Czy faceci probuja Wami rzadzic?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 27 wrz 2005, 15:30

Paula zgadzam się z każdą twoją wypowiedzią w tym topiku w 100%( zreszta nie tylko w tym :wink: ) Dziewczyny jeśli jesteście nieustannie ranione to na pewno nie jest to miłość. I nie ma co myśleć, że po ślubie będzie lepiej, bo jeśli teraz nie jest dobrze to na pewno po się nie polepszy :? Straszliwie wam współczuję i nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie waszego położenia :( Na świecie jest mnóstwo przyzwoitych facetów. Naprawdę. Mój jest jednym z nich :wink: Jesteśmy razem 3 lata- na początku jak to na początku bywa było cudownie - różowe okulary itd. Potem zaczęły się kłótnie wynikające z niezrozumienia własnych potrzeb( ja chciałam jak to kobieta być "wiecznie" tulona i "przekonywana" gestami, że on mnie kocha, a dla niego było normalne, że skoro jest ze mną to dlatego właśnie, że mnie kocha i nie czuł potrzeby okazywania mi tego ani mówienia o tym) Kochaliśmy się bardzo ale raniliśmy się nieświadomie :( Potem godząc się płakaliśmy z żalu, że "trudno tak razem być". Jakieś 7 miesięcy temu przerobiliśmy wspólnie " Mężczyźni sa z Marsa, kobiety z Venus" i ta książka odmieniła nasz związek :D Zrozumieliśmy, że bardzo się różnimy i nie ma sensu próba "naprawiania" drugiej osoby. Rozumiemy już nasze odmienne potrzeby ( np, facet czasem lubi po prostu być sam i nie cierpi jak on ma problem a my koniecznie chcemy się w tej chwili dowiedzieć co mu dolega, albo jeszcze gorzej - radzimy mu co ma z tym problemem zrobić). Od kilku miesięcy po prostu już się nawet nie sprzeczamy( jak już to z uśmiechem i przekorą) bo doszłam do wniosku, że szkoda życia na kłótnie :) Mój kochany misiu uczy mnie optymizmu :D ( dobrze mu idzie), wspiera mnie we wszystkim co robię, kocha mnie, szanuje i ufa mi. I vice versa. I takiego faceta życzę każdej kobitce :)
Ależ się rozpisałam :? :wink: Ale o moim misiaczku to ja mogę książkę pisać :wink:
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 27 wrz 2005, 15:35

jak Twoj Misiaczek ma takich fajnych kolegów jak on to niech podesle mi jednego :wink: :lol: ...zamowienie na 1 sztuke prosze:) z dozywotnia gwarancja:)
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 27 wrz 2005, 15:50

gracja pisze:Paula zgadzam się z każdą twoją wypowiedzią w tym topiku w 100%( zreszta nie tylko w tym :wink: )
:roll: :wink: jestem pewnie z tego Venus co i ty :wink: :lol:
gracja pisze:Potem godząc się płakaliśmy z żalu, że "trudno tak razem być".
:? bardzo lubię ten kawałek... :wink:

...Bo tak naprawde,to to nie jest tak,że bez najmniejszego wysiłku z naszej strony,związek będzie kwitł,a samo uczucie da nam gwarancję na długi udany związek...Czasami naprawde jest trudno...Ale o udany związek trzeba dbać i pielęgnować go,i muszą to robić obydwie strony

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 27 wrz 2005, 15:58

Amen :D Paula - święte słowa :P :wink:
Angeliko niestety wszyscy koledzy mojego misiaczka są już zajęci :? Ale jak się któryś zwolni to dam znać :wink: :D
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 27 wrz 2005, 16:23

no tak jak fajni to zajeci..moja samotna kolezanka spytala sie kiedys..ok niech beda zajeci..ale czemu nie przez nas??:) :lol: :wink:

no i te kompromisy...trzeba umiec..by nie zranic i jego..i osiagnac tez swoje:)..ale czasem tak trudno im przegadac ze nie wszystko robimy przeciw im..ze czasem owszem wysluchamy rad..ale nie znaczy ze MUSIMY z nich korzystac..:)
a jak nie skorzystamy to potem..bo tu jetes uparta...a czemu ja nie moge PO swojemu czegos zrobic?? jak np. tak mi ŁATWIEJ lub lepiej???
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 10 paź 2005, 23:30

Mój były tak się niestety zdarzyło był nastawiany przeciwko mnie przez kolegów, podpuszczany. I wychodził pewnie przy nich jak pantoflarz. Ale ja wiadomo nie dałam sobą kierować.
Kiedyś na początku związku sam stwierdził, że kobietę trzeba wychować teraz z czasem stwierdzam czubek on jakiś czy co

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 11 paź 2005, 09:05

moj byly maz zaraz po weselu oznajmil mi ze on ma prawa a ja obowiazku... :shock: myslalam ze zartuje :?
okazalo sie ze jednak nie...
wiec po 6 latach wzielam rozwod....
ale teraz uwaznie "slucham" co mowi do mnie facet...
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 11 paź 2005, 09:51

angelika pisze:moj byly maz zaraz po weselu oznajmil mi ze on ma prawa a ja obowiazku... :shock: myslalam ze zartuje :?
Jejku zabiłaś mnie Angeliko :( Co za gówniarz z tego twojego byłego!!!!!!Odezwał się pan i władca :evil: Wrrrrrrrrrrrrrrrr :evil:
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 11 paź 2005, 11:25

wiesz to wychowanie na wsi...baba do domu i garow i dzieci a facet ma zarabiac....fakt ze sie nie szlajal...za to drugi facet z 2 zwiazku go pod tym wzgledem przebil na maxa!! :evil:
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 11 paź 2005, 14:41

angelika pisze:wiesz to wychowanie na wsi...baba do domu i garow i dzieci a facet ma zarabiac....fakt ze sie nie szlajal...za to drugi facet z 2 zwiazku go pod tym wzgledem przebil na maxa!! :evil:
Kurczę Angeliko ty to masz "szczęście" do facetów. Ale chyba nie do tych co trzeba :? :wink:
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”