Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

elizar123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:07

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: elizar123 » 13 lut 2012, 13:53

o dziękuję za wiadomośc-zaraz cos poczytam na temat tych kulek.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: Sabrina » 13 lut 2012, 19:14

elizar123 pisze:Kulki do ćwiczeń mam od mojej Pani ginekolog-a w zasadzie nie kulki tylko ciężarki o których juz pisałam- nazywają się AQUAFLEX-ale nie widze specjalnej różnicy.A areobik myslałam że coś da-nożyce i takiego typu ćwiczenia-ale jesli ni to wielka szkoda...A jest coś co pomoże oprucz operacji?
Aaaaa to ja zle zrozumialam (giggle Myslalm ze w trakcie areobiku trzymasz w dloniach ciezarki.
Zaciskaj pochwe tak jak bys mocz wstrzymywala i puszczaj. Mysle ze te ciezarki dadza cos ale to musi potrwac,a jak po paru miesiacach nic nie dadza to tylko zabieg (thinking
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

elizar123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:07

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: elizar123 » 13 lut 2012, 19:35

do Sabrina:

No własnie problem jest w tym że nie będę ukrywac nie zawsze jestem systematyczna.A zabiegu sie boję bo podobno nie zawsze sa efekty.Podobno trzeba woperowac jakąś siatke podtrzymującą a i to nie zawsze wystarczy.Moja kumpela poddała się zabiegowi który jej nie pomógł.Dała sie pokroic i nic lepiej.To straszne.Ale chodzić wciąż z popdaska to juz wogule masakra...

nikita123
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1403
Rejestracja: 19 mar 2009, 13:20

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: nikita123 » 15 lut 2012, 17:45

a ja widzialam w jakims programie jak babce wstrzykiwali botox tylko nie pamietam czy ona moczu nie trzymala czy jelito jej wypadalo (thinking

EDIT: znalazlam cos takiego:
Jad kiełbasiany, czyli toksyna botulinowa, znana jako jeden z najpopularniejszych specyfików na zmarszczki, może być świetnym lekarstwem na nietrzymanie moczu. Nadaktywność pęcherza, której efektem jest wysiłkowe nietrzymanie moczu, jest bardzo częstym schorzeniem. Powstaje w wyniku nagłych skurczów pęcherza, które powodują niekontrolowane wypływanie moczu. To wyjątkowo kłopotliwa dolegliwość; leczy się ją najczęściej farmakologicznie i przez specjalne ćwiczenia obkurczające mięśnie pęcherza. Teraz jednak pojawia się nowa, skuteczna możliwość leczenia.

Działanie botoksu polega na czasowym paraliżowaniu mięśni – w ten sposób zapobiega się zmarszczkom, pewne partie twarzy zostają bowiem unieruchomione. Tę właściwość botoksu wykorzystuje się zresztą nie tylko w medycynie estetycznej, lecz także w neurologii przy leczeniu na przykład niekontrolowanych skurczów mięśniowych.

Teraz odkryto, że botox wstrzyknięty bezpośrednio do pęcherza moczowego może skutecznie zapobiec jego skurczom, a tym samym nietrzymaniu moczu. Pierwsze takie zabiegi przeprowadzili urolodzy z Guy’s Hospital i King’s College w Londynie u 36 osób. Rezultaty oceniali sami pacjenci po upływie 4, 12 i 24 tygodni. Wszyscy zgodnie podkreślali, że zabieg wyraźnie poprawił jakość ich życia. Zaczęli bez skrępowania brać udział w życiu towarzyskim, uprawiać sporty czy cieszyć się seksem. Efekt został oceniony jako jednoznacznie pozytywny, choć dość krótkotrwały – działanie botoksu utrzymuje się maksymalnie pół roku.

Źródło: Guardian.co.uk
Allergan 410 - lewa 290MX prawa 360FX - 12.11.2010 - dr Broma

elizar123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:07

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: elizar123 » 15 lut 2012, 19:45

do : nikita123
O to światełko w tunelu mi przesłałaś! Dziekuję-bardzo dziekuję-nie myślałam że ktokolwiek się tym tematem zainteresuje a tu przesłałas mi (Pani)taką nadzieję!! Przesyłam kawusie w ramach podziekowania (coffee , a gdybym ja mogła pomuc w jakiejś sprawie-chętnie sie odwdzięczę!
Pozdrawiam Eliza (happy

nikita123
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1403
Rejestracja: 19 mar 2009, 13:20

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: nikita123 » 15 lut 2012, 20:36

elizar123 pisze:tu przesłałas mi (Pani)taką nadzieję!!
Jaka pani (giggle ? taki zwrot powinien byc na forum zabroniony (giggle

nie wiem czy takie cos w polsce wykonuja - ten program, ktory ogladalam byl angielski co by sie zgadzalo z tym artykulem, no i to metoda krotkotrwala niestety, ale warto popytac, poszukac
a cwiczenia z kulkami rob sobie nadal, na pewno nie zaszkodza (yes)
Allergan 410 - lewa 290MX prawa 360FX - 12.11.2010 - dr Broma

elizar123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:07

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: elizar123 » 15 lut 2012, 20:41

To w takim razie bardzo mi miło-Eliza jestem (handshake (flower)

Awatar użytkownika
strawberry_92
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 152
Rejestracja: 20 lut 2011, 15:45

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: strawberry_92 » 21 mar 2012, 00:58

a czy dzieki ćwiczeniu tych mieśni bede wstanie osiagnąc orgazm? mam z tym problemy i slyszałam ze to pomaga? jak myslicie ?:))
21.05.14 -CKN dr.Keller Skomska -Kraków :)))))

elizar123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2012, 23:07

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: elizar123 » 21 mar 2012, 01:41

Hej,
z tego co słyszałam to pomagają te ćwiczenia w osiąganiu orgazmu-chociaż nie znam tego z własnego doświadczenia bo za mało ćwiczę( nie jestem konsekwentna-głupia baba ze mnie ) ale ponoć dla faceta jest to kolosalna różnica bo bardziej zaciśniesz wtedy mięśnie pochwy a co za tym idzie to większa rozkosz dla faceta(jest wtedy ciaśniej)!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
JonaS
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5524
Rejestracja: 29 cze 2009, 22:09

Re: Kulki do ćwiczenia mięśni pochwy

Post autor: JonaS » 06 lip 2014, 22:12

tez dostalam te kulki i obiecuje sobie ze rozpoczne cwiczenia ale jkoas nie moge sie zebrac...

elizar123
jak u Ciebie? jesli masz dalej problem to w gabinecie mojego dr jest taki zabieg MonaLIsa Touch metoda laserowego leczenia nietrzymania moczu, moze warto byloby sprobowac?
14.04.2010 - Łątkowski - nos (calkowita korekta) + wymodelowanie brody
04.03.2011 - Łątkowski - implant brody
27.01.2015 - Kasprzyk - Silimed Maximum 330 HI (wys.11,1 szer.11,1 proj.5,4)
29.07.2015 - Kubasik - lifting szyi
03.02.2020 - Kubasik - korekta powiek górnych
16.01.2023 - Samir Ibrahim - plastyka brzucha z liposukcją

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”