Wasz facet- pierwsze : spotkanie-randka-całus- ;-)

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 23 sie 2005, 21:33

2,5 roku temu z moim ex narzeczonym mielismy bardzo powazny wypadek samochodowy. Wpadlismy w poslizg i przy duzej predkosci parokrotnie dachowalismy... Cale zdarzenie wygladalo makabrycznie, samochod byl totalnie zniszczony, my jechalismy bez pasow... Ale stal sie cud ... oboje wyszlismy z tego calo! Tylko ja mialam skrecone kregi szyjne i bylam potluczona, jemu nie stalo sie kompletnie nic. Moj samochod poszedl do kasacji. Bardzo silnie przezylam ten wypadek, zmienilam sie diametralnie, moje podejscie do zycia tez. Uswiadomilam sobie jak bardzo kocham narzeczonego, jak jest dla mnie wazny i ze chce byc z nim do konca zycia. Niestety moj ex uswiadomil sobie inne rzeczy a mianowicie ze zycie jest krotkie a on sie jeszcze nie wybawil, nie wyszalal, nie mial zadnego poczucia winy choc to on spowodowal ten wypadeki i po ponad 1,5 roku po tym rozstalismy sie mimo ze bylismy ze soba 7 lat.
Mojego obecnego narzeczonego - przyszlego meza ( slub 03.06.2006 ) poznalam .......w internecie, to byla milosc od pierwszego wejrzenia. Kocham go i mam nadzieje ze nic ani nikt mi go nigdy nie odbierze!!!
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 24 sie 2005, 00:42

Na wstepie: Valentinko bardzo ci wspolczuje :( , wiem jak to jest kiedy straci sie kogos bliskiego (ja stracilam przyjaciolke) w zupelnie bezsensowny sposob, serce peka na milion kawaleczkow a na kazdym jest wypisane imie tej osoby, czas staje w miejscu i nic juz nigdy nie jest takie jak przedtem. Wiem, ze nikt i nic nie jest w stanie cie teraz pocieszyc, ale wierze, ze twoj ukochany jest teraz Aniolkiem i caly czas jest przy tobie. Pozdrawiam cie cieplutko!!!!!!!!


Z moim Misiem poznalismy sie na osiedlu, razem chodzilismy do podstawowki ale jak ja zaczynalam to on juz prawie konczyl :) Po roku znajomosci, zaczelismy byc ze soba. Jestesmy razem juz 4 lata, jest moja pierwsza miloscia, moim Aniolkiem, ktorego kocham najmocniej na swiecie!!!!! Na pierwsza randke poszlismy na dyskoteke (z nikim sie tak dobrze nie bawie jak z nim) a potem na spacer, moj Mis odprowadzil mnie do domu i wtedy.....Pierwszy pocalunek pamietam jakby to sie stalo 5 minut temu :) jeszcze nikt nigdy mnie tak nie pocalowal, zatkalo mnie, nie moglam wydusic z siebie slowa i.........ucieklam do domu hehehehe

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 31 sie 2005, 00:33

Valentinko jesteś dla mnie bohaterką!!!!!!!!!!!!Jestem tu nowa i nie znam forum na tyle, abym wcześniej gdzieś natknęła się na twoją historię. Jestem dogłębnie poruszona. OGROOOOOOOOMNIE CI WSPÓŁCZUJĘ i jednocześnie gratuluję siły!!!!!!!!!!Trzymam za Ciebie kciuki, aby twoje zdrowie oraz wygląd wróciły do poprzedniego stanu. I oczywiście serduszko też:)
A jak poznałam mojego misiaczka??3 lata temu na koncercie,gdzie ja występowałam a on nagłaśniał:))Od pierwszej chwili nie mogłam oderwać od niego oczu. Nie należy on do typowych przystojniaków( ma co prawda 1.88cm- ale nie jest opalonym szatynem z niebieskimi oczami i klatą jak kaloryfer) ale dla mnie jest najprzystojniejszym facetem na świecie:))Robiliśmy nieśmiałe podchody do siebie i 4 miesiące później byliśmy juz parą. Nasz pierwszy pocałunek był tak piękny, że płakałam podczas niego z radości:)))Niesamowite wspomnienie na całe życie:)) Planujemy wspólną przyszłość, ale póki co cieszę się każdą chwilą z nim spędzoną:))Mój misiaczek ma złote serce( nie da się go nie kochać) i każdego dnia zaraża mnie swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem do życia:))
Życzę wam wszystkim babeczki cudownych, kochających facetów oraz udanych związków:)
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: Wasz facet- pierwsze : spotkanie-randka-całus- ;-)

Post autor: karolka69 » 29 lip 2009, 18:47

Valentinko podziwiam Cie kobieto! Naprawde uswiadamiasz nam tu wszystkim co sie tak naprawde liczy...a ja sie normalnie popłakałam, bo nawet nie potrafie sobie wyobrazic bolu jaki przeszłas...jestem ciekawa co dzis u CIebie
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: Wasz facet- pierwsze : spotkanie-randka-całus- ;-)

Post autor: hoana » 22 lis 2009, 22:21

podpisuje sie pod wypowiedzia karolki69..
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: Wasz facet- pierwsze : spotkanie-randka-całus- ;-)

Post autor: nikolettkaa » 29 lis 2009, 12:43

ja tez jestem Ciekawa co z Val ? ja moją pychotkę poznałam przez neta- ;) jako pierwszy mężczyzna w moim życiu mi zainponował i mnie zaciekawił , nie był banalny :) mimo trudnego charakteru -bardzo go kocham , nie umiem tego wyrazić - dla mnie on jest jak powietrze , nie muszę myśleć ,że potrzebuję ,go żeby oddychać - ja oddycham Nim :roll:
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”