BABA za kierownicą :-)

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: gosienka » 22 sie 2010, 20:22

Niedzielini kierowcy,skad sie tacy biora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (angry

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: tygrysica26 » 22 sie 2010, 22:01

sluchajcie ja poruszam si epo Niemczech obecnie autem..no kurrrrrr....mnie bierze..co j akultura jazdy 50/h po miescie non stop..jak obtrabilam goscia to drugi mi urwage zwrocil..no ale ile mona czekac na wbicie sie do ruchu..tutaj ile wlezie, ci rowerzsci..to zanim pomysli to jedzie..a nich im czasem sie to dynamo w glowie zapali..chyba wole Polske i to chamstwo na ulicach (giggle
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: Antonelka » 22 sie 2010, 23:34

tygrysica26 pisze:sluchajcie ja poruszam si epo Niemczech obecnie autem..no kurrrrrr....mnie bierze..
ja też sie poruszam i nie narzekam, a nawet jestem zadowolona, kultura jazdy (yes) (clin
a na rowerzystów i pieszych uważaj, tygrysico, bo pojawiają się znikąd i są ich masy, nawet jeśli łamią przepisy i nagle włażą pod koła, to i tak jest wina kierującego autem (speechless
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: tygrysica26 » 22 sie 2010, 23:44

co do rowerzystow to wiem..glowa mi lata dookola (giggle
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: gosienka » 23 sie 2010, 09:48

ja tak jak tygrysica,wole jednak to nasze chamstwo na ulicach,bo jak jezdziłam po Angili to myslałam ze krew mnie zaleje,jak 50 to jedzie 49,porazka. (triste

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: lil sexy » 23 sie 2010, 15:22

A ja uważam że w Niemczech i w wielu innych krajach jeździ się dużo lepiej niż u nas. Jak w mieście jest 50 to po co jechać szybciej jeśli nie ma gigantycznych korków i jest pełno autostrad. Na dodatek alternatywa w postaci dobrze zorganizowanej komunikacji miejskiej. W takich warunkach przekraczanie prędkości to głupota. Rozumiem że w PL jak ktoś ma okazję to dociska bo nie wiadomo co go jeszcze napotka, a na inne środki transportu nie ma co liczyć.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Dana2
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2009, 18:13
Kontakt:

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: Dana2 » 23 sie 2010, 21:15

Ja mimo że świeży kierowca to staram się trzymać tępo, ale czasami nerwowe podejście kierowców też mnie wkurza jak jadą na oślep a później i tak się spotykamy na światłach. Pod względem psychicznym tęż nie każdy się nadaje wtedy kiedy wszystko irytuje na drodze.
dr Nagórska 22.05.09 aparat ortodontyczny dwa łuki
dr Szczyt 24.06.09 całkowita korekta nosa

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: gosienka » 25 sie 2010, 22:05

tak co do drog to jestesmy sto lat za murzynami,co do nerwowki na drodze sama sie wsciekam ze palant mnie wyprzedza a na switłach jestem za nim,i co mu to dało,a na drugi dzien popełniam dokładnie ten sam bład ktory wczoraj krytykowałam :batte

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: tygrysica26 » 26 sie 2010, 14:40

ja dzisiaj po jeździe w kulturze niemieckiej wsiadałam w auto w kulturze polskiej ..i co .jakaś blond suczyna mnie obrabiała, bo mimo iż sa dwa pasu to dla jej astry było za mało i jak się wbijałam z ulicy na jeden wolny skrajny ona się wystraszyła debilka..jakbym Tirem jechała (giggle
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
Megumi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 105
Rejestracja: 11 cze 2009, 15:07

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: Megumi » 19 wrz 2010, 16:12

Ja mam prawo jazdy od roku, i na wiosne tego roku (była straszna ciapa) stałam na parkingu, przedemną stała terenówka, wszedł do niej jakiś dziad zaciągnął ręczny dodał gazu i ochlapał mi maskę i przednią szybę... Aż słów mi zabrakło co do tego osobnika (middlefinger
Pozatym to nie miałam jakiś rewelacji, tylko często denerwują mnie rowerzyści, kiedyś jechałam w nocy, a tu nagle patrze facet na rowerze jedzie bez ani jednego światełka odblaskowego z ogromną kanapą na bagażniku która wystawała na cały prawy pas (mdr Zobaczyłam go w ostatniej chwili...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”