

a w ogóle podobno jest tak, że jak partnerzy mają coś bardzo podobnego (nie wiem o co dokładnie chodzi ale coś z genetyką albo podobnie) to będę mieli dzieci tylko jednej płci :|
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Post autor: chiquita » 28 maja 2009, 18:04

JA CHCĘ CHŁOPCA :!: :!: :!:
Wymyśliłam sobie, że skoro u mojego Maleństwa wszycy mają pierwszych chłopców
to spokojna głowa, tylko "ta robota" nie należy do najłatwieszych jak się okazuje :badgrin:
czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

Awatar użytkownika
olifczur
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 705
Rejestracja: 21 sty 2009, 23:42
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: olifczur » 28 maja 2009, 19:33

Kochane, niestety nie da rady zaplanować płci dziecka żadnym sposobem, można jedynie bardzo chcieć i mieć nadzieję. Jak już zaszłam w ciąże to myślałam że to chłopiec ale bardzo chciałam córeczkę no i mam, no ale wcale nie uważam że tak jest przez to że chciałam, bo tak naprawdę to dzieci w ogóle nie chciałam mieć. Ale zakręciłam :badgrin:
No ale do rzeczy. Komórka jajowa kobiety zawiera chromosom X, plemniki mężczyzny albo X albo Y. Kiedy plemnik X zapłodni komórkę to jest dziewczynka, a kiedy Y to chłopiec. XX dziewczynka XY chłopiec. I żadne pozycje, diety i inne dziwactwa tu nie pomogą niestety.
dr Łątkowski 3 marca 2009

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Post autor: eniii » 28 maja 2009, 19:55

ja tam jestem pewna że zaplanowałam dziewczynkę, tak wszystko się zgadza co piszecie, tylko wiem że te męskie żyją krócej ale szybko się poruszają a te na dziewczynkę dłużej żyją ale są wolniejsze i im dalej od owulacje się sexsicie ;) to będzie dziewuszka (ja tak robiłam) ;) ;) ;)
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”