BABA za kierownicą :-)

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

julietka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2010, 10:21

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: julietka » 22 lis 2010, 10:26

Ja mam cięzką nogę :P jeżdze ok, ale jak każdemu zdarzają mi się chwile nieuwagi i akcje "odratowania" na ostatnią chwilę. Najbardziej nienawidze zmieniac pas w miescie...brrr

Awatar użytkownika
Machszi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 104
Rejestracja: 17 lis 2010, 14:25

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: Machszi » 26 lis 2010, 21:37

hehe..
Zapraszam na przejażdżkę po ulicach egiptu....
Jak tutaj nauczycie się jeździć, to już żadna polska droga nie będzie Wam straszna:P (bear

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: kejsii » 26 lis 2010, 21:45

Machszi pisze:hehe..
Zapraszam na przejażdżkę po ulicach egiptu....
Jak tutaj nauczycie się jeździć, to już żadna polska droga nie będzie Wam straszna:P (bear

To fakt tam to się przestrzega przepisów.. Co prawda w Egipcie nie byłam ale wystarczy mi że jechałam taxi w Tunezji i Turcji ... (rofl (rofl (rofl Bałam się że już cała nie wysiądę (giggle
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Awatar użytkownika
Dana2
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2009, 18:13
Kontakt:

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: Dana2 » 29 lis 2010, 17:59

Dzisiaj moja pierwsza zima za kierownicą , jechałam wolno, z wielką łopatą ( bo to była długa trasa) ale poszło dobrze.
Na samym końcu trasy wycieraczka się strasznie oblodziła i słabo widziałam ale to już sama końcówka jazdy.
A Wam jaj się jeździ zimą?
dr Nagórska 22.05.09 aparat ortodontyczny dwa łuki
dr Szczyt 24.06.09 całkowita korekta nosa

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: Antonelka » 02 gru 2010, 21:25

mnie całkiem ok, jak i nie zimą (rire
chociaż czasem zaczyna brakować mi już cierpliwości... niektórzy przesadzają z prędkością... jadą 20 km/h w porywach do 30... tragedia, trzeba brać poprawkę i pół h wcześniej z domu wychodzić jak się na termin jedzie, bo na jednych światłach 10 minut się stoi (doh

a na oblodzone wycieraczki jest zbiorniczek z płynem na zimę do spryskiwaczy, najodpowiedniejszy płyn to koncentrat do -60 C, wtedy nic ich nie bierze (clin
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: bluebeleczka » 03 gru 2010, 21:04

antonelka zapraszam na wyspy. tu potrafia jechac 5mil na godzine. wczoraj sie za takim wloklam, lexus 4x4, glowa boli. po co komu takie auto skoro nie wie co z nim robic. pogoda od kilku dni idealna zeby takiego suv-a "przeleciec".

mnie sie jezdzi b. dobrze. troche tesknie za zimowkami, bo porywa mi "dupe" na sniegu ale ogolnie dobrze.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
loomya102
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 29 paź 2010, 13:15
Lokalizacja: Niemcy

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: loomya102 » 03 gru 2010, 22:44

Oj ja to jestem kierowca rajdowcem :)
Uwielbiam dodawać gaz do dechy :) Ostatni mój wyczyn to była przejażdżka z Opola do Warszawy w trochę ponad 2 godziny (giggle
Miałam szkolenie i mój budzik za późno zadzwonił . (giggle

Uwielbiam szybka jazdę, głośną muzę w aucie (music i to zszokowane spojrzenie facetów (muscle kiedy ruszam na światłach, a oni z tylu zostając :) Zasługa 230 koników pod maska i opcji sport w skrzyni biegów :))) (yes)
08.12.2010 całkowita korekta nosa, Dr. Skupin, już po :)))) http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p692172" onclick="window.open(this.href);return false;

ewaise
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2010, 23:43

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: ewaise » 15 gru 2010, 22:32

Prawo jazdy odebrałam kilka dni po 17-tce. Od tego czasu większych przygód brak, chociaż jazda po Warszawie potrafi nieźle zirytować.

Co do zimy, to ja jej nienawidzę. Dojazd do pracy od razu trwa dłużej, do tego moim autkiem ciężko się parkuje na nie odśnieżonych parkingach.

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: cytryna88 » 06 sty 2011, 03:09

Jak tak patrzę, co baby potrafią wyczyniać na drodze...
Na pewno wśród facetów jest większa liczba dobrych kierowców, niż wśród kobiet- delikatnie to ujmując :)

katarina666
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2010, 13:54

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: katarina666 » 06 sty 2011, 11:11

zależy jak patrzysz i gdzie - nie uważam by można było jednoznacznie określić facetów jako dobrych kierowców , a babki kategoria gorsza - ja bym tu mocno polemizowała czasy , że babeczki są na fotelu pasażera obok faceta dawno za nami , sporo babeczek śmiga nie tylko osobówkami , ale motocyklami , autobusami, tirami a także zawodowo i uczestnicząc w wielu zawodach tzw. wyścigach - żadne odkrycie że wsród facetów znajdzie się zawalidroga jak i wśród babek problem z zaparkowaniem dużych gabarytów auta - a kto jest lepszy to można debatować bez końca ja bym się raczej skłaniała do obalania mitu - UWAGA BABA ZA KIEROWNICĄ - bo to powoli ma niewiel wspólnego z prawdą , a uwierz jedżę sporo .
Pozdrawiam (rire

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”