najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: Aguuu » 08 maja 2011, 01:51

idealiste pisze:Ja to bym chyba kazała mu zjeść tą gumkę (giggle (giggle (giggle


(rofl (rofl (rofl
Ale kara fajna (mdr
Nie no musiał być nie źle nachlany żeby nie zauważyć tak istotnej rzeczy, haha.
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: zabulka » 08 maja 2011, 12:14

odnosnie wielkosci przyrodzen meskich.. :P
niby nie maja znaczenia ALE.. kilka lat temu jak bylam szalona singielka.. pojechalam na wyjazd motocyklowy z chlopakiem z ktorym "krecilam" i jego znajomymi..
hojrak niesamowity...okazalo sie ze dlatego taki pewny siebie bo tym nadrabial swojego "krzywego malucha".. pomyslalam wtedy, ze wole byc kobietka z malymi piersiaczkami niz facetem z malym i krzywym sisiorem..
jasne..gra wstepna moze nadrobic.. ale cale zycie na grze wstepnej chyba nie da rady :P
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: agunia585 » 09 lip 2013, 18:11

haha nieźle się ubawiłam czytając te historie (giggle
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: najbardziej traumatyczne ;) przeżycie seksualne

Post autor: stradapl » 09 lip 2013, 21:38

bylam z moim owczesnym partnerem na tygodniowym pobycie w malowniczym palacyku - hotelu w wenecji
bylismy w sobie zakochani , juz pierwszego dnia na sniadaniu spotykam sie wzrokiem z pewnym mezczyzna i jak to sie mowi piorun sycylijski , oboje nas zamurowalo
wiem ze nie do uwierzenia , ale dziewczyny naprawde mozna kochac dwoch mezczyzn naraz , bylam z tym realnyym i jednoczesnie pozadalam i chyba kochalam tego nieznajomego
to co bylo miedzy nami ciezko okreslic, on byl z kolega
musial sie podzielic swoimi przezyciami z tym drugim gdyz non stop na mojej drodze byli oni, siedzieli i patrzyli jak ja ide z moim itd.
po 3 dniach takiego milczacego adorowania podszedl do mnie w czasie kolacji i powiedzial : wiem ze jestem smieszny , ale to jest moj telefon , prosze go wziasc . wierze ze kiedys pani zadzwoni , zakochalem sie od pierwszego wejrzenia i bede na pania czekal . Musimy z kolega juz wyjezdzac i chcialem sie z pania pozegnac . Czy moge pania przytulic ?
kiedy sie przytulilismy czulam cos niesamowitego czego do tej pory z zadnym innym mezczyzna juz nie poczulam (pleure
mam ta kartke z telefonem do dzis (heart . mial na imie : jon
a dlaczego pisze o przezyciach seksualnych - bo od tego pozegnania gdy seksilam sie z moim partnerem a wyobrazalam sobie jego, wspominalam te niesamowita chwile pozegnania i mialam niesamowite orgazmy , i trwalo to okolo roku czasu
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”