Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re:

Post autor: pimpek1984 » 02 sie 2009, 18:08

aniaroza pisze:W moim zyciu wazna role odgrywa uroda, czasem nawet mysle, ze najwazniejsza. Mam straszne kompleksy na punkcie swojego malego biustu (niedlugo operacja..ufff) i poza biustem mam inne drobne kompleksy z ktorymi sobie radze. Mam narzeczonego, ktoremu sie podobam, ktory mi mowi komplementy, ale kompleksy nadal sa :? Zawsze bylam niesmiala i nie mialam za bardzo chlopakow jako nastolatka, zawsze sobie wmawialam, ze z tego powodu, ze jestem brzydka. W ciagu swojego zycia, a mam 25 lat uslyszalam wiele komplementow i cieplych slow, cieszyly mnie, ale na 5 minut i znowu totalny dol. Powiem wam, ze ciagle sie porownuje do pieknych kobiet i sie doluje, siedzi to we mnie ten moj problem i nie wiem co z tym zrobic :?: Na codzien staram sie ladnie ubierac i prawie codziennie sie maluje, czuje znacznie lepiej , ale chce sama stanac nago przed lustrem i powiedziec JESTEM PIEKNA! ale NIE POTRAFIE!
Bede prosic Boga o to by operacja powiekszenia piersi, ktora mam miec dala mi ukojenie i szczesliwe w pelni zycie oh(re1


Ah czytalam tak jak gdybym siebie czytala.Podpisuje sie pod wszystkim i odczuwam rzeczy identycznie, Siostro
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: avansavana1 » 01 gru 2009, 16:07

Uroda w moim życiu odgrywa istotną, bardzo ważną rolę.
Nigdy nie myślałam o sobie( i też nikt nie utwierdzał mnie w takim przekonaniu), że jestem nieatrakcyjna czy brzydka etc., ale kompleksy były,za piękną też nigdy się nie uważałam.Odkąd jednak zrobiłam operację czuję się znacznie lepiej. Wiadomo kompleksy były, nadal są, ale niektóre już częściowo zniwelowane. Ideałem nigdy nie będę, zresztą, kto może się poszczycić tym tytułem.
Podobam się sobie(mimo, że jeszcze wiele chciałabym zmienić), podobam się mojemu narzeczonemu, podobam się innym mężczyznom, a często i kobietom też :-D , powinnam się więc cieszyć, a mimo to narzekam, my kobiety już chyba tak mamy. . . bam o siebie, fryzjer, kosmetyczka, odpowiedni makijaż, opalanie natryskowe, aerobic, basen, fitness, dobre ubrania - zawsze, ale wiem, że nigdy nie będę z siebie zadowolona w 100%, to przykre.
Mój wygląd/uroda pomagają mi często, ludzie są milsi, łaskawsi, przepuszczają mnie często w kolejce, zatrzymują się na pasach itd:)
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
alkawo
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 104
Rejestracja: 30 wrz 2010, 19:37

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: alkawo » 28 paź 2010, 09:41

Jesli o mnie chodzi to szczerze mowiac nie wyobrazam sobie nie dbac o swoja urode. I nie chodzi tu tylko o to, by wygladac jak lalka Barbie ale o to, by dbac o siebie w ogole.
Higiena (zreszta, chyba pisanie o tym jest zbyteczne, ale patrzac na niektore kobiety zaczynam sie zastanawiac...), zadbane wlosy, makijaz dobrany do okazji...Kobieta jest kobieta i powinna umiec podkreslac swoje piekno. Nawet te, ktorych natura nie obdarzyla olsniewajaca uroda dzieki umiejetnosci zadbania o siebie moga prezentowac sie naprawde przyzwoicie. Trzeba tylko odrobine sie przylozyc a na efekty nie trzeba bedzie dlugo czekac (rire

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: idealiste » 04 lis 2010, 22:26

dla mnie uroda jest bardzo ważna. nie wyobrażam sobie żeby faceci przestali się za mną oglądać na ulicy. Jednak nigdy w życiu nie chciałabym wyglądać jak barbie. przede wszystkim cenię naturalność i to mi się w sobie podoba. gdyby nie to, że miałam asymetryczne piersi (różnica przeszkadzała mi nie tylko ze względów estetycznych,ale również zdrowotnych-kręgosłup) to nigdy w życiu nie zoperowałabym sobie piersi. nawet jak bym miała zupełnie płaskie (prawą pierś taką miałam i jak bym miała takie obie to by było ok).
nie lubię mieć na sobie zbyt dużo wymyślnych ciuchów, bo uważam że ozdobą kobiety ma być przede wszystkim ona sama.
jeżeli by się tak zdarzyło, że urodziłabym się brzydka to wtedy starałabym się jak najbardziej dbać o siebie. zresztą podobno nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane.
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: cytryna88 » 05 sty 2011, 15:48

