BABA za kierownicą :-)

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: tygrysica26 » 13 sie 2010, 22:32

a ja mam dziś wkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bo iałam w ndz jechać do Niemiec autem..pocieszyć się jazdą po pięknych autobanah a tu dupa autko się rozkraczyło, naprawa potrwa do następnego tyg, mąż zabrał mi moje Polo i ja bujam sie ZKM i do De jadę autokarem..o fuj...ludzie nie znają mydła!!! śmierdzące brudasy, a jutro czeka mnie 13h jazdy ;( autokarem ..niema to kurrrrrrrrrrr jak pietek 13tego
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: gosienka » 16 sie 2010, 22:07

ale kierowca autokaru zadko jest baba wiec pewnie płynnie sie jechało,ja miałą do czynienia ostatnio z moim mezem,jechałąm za nim 400km i po 200 stwierdziłąm ze go wypzedze bo sie jechac ie da.

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: tygrysica26 » 17 sie 2010, 01:08

jechalo 2ch..jeden spoko, a drugi jak z kartoflami..do tego 11h..no nigdy w zyciu, kiedys to bzlzykursy do ukochanego 2x w m-cu teraz ni cholery
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: lil sexy » 17 sie 2010, 11:14

Chyba już napisałyście wszystko w tym temacie. Również jestem zdania że nie każdy do prowadzenia samochodu jest stworzony, a jak nie jest to niech wybierze komunikację miejską, zwłaszcza w naszym pięknym kraju gdzie jazda często bywa szkołą przetrwania. I jeśli ktoś podchodzi do egzaminu po raz np. 16 to niech nie upiera się że wszyscy egzaminatorzy się na niego uwzięli tylko może coś jest nie tak. Ja na szczęście mam trochę talentu i jak robiłam prawko to na pierwszej jeździe zrobiłam niezłą trasę po całej Łodzi, mimo że nigdy wcześniej za kółkiem nie siedziałam. Oczywiście że pierwsze wyjazdy na miasto bez eLki były ciężkie, bo ludzie jednak bardziej uważają jak widzą naukę jazdy, ale starałam się przynajmniej nie być zawalidrogą i nie przeszkadzać innym kierowcom.

Co mnie denerwuje?
- starsi ludzie, którzy nie rozumieją że powinni przesiąść się na komunikację miejską. nie mówię że wszyscy, bo znam takich którzy mimo swoich lat nadal jeżdżą bardzo dobrze, ale są też tacy którzy na prawdę są zagrożeniem na ulicy.sama próbowałam walczyć z moim dziadkiem który po kłopotach z kręgosłupem nie może kręcić głową, a i refleks też już niemal zerowy, ale jemu nie przetłumaczysz. raz z nim ostatnio jechałam i myślałam że po tych kilkunastu minutach osiwieję.
- ludzie, którzy jak zapala się zielone to dopiero "odgaszają fajkę" i powolnie wrzucają bieg grrrrrrrrrrr (headbang
- panienki, które nie potrafią rano znaleźć kilku minut na makijaż przed wyjściem z domu - toleruję tylko szybką poprawkę błyszczyka w miejscach gdzie wiadomo że się chwilę stoi
- chamstwo i buractwo "bo ja mam wypas furkę" też mnie wkurza, ale to chyba oczywiste
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: gosienka » 17 sie 2010, 22:46

lily sexi nic ujac tylko dodam,
burak z otwarta szyba i muzyka na full,czy przez to jest (muscle bardziej dowartosciowany. (giggle

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: lil sexy » 18 sie 2010, 08:39

gosienka pisze:lily sexi nic ujac tylko dodam,
burak z otwarta szyba i muzyka na full,czy przez to jest (muscle bardziej dowartosciowany. (giggle
no wiesz, jak ledwo uskładał na starą betę to nic dziwnego że tam klimy nie ma i musi mieć otwarte okna (giggle
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: marena103 » 18 sie 2010, 09:08

