najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: marta2454 » 07 paź 2009, 22:47

aldi090 pisze:no uśmiałam się do łez aż monitor w pracy oplułam
:-D
a ja się z ciebie usmiałam :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
z tej opowieści również haha
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: Aguuu » 15 gru 2009, 10:24

Jak powiedziałam mojemu chłopakowi o tej historii, zresztą później sam ją przeczytał, to poinformował mnie, że nigdy nie będziemy mieli kotka w domu :badgrin: :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: hoana » 16 gru 2009, 00:08

no dobra ta historia.. jednak kotka nadal chce PDT_Love_05
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: GosiaczEq » 19 gru 2009, 09:35

Z tymi kotami to musi coś być :-D mi ostatnio się śniło,że mnie kot ugryzł w rękę, a że ja za kotami nie przepadam to go z calej siły "odrzuciłam na ścianę" ... co się okazało tak swojemu w twarz przywaliłam, że się oboje momentalnie ockneliśmy :-D :-D :-D . Dobrze, że tego kota o ziemie nie rzuciłam, bo by dostał gdzie indziej :p :p
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: Aguuu » 19 gru 2009, 11:30

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
się uśmiałam :badgrin: :badgrin:
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: gosienka » 19 gru 2009, 20:10

moze to głupie ale pamietam to do dzis,gdy miałam 15 lat wracałam z moim bratem ktory miał prawie 18 lat z wakacji,wojkowi przewozili tapczany wiec wsadzili nas do blaszanej przyczepy zamknietej na 4 spusty bez szyb i w droge a do pokonania było 400 km.Moj braciszek zawsze mi dokuczał i dusił w zabawie poduszkami do dzis nienawidze gdy maz mnie kołdra przykrywa,wrzeszcze i uciekam,brrr.A tak miało byc o moim bracie,kupiłam sobie na wakacjach pamiatki i zaczełam je ogladac w tym aucie a moj brat je chciał a ja na to ze nie dam,wiec przez godzine sie ze mna szarpał i gonił po przyczepie az rzucił hasłem;bo cie zgwałce!Nie do konca wiedzac co to znaczy oddałam wszystko co miałam,przerazona usiadłam w kacie i truchlałam,było z 5 minut ciszy bo tyle moj bracisze wytrzymał i parsknał smiechem ze głupiutka jeste,teraz to jest smieszne i do dzis sobie dokuczamy tak czy inaczej a ja tak sie bałam. :-?

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: Aguuu » 25 gru 2009, 16:34

No to twój braciszek nie zły numerant był :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: gosienka » 26 gru 2009, 15:28

do dzis jestesmy za soba,tak przysłowiowo jak pies z kotem,teraz jest w Angli ale jak przyjezdza to ztrojki rodzenstwa pierszy jest zawsze u mnie.

Awatar użytkownika
Natashka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 27 cze 2010, 21:47

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: Natashka » 30 cze 2010, 16:14

He he dziewczyny ale sie nasmiałam :) Moze odświeżymy temat ? Ja osobiscie tak jak juz ktos tutaj wspominal mialam wtope z mama jak siedzialam na moim partnerze i weszla:).

Kiedys mialam jeszcze taka glupia sytuacje :P Siedzialam mojemu facetowi na kolanach :) ( bylismy razem 2 lata )bylo duzo znajomych smialismy sie gadalismy itd siedzialam na kolanach mu bo nie bylo juz gdzie usiasc :) i na to wszedl Ojciec i zaczal na mnie krzyczec ze co ja robie ????? ze sie nie szanuje !!! wszyscy znajomi zaczeli uciekac hahaha ale mieli z mojego ojca zwale a ja poczulam sie jak kretynka ....( dobrze ze nie widzial co robimlismy jak bylismy sami bo by zawalu dostał ). (giggle (giggle

Awatar użytkownika
Kleo1989
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 03 lut 2010, 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: Kleo1989 » 21 lip 2010, 00:21

To z kotkiem to naprawdę hardcorowe;D o kurdę... ;D

Hehehe-ojcowie już tacy są ;D;D Wiem coś o tym (giggle :

Jak miałam chyba z 16 [+/- kilka miesięcy] lat mój facet (3 lata starszy;a obecnie jestem z nim od 6 lat...ah-ten czas mija bardzo szyyyyyyyyyyyyybko!!!!!!!!!!!!!!!! ) przyszedł się ze mną pożegnać przed wyjazdem z rodzicami na święta ,miałam wtedy anginę i leżałam w łóżku . Nikogo z rodzinki nie było w domku-tylko MY i wiadomo,co dalej... (giggle W pewnej chwili podczas sexu mówię- " O fuck- słyszę jak ktoś przekręca zamek w drzwiach wejściowych" - to był mój ojciec... (mdr Krzyczę do mojego boy-a-"Złaź" . Zgubił gdzieś w pokoju garderobę... (worried Ja cała nagusieńka pod kołdrą... (trans Co tu robić?! Przecież tata myśli,że chora córeczka leży w łóżku... Krzyczę na mojego faceta w międzyczasie-"Bierz ciuchy i szybko zmykaj do łazienki ,aby się ubrać!!!!!!!!!" Tak zrobił.. Ojciec wszedł do pokoju-a ja udawałam,że śpię spokojnie... Co ja wtedy przeżywałam... (triste (mdr Mój facet szybko się ulotnił.. Ale tatuś wiedział ,co jest grane.... Tak okropnie było mi wstyd (trans Później "kazania",gadanie,rozmowy... (whew Nie miałam odwagi przez jakiś czas mu spojrzeć w oczy.

Czasami rodzicom ciężko zrozumieć,że ich dzieci,a szczególnie "tatusiowe córeczki" nie są już grzecznymi aniołkami (angel .
Nosek ,broda 23 MARCA 2010 dr Stępniewski
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 93#p577593" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=740" onclick="window.open(this.href);return false;
ES VHP- 450 cc 21 MAJ 2010drŻukowska
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=300" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”