Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kamelia_26
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 540
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:30
Lokalizacja: De

Post autor: kamelia_26 » 10 gru 2006, 17:27

sorry, nie obraz sie ale czy z toba jest wszystko ok?

tak sie sklada ze zanim poszlam siusiu to sobie z nia troche porozmawialam (min o operacjach plasytcznych).
wlosy miala posiwawe ale ladnie ulozone!
byla na urlopie z mezem a wygladali jak para kochankow.pozniej sie okazalo ze sa od dawna malzenstwem i maja 3 corki.
bar byl basenowy gdzie co wieczor siedzialo sie przy drinku i sluchalo muzyki na zywo.
Eddieve pisze:nie powie nikt poza młodą kobietą i dzieckiem. Życie dzielą na progi wyznaczane liczbą lat, najlepiej dziesiątkami, bo to najłatwiej, a próg gdzie wg nich kończy się młodość a zaczyna starość to wiek matki czy ojca minus jakieś pięć lat. Niedojrzałe myślenie zamknięte w ramkach.
bez komentarza...

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 10 gru 2006, 17:42

Ze mną jest wszystko ok, dziękuję za troskę.

Nadal uważam, że nie możesz wiedzieć, czy kobieta starzeje się z godnością snując wnioski na podstawie przypadkowej jednorazowej rozmowy. To nawet nie chodzi o tę konkretną kobietę. Chodzi o kogokolwiek, o dorosłą/dojrzałą osobę ( pomijając już względy płci ). Po prostu nie wiesz, jaki ma stosunek do starości i na ile akceptuje fakt, że się starzeje.
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 10 gru 2006, 17:42

Eddieve- mam wrazenie ze Twoje wypowiedzi sa coraz bardziej agresywne i podobne do wypowiedzi pewnej pani z forum :? Co sie dzieje :?: Przeciez to zupelnie nie pasuje do Ciebie sprzed roku :?
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
kamelia_26
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 540
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:30
Lokalizacja: De

Post autor: kamelia_26 » 10 gru 2006, 17:54

Eddieve, wydaje mi sie ze masz dzis gorszy dzien...

przeczytaj jeszcze raz to co napisalas i sie zastanow nad tym bo ze tego wynika ze ty sama masz problem z uplywajacym czasem.

a to czy ktos sie starzeje z godnoscia oceniam w ten sposob ze nie biega od plastyka do plastyka zeby pozbyc sie oznak starosci, ze cieszy sie z zycia pomimo siwych wlosow/ zmarszczek/itp, ma ciagle dobry kontakt z mlodymi ludzmi i potarfi z nimi rozmawiac na kazdy temat... itd

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 10 gru 2006, 18:10

Nie mam z nim ( = z upływającym czasem ) problemu. Czasem zastanawia mnie, czemu mnie oszczędza; kiedyś dawałam mu powody do tego, by nie obchodził się ze mną łagodnie.
kamelia_26 pisze:a to czy ktos sie starzeje z godnoscia oceniam w ten sposob ze nie biega od plastyka do plastyka zeby pozbyc sie oznak starosci, ze cieszy sie z zycia pomimo siwych wlosow/ zmarszczek/itp, ma ciagle dobry kontakt z mlodymi ludzmi i potarfi z nimi rozmawiac na kazdy temat... itd
Zgadza się, na podstawie, między innymi, tych oznak, które wymieniłaś, można już się domyślać, że akceptuje upływajacy czas i starzeje się z godnością. Bo to już jakaś wiedza, która pozwala na takie wnioski.
W piewszym stwierdzeniu nie było o tym wzmianki, a bez niej trudno przypisywac komuś godnośc czy jej brak względem wieku.
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
kamelia_26
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 540
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:30
Lokalizacja: De

Post autor: kamelia_26 » 10 gru 2006, 18:16

no i doszlismy do jakiegos consensusu... alleluja ;)

Awatar użytkownika
Vaneskaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 252
Rejestracja: 09 lip 2006, 14:22
Lokalizacja: ÂślÂąskie

Post autor: Vaneskaa » 10 gru 2006, 18:54

Hehe widze że nie tylko ja mam takie wrażenie :)

Tigra21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 73
Rejestracja: 17 paź 2005, 20:25

Post autor: Tigra21 » 10 gru 2006, 20:47

Ja strasznie obawiam sie starosci, ale wydaje mi sie ze do tego przyzwyczaja sie wraz z wiekiem. Jak zauwarzylam kazdy ma inne zdanie kiedy ta "starosc" nastepuje. Teraz uwazam ze taki okres jest kolo 40. Bo w tym czasie widac dosc gwaltownie uplyw czasu. No ale panie okolo 35 pewnie sie z tym nie zgodza. Jak narazie gdy smutno mi, z powodu jakiegos nowego rozstepu, pocieszam sie ze za 10 lat bedzie on najmniejszym z moich problemow dotyczacych urody. I mam swiadomosc ze nigdy nie bede wygladac piekniej wiecz z tego kozystam.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 10 gru 2006, 23:04

Tigra21, no co Ty :-D
Ja cały czas sobie wmawiam, że jak się wezmę za siebie(siłownia, kosmetyczka, basen), to najwyżej za rok będę wyglądać lepiej niż 10 lat temu :badgrin:
Tak sobie wmawiam już od co najmniej dziesięciu lat :roll:
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
kamelia_26
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 540
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:30
Lokalizacja: De

Post autor: kamelia_26 » 11 gru 2006, 10:45

ulla10, dobrze mowisz... :-D

ja sie nie boje starosci a raczej tego ze moge byc od kogos zalezna.wiecie, chodzi mi o to zeby byc do konca zycia zdrowa i sprawna.tylko niedoleznej starosci sie boje :cry:
po drugie, strasznie lubie patrzec na starszych ludzi :-)
tu gdzie mieszkam (w niemczech) ludzie starasi to tacy fajni dziadkowie.siedza sobie rano na kawce, spacerki za reke itd az sie milo patrzy...sa tacy fit i tacy niezalezni.taka starosc bardzo mi sie podoba :!:

ale wracamy do tematu... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”