mnie najbardziej irytuja
niedzielni kierowcy szczegolnie ci w kapeluszach, zanim sie wlacza do ruchu to jakby z zolwiem na odnozki sie zamienili
wtedy mowie na glos poloz sie jeszcze i spij
uwazam ze po 65 roku zycia ludzie co rok powinni miec badania lekarskie czy moga jezdic bo tak jak lill pisze nie dowidza, nie doslysza, refleks nie ten, ale on juz jezdzi 50 lat i uwaza ze dobrze
noi oczywiscie jeszcze szowinisci mnie wkurzaja co uwazaja ze miejsce baby to kuchnia i gary i zadna jezdzic nie umie
ja jezdze 10 lat, w zyciu (odpukac) nie mialam kraksy, kolizji, stluczki, za cel ambicji tuz po otrzymaniu prawka wzielam sobie parkowanie przodem i tylem i nie mam z tym zadnych problemow, zaparkuje w kazdej dziurze, jezdze z kultura ,zawsze wpuszczam przed siebie samochod, ktory wyjezda z boczne4j i nie moze sie wciac, nie wyprzedzam na trzeciego, bo mam dla kogo zyc, tam gdzie moge jade szybko ale z glowa, nie ufam kierowcom wokol mnie,moga zrobic cos nieprzewidywalnego, co nie przeszkadza jezdic dynamicznie.Uwazam ze trening czyni mistrza jak we wszystkim
a zielony lisc byl ok i powinien wrocic zeby durni kierowcy nie otrabiali ciagle tych co sobie jeszcze dobrze nie radza
niestety wiekszosc z nas jest nietolerancyjna i nie raz widze ze otrabia L tak jakby oni prawka nie robili

Awatar użytkownika
Carolinek
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 141
Rejestracja: 10 lis 2009, 20:17

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: Carolinek » 18 sie 2010, 13:14

A mnie najbardziej irytują:
- ludzie (głównie baby) które nie rozumieją, że lewy pas służy do szybkiej jazdy i nie należy się nim wlec. Druga sprawa - jeśli prawy pas jest wolny to po kiego czorta jedzie 50km/h lewym?
- starsi ludzie którzy zdecydowanie nie powinni już kierować wszelkich pojazdów mechanicznych
2009 - całkowita korekta nosa
2011 - Juvederm 3
2012 - Radiesse

peppetti
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 195
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: peppetti » 18 sie 2010, 17:05

ehhhhhh ..
... broniłam nieudolnych kierowców...
pisałam, że należy być tolerancyjnym na błędy innych,
że nie można mieć pretensji do innych, że jadą zgodnie z przepisami (o to nadal będę walczyć ;) )
ale wczoraj nie wytrzymałam i zbluzgałam faceta, wyzwałam go od debila .. aż mi teraz wstyd..


ale nie wytrzymałam

jadę sobie po drodze, gdzie jest podwyższenie prędkości do 70 km, trzy pasy w jednym kierunku, ruch umiarkowany.
dojeżdzam do skrzyżowania, na prawym pasie stoi autobus i kilka osobowych aut,
środkowy pas - 7-8 różnych aut,
lewy pas (tylko prosto) - dwa auta - przeciętnej jakości.
Ok, ustawiam się na lewym pasie.

Jest zielone.
Prawy i środkowy pas już ruszył.
Mój lewy jakoś niemrawo rusza. Gorzej! jedzie 30 km/h.
Wyprzedzam! I co widzę??
Pierwsze auto holuje drugie.
Żadnych oznaczeń, żadnych trójkątów.

Na najbliższych światłach zatrzymuję się obok i zwracam kierowcy uwagę, że do takiego transportu to prawy pas służy.
A on do mnie - 'bo ja zaraz będę skręcał na Konstantynów'.
Załamka!! Do zjazdu na Konstantynów były jeszcze dobre 2 kilometry!!!!!!!

No i co takiemu zrobić??????

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: bbpp77 » 18 sie 2010, 18:01

PYTANIE:
peppetti pisze:No i co takiemu zrobić??????
ODPOWIEDZ:
peppetti pisze:Uśmiech, uśmiech - polecam! bardzo pomaga. (rire (rire (rire
(rofl (giggle (rofl (mdr

To oczywiście żart. Czasami po prostu uśmiechać się nie da.
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”