Wasze WIBRATORY :) o ile je macie??

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Wasze WIBRATORY :) o ile je macie??

Post autor: GAGA » 08 maja 2005, 15:26

było już o telefonach, imionach, potrawach i innych rzeczach.....
pomysł wzioł się z gazety Marie Clair ostatnio przeprowadziła test wibratorów- uśmiałam się z tego :lol:
a moja koleżanka wpadła na pomysł, że na urodziny zakupi mi własnie wibrator....
nigdy nie uprawiałam sexu "na baterie" ale powiedzialam że pomysł jest fajny bo wszystkiego w życiu trzeba spróbować. siadłyśmy do netu aby przejrzeć strony gdzie takie cacko można zamówić.
nawet nie wiedziałam, że to może mieć tyle funkcjiiiiiii :roll: płynna zmiana wibracji czy coś takiego i różne inne dziwne rzeczy-nie bardzo jeszcze wiem jak to się ma w użyciu bo paczka przyjdzie na dniach :twisted:
czy macie jakieś wypasione sprzęty w domu??
mój ma być różowy z brokatem żelowy ale szczegółów nie znam bo to prezent w końcu!!! napisze jak dostane :P
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 08 maja 2005, 15:38

Witam,
Ja jestem otwarta na takie rzeczy, ktore koloryzuja nasze wspolzycie seksualne. Jeszcze tego nie mam, ale w najblizszym czasie mam zamiar sie w to zaopatrzyc. Uzywac go bede wylacznie z partnerem. Mysle, ze to jest fajne i zaczyna byc podniecajace.... :wink:

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 08 maja 2005, 16:07

ja mam zielonego pana gasieniczke z regulacja natezenia i drgan. jest fenomenalny ;) i naprawde wyglada jak usmiechnieta, zielona gasienica... poprzedni byl zeliwy-tzn. nasadka byla zelowa, rewelacja ale moj pies myslal, ze to zabawka i rozgryzl w drobny mak. ale nic nie zjadl!
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 08 maja 2005, 16:16

Dostałam do swojego mężczyzny trzy lata temu na urodziny :oops:
...różowy, żelowy, różne tempa wibracji, itp :oops: ...nazywa się Leon :lol: (o ile pamiętam miał coś tak napisane w tym stylu na opakowaniu i tak już zostało :lol: )
trzeba przyznać, że zabawa jest niezła :wink: ...a śmiechu jeszcze więcej :lol: :lol: :lol:
...jemu bardzo się to podobało... faceci to w większości wzrokowcy... więc nie dziwne, że był zachwycony... :lol:
...a mi??... cóż...było to jakieś urozmaicenie... podobać się ...podobało :oops:
...ale szybko mi się znudziło...
...powiem prosto z mostu... nie ma to jak prawdziwy... :wink: :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 08 maja 2005, 16:24

Mara to juz wiem że przed psem trzeba chować :lol:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 08 maja 2005, 17:29

Też czytałam ten artykuł był super ;)

Mam jeden, ale głownie zajmuje miejsce w szufladzie. Wolę prawdziwego faceta a nie kawał plastiku ;)

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 08 maja 2005, 17:32

Ja też mam :oops: to pomysł mojego chłopaka :roll:
Fajny, ale tylko we dwoje...
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 08 maja 2005, 17:34

Łomatko chyba sobie sprawie takie cacko :D nie myślałam że ma to takie wzięcie :!: :wink:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 08 maja 2005, 17:44

Moj facet nie lubi :oops: moze powinnam kupic jakis bardziej zbajerowany, bo ten ktory kiedys kupilismy szybko mu sie znudzil! :) i lezy w szufladzie!

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 08 maja 2005, 18:33

razem z moim kochanym miskiem kupilismy sobie wibrator z okazji braku okazji,przyznam ze podoba nam sie zabawa nim, duzo smiechu nam przyprawia,dodam jeszcze ze w naszej sypialni jest takich gadzetów troszke i fajnie nam z nimi(jesli tak mozna napisac),jestesmy otwarci na takie nowosci ale nie zapominamy o "prawdziwym i zywym" :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”