Czy faceci probuja Wami rzadzic?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
sonder
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 196
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:46
Kontakt:

Post autor: sonder » 03 paź 2008, 12:01

amelia1234, Ponoc co 7 lat zmienia sie czlowiek i w malzenstwie rowniez .Wiec powinnas miec nadzieje ze zmiana bedzie na lepsze !!!...mieszkasz pewnie z tesciowa amelio?
400 i 425
Dr.Pawel Niemkiewicz
08.07.2008

amelia1234
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2008, 14:05
Lokalizacja: Londyn/Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: amelia1234 » 03 paź 2008, 12:51

Z tesciowa nie mieszkam :roll: Ponad cztery lat temu ucieklam z Polski ale mowiac szczerze ciagle telefony, rady, odwiedziny i wspolne wakcje wystarczaja aby byla ta prawdziwa tesciowa z kawalow . Po takich wizytach i powrotach z wakacji moj maz probuje, zaznaczam probuje nami rzadzic. Mam swoje sposoby na niego i sie nie poddam :-)
Dzieki za otuche ale jest w tym cos. Ostatnio robi rzeczy ktore mnie zadziwiaja i zaskakuja ;) Za pare dni mam urodzinki zobaczymy co wymysli moze mi szczeka opadnie :o z wrazenia lub dostane kolejny sweterek dla starszej pani (tesciowa podpowie )
POZDRAWIAM WSZYSTKIE CO SIE NIE DAJA !!!

Awatar użytkownika
sonder
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 196
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:46
Kontakt:

Post autor: sonder » 03 paź 2008, 14:49

amelia1234, He he wiec trzymaj sie cieplo .I tesciowa trzymaj z daleka...napisz koniecznie czym Cie zaskoczyl ;)
400 i 425
Dr.Pawel Niemkiewicz
08.07.2008

amelia1234
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2008, 14:05
Lokalizacja: Londyn/Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: amelia1234 » 08 paź 2008, 14:07

Witajcie piekne dziewczęta !!!
Wczoraj byly moje urodzinki :-) dzien zaczął sie normalnie wyprawa dzieci do szkoly męża do pracy ale.... Po ich wyjsciu co okolo dwie godziny dostawalam prezent od kuriera ( mąż cwaniak poprosił mnie aby nigdzie nie wychodzila bo czeka na dostawe dokumentow z pracy a ze czesto musze czekac wiec sie nie zorietowalam) nie bede was zanudzac szczegolami ale wszystkie 5 prezentow to rzeczy o ktorych mowilam mu przypadkiem podczas zakupow wiec wszystko trafione 100%
naprawde mąż mnie zaskoczyl i to pierwszy raz !!! Wczorajszy dzien nalezal do moich rzadow :-d ciekawa jestem na jak dlugo !!!
Pozdrawiam wszyskie dzielne kobitki
13 lipiec 2009r. - Nowy nosek od Dr ÂŁÂątkowskiego.

Awatar użytkownika
sonder
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 196
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:46
Kontakt:

Post autor: sonder » 08 paź 2008, 22:31

amelia1234, Wiec Postaral sie chlopak!!!!Super!!!!!Przyjmij rowniez urodzinowe Gratulacje !!!!Sto lat sto lat [smilie=mylove.gif]
400 i 425
Dr.Pawel Niemkiewicz
08.07.2008

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 12 lut 2009, 21:58

mój mąż nigdy mną nie rządził ,nigdy mi nie zwraca uwagi jak mam sie ubrać ,albo że żle sie ubrałam ,a wręcz jak wychodzimy gdzieś razem na imprezke ,a ubiorę sie wyzywająco jest o mnie zazdrosny i dumny zawsze mowi to moja żona jak sie ktos jego pyta haha.Jedynie czego nie lubi to czarnego mocnego makijażu ale teraz jest taka gama cieni i kolorków że czerń może odejść na bok:)zresztą powiem szczerze że mam mocny charakter i nikt mną nie bedzie rządził
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 12 lut 2009, 23:50

jeden probowal mna rzadzic....i sie zle dla niego to skonczylo :badgrin: :badgrin: :badgrin:

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: samanta_kafe » 14 lut 2009, 12:32

Anielicanrw pisze:jeden probowal mna rzadzic....i sie zle dla niego to skonczylo :badgrin: :badgrin: :badgrin:

hihi skąd ja to znam.. tyle ża ja byłam gówniarą, on starszy parę lat (i chyba to się nadaje do wątku ja polka on obcokrajowiec, ale.. :roll: ), w każdym razie nieustanna kontrola skończyła się źle.
ja jestem takim typem który musi trzymać rękę na pulsie a nie być za nią trzymanym, więc generalnie nie umiem być z kimś, kto się w jakiś sposób nie podporządkowuje.. wiem, ze tak jest w drugą stronę bardzo często i wtedy mnie to razi, może to coś z jakiegoś feministycznego zacięcia, że jak chłop kobietą rządzi to robi z niej popychadło etc.. nie trawię. natomiast coś niejako w drugą stronę wydaje mi się być normalne i wcale nie negatywne dla tej drugiej strony..
mamusia mnie tak nauczyła hihi :badgrin:
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

alessa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 72
Rejestracja: 05 sty 2009, 21:12
Kontakt:

Post autor: alessa » 14 lut 2009, 13:46

Moj maz jest muzulmaninem...i jak to z ich kultura bywa, to tacy panowie lubia rzadzic w domu. Mezulek probowal przez pierwsze miesiace, nie kategorycznie i rygorystycznie, ale jednak troche przejawial swoja mentalnosc :roll: , ale....musial przstopowac, bo zauwazyl, ze wzial sobie diabelka w skorze aniolka...hi..hi..... Szybciutko ustawilam sobie chlopa tak jak mi pasowalo i juz od ponad 12-stu lat, to ja rzadze w domu i nie tylko 8-) . Nawet teraz polecial do fryzjera, bo zona mu kazala :-D Nie wyobrazam sobie, zeby jakis facet mi mowil co moge, a czego nie moge, co powinnam zrobic, a czego nie, jak sie ubierac, gdzie wychodzic, itd. Zewiazek, to ma byc partnerstwo i przyazn, a nie niewola i kompromisy jednostronne.

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 15 lut 2009, 02:05

nooo alessa http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ulacje.gif. Wychować muzułmanina to dla mnie wyczyn!
I żeby żona muzułmanina miała zrobione cycki .... fiu fiu.... już to świadczy o tym, kto rządzi w Waszym domu.
Aż miło się czyta takie rzeczy... :p
:p
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”