Dla mnie również uroda ma ogromne znaczenie, zwłaszcza, że interesują mnie dosyć- powiedziałabym- publiczne zawody :) Najpierw aktorstwo, teraz dziennikarstwo. Wiążę swoją przyszłość z telewizją, a zatem uroda jest ogromnie ważna i pomaga :)

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: tOOsia » 01 gru 2011, 20:28

Gdybym urode miala to pewnie bylaby dla mnie wazna ;)
Zastanawiam sie jak to jest kiedy dziewczyna ma piekna twarz... bo ja ciagle slysze ze mam fajne cialo ale twarz do bani :/ dzis mialam kolejna taka sytuacje i choc wiem ze do operacji nosa juz niedlugo to boje sie, ze nie spelni ona moich oczekiwan, ze znowu ktos powie ze mam brzydka twarz i wtedy swiat mi sie zalamie... bo tak wiele nadziei pokladalam w tej operacji i tak bardzo i dlugo o niej marzylam...

a co jesli ja mam poprostu nieladne proporcje twarzy, za male oczy czy za pulchne policzki... ?
dbam o siebie ... na tyle na ile jestem w stanie
Moze ja sie nie umiem pomalowac, czy mam zla fryzure?
Nie wiem.

Wiem ze lubie moje cialo i moge powiedziec ze w nim jest cala moja uroda.
Ciagle slysze ze mam fajny tylek, biodra, brzuch

Moglabym miec troszke wieksze piersi i dluzsze nogi ... ale sa na to metody takie jak push up i obcasy
natomiast... na twarz nie pomoze zaden ciuch

uroda jest wazna... ale sa wazniejsze rzeczy
tak sobie tlumacze ze wazniejsze jest ze nie jestem glupia...

ale pewnie wszystkie brzydale tak sobie mowia ;)
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

AnnaSamotna
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 29
Rejestracja: 02 gru 2011, 21:49

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: AnnaSamotna » 03 gru 2011, 17:11

Do powierzchowności własnej mam stosunek zmienny, ale muszę przyznać że przerażają mnie dziewczyny, które poprawiają sobie każdą niemal część ciała po kilka razy, a wiele takich na tym forum.

Awatar użytkownika
pidzama
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 03 kwie 2012, 13:11
Lokalizacja: 3miasto

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: pidzama » 06 kwie 2012, 22:33

Ania zgadzam sie z Toba, niektorzy jak dla mnie przesadzaja. Ale to ich zycie, ich wybor :)
Uroda jest jakos tam wazna, ale nie mozna sie wylacznie na niej koncentrowac i wkoncu zatracic.
"Masz swe wlasne gory do zdobycia, wlasne marzenia do spelnienia, ale nigdy nie bedziesz miec dosc energii, by tego dokonac jezeli nie uwolnisz sie od oczekiwan innych ludzi, ktore teraz zdaja sie byc twoimi wlasnymi pomyslami. Mozliwe, ze istnieja one tylko w twojej glowie, ale nie znaczy to, ze nie moga cie przytloczyc. Czas przejrzec na oczy i odeslac te oczekiwania na ich miejsce"

Awatar użytkownika
rudolfny
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 119
Rejestracja: 03 maja 2011, 21:23

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: rudolfny » 13 cze 2012, 21:42

No wiadomo każdemu zależy żeby być 'ładnym' ale powiem szczerze, że nie rozumiem chodzenia na solarium, opalania natryskowego... powiekszania piersi jak juz ktos ma rozmiar B. Małe piersi są urocze nie?? i blada cera też ma swoje atuty. :D Fajnie byłoby gdyby weszły w mode :D:D
27.06.2012- nosek dr Skupin

Awatar użytkownika
misia0207
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 109
Rejestracja: 22 cze 2011, 17:11

Re: Jak dużą rolę w Waszym życiu odgrywa (Wasza) uroda?

Post autor: misia0207 » 13 cze 2012, 22:13

rudolfny jestem jak najbardziej za bladą cerą (rofl Ja już wprowadzam tę modę, bo nigdy się nie opalam :) A co do chodzenia na solarium to jak komuś się podoba, to dlaczego nie. Grunt żeby czuć się dobrze we własnym ciele, a jeżeli komuś w tym pomoże opalenizna to ja jestem za ;)
30.05.2012 - operacja nosa dr Skupin
---------------------------------------------
Nienawidzę fryzjerów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”