Bolesne otarcia podczas stosunku - jak temu zaradzić?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
turkus109
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 495
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:39
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: turkus109 » 15 lis 2007, 11:50

nie wiem czy w tym watku moge poruszyc ten temat , ale zdarza sie ze przyczyna moga byc bakterie ktore wysuszaja sluzowke , trzeba zrobic wymaz z pochwy , wiem ze w wawie to jest takie lab. ul inzynierska 1 , prywatnie placi sie 100zl, tez tak mialam i okazalo sie ze sa to bakterie i dostajesz antybiogram na ktory antybiotyk ta bakteria jest wrazliwa .
10.12.2007 operacja powiek dr. brzuchanski.
21.08.2008 plastyka brzucha dr. brzuchanski
30.10.2008 lifting twarzy dr brzuchanski
02.12.2009 pomniejszenie i podniesienie piersi dr brzuchanski

nici
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 587
Rejestracja: 05 gru 2006, 10:19
Lokalizacja: wrocław

Post autor: nici » 16 lis 2007, 12:21

Kochane ta rankę mam raczej na zewnątrz tzn. jak odchylę wa... i przyłożę lusterko to widzę takie jakby przecięcie czy starcie naskórka o okrągłym kształcie które piecze przy dotyku.
Ona jest po boku z lewej strony a z tą nadżerka rzeczywiście macie racje też mam ale ona jest chyba w srodku nie na zewnatrz prawda.
Czy chodzi o ten krem sudocrem który się stosuje na podrażnienia u niemowląt bo tak jest dostępny w polsce.

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Post autor: toxic » 16 lis 2007, 20:07

nici pisze:przyłożę lusterko to widzę takie jakby przecięcie
Czasami mi tez sie pojawiaja takie pekniecia, jak z chlopakiem nas poniesie bez rozgrzewki :badgrin: . Ja poprostu stosuje na to 2-3 razy dziennie prysznic i myje to miejsce plynem do higeny intymnej dla alergikow. Jeden dzien zawsze musze sie przemeczyc, ale na drugi juz jest lepiej.
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
klara01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 294
Rejestracja: 24 lip 2007, 16:44
Lokalizacja: Anglia
Kontakt:

Post autor: klara01 » 16 lis 2007, 20:36

Muszę wam powiedzieć,że ten żelik ,,DUREX PLAY,,jest super.. jak dla mnie...i mojego misia :p kupiłam go 5 dni temu i teraz co dzień się sexujemy :-) co wcześniej jak pomyślałam o bólu podczas i pieczeniu po to mi się odchciewało.Miś jest baaaardzo zadowolony ;)

Awatar użytkownika
greta
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 481
Rejestracja: 12 sty 2005, 22:43

Post autor: greta » 16 lis 2007, 21:01

dokładnie ten sudokrem.miałam to samo co ty jak odchyliłam wa..to takie pęknięcie.dwa tygodnie sie męczyłam musisz smarować sudokremem bo to chroni przed moczem bo wiadomo że zawsze cos tam poleci .delikatnie osuszac i wietrzyć;p.nie ma innego sposobu.jest jeszcze taki solcoseryl pasta do stosowania w jamie ustniej on przyśpiesza gojenie śluzówki.tworzy taką sztuczna skóre . http://www.domzdrowia.pl/30135,solcoser ... j-5-g.html -myslę ze on ci moze pomóc.ja miałam go tylko troszke z polski(w anglii nie mogłam nigdzie dostać) i odrazu zobaczyłam róznice w gojeniu.spróbuj w aptece spytac czy to mozna bez recepty dostac(ja miałam od taty który miał zabieg wewnątrz jamy ustnej i miał to stosowac na podobna ranke własnie na śluzówce czyli w miejscu mokrym i trudnym do zagojenia)trzymam kciuki .na pocieszenie powiem ci ze od kiedy to wyleczyłam wiecej sie to nie pojawiło:)

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 16 lis 2007, 22:52

ja tez mialam takie cuda w srodku,ale przeszlo...teraz pojawia mi sie czasami przy wejsciu,tzn.na zewnatrz,bo moj facet jest dosyc "duzy" i czasami na sama mysl juz mnie boli,ale pomaga durex...wiecie co ??witamina C uszczelnia blony sluzowe o ile sie nie myle.mialam problemy z tymi ranami tam w srodku i w jamie ustnj ,i w nosie i zaczelam duzo wit.c jesc.wydaje mi sie,ze po tym sie zmienilo.
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

ciÂągle_szukam
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2007, 13:27

Post autor: ciÂągle_szukam » 21 lis 2007, 21:21

kochana po witaminie C to Ci się mogło odbić co najwyżej:) Rutyna niby uszczelnia naczynia włosowate ale to trzeba jesc przez rok codziennie rutinoscorbin żeby był efekt.

Awatar użytkownika
OLIO
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1061
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:42
Lokalizacja: NOT importat ;p
Kontakt:

Post autor: OLIO » 21 lis 2007, 21:27

A mi dr zapisał specjalne czopki-lekarstwo na suchosc pochwy CICATRIDINA

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png


Snem byÂło zycie...dopoki Ty nie pojawiÂłes sie wtedy w nim....

nici
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 587
Rejestracja: 05 gru 2006, 10:19
Lokalizacja: wrocław

Post autor: nici » 23 lis 2007, 12:22

dziewczynki byłam wczoraj w aptece i chciałam kupić tą pastę solcoseryl do stosowania w jamie ustnej która niby przyśpiesza gojenie śluzówki i babka nie miała wtedy zapytałam wprost co powinnam kupić na takie otarcie w miejscu intymnym i powiedziała ze taka maść sie nie nadaje.
Poleciła mi jakąś zawierającą antybiotyk i kazała smarować dwa razy dziennie.
Wczoraj posmarowałam dwa razy i wiecie co rano jak się obudziłam trochę mnie piekło jak myślicie dlaczego czyżby ta maść była nieodpowiednia boje sie żeby jeszcze czegoś sobie nie narobić.

aanioleek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 02 lut 2006, 19:28

Post autor: aanioleek » 23 lis 2007, 12:31

nici czy ta masc co Ci dala farmaceutka to Tribiotyc?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”