prywatne kliniki położnicze

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Weronika 26
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 28 kwie 2006, 09:56

prywatne kliniki położnicze

Post autor: Weronika 26 » 26 gru 2006, 20:56

Czy ktoś orientuje się może ile kosztuje poród w prywatnej klinice położniczej, ile kosztuje doba i czy razem z kobietą może również przebywać mąż przez cały pobyt, np 2-3 dni?
Ile kosztuje cesarskie cięcie?

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Re: prywatne kliniki położnicze

Post autor: Rina » 26 gru 2006, 21:37

Porod fizjologiczny ze znieczuleniem kosztuje w zaleznosci od kliniki o 3 do 5 tys. Za cesarskie ciecie od 3.5 do 7 tys. http://www.iatros.pl/ i http://www.damian.pl
Nie wiem skad tylko takie roznice w cenach :roll:
Z tego co sie orientuje to jest mozliwosc wynajecia calej salki, i skoro sie placi za to, to nie bedzie zadnego problemu zeby partner byl caly czas przy nas :-)
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
kasiulekpro1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 13 lis 2005, 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kasiulekpro1 » 27 gru 2006, 14:54

Rodzilam z Iatrosie w 2003 r.Cena obejmuje pobyt meza od poczatku do konca-moj uciekl po oierwszej nocy.
Dla dziecka nalezy wziasc ubranka na wyjscie na czas pobytu jest wszystko:kremy,chusteczki,pampersy itp.
Opieka pielegniarek 24h,wedle zyczenia zabieraja dziecko i przynosza na karmienie(skorzystalam,polecam).Mialam CC-nie planowane,tak wyszlo
DR.Broma
Powiekszenie ust i biustu:395cc Nagor
Dr.Simka 18.09 550ml mniej
Dr.Broma 425 Silimed

miumiu
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 12 gru 2006, 12:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: miumiu » 29 gru 2006, 12:56

no ja mam doświadczenie rozległe hehhe
pierwszego ancymona rodziłam w Damianie
a córkę w Iatrosie

co do cen -wejdź na strony netowe lub zadzwoń, bo one się zmieniają. syna odziłam 6 lat temu, laleczkę -2 więc moja "cena " akualna nie jest.

Jeśli będę miała 3 dziecko bezdyskusyjnie urodzę je w Iatrosie.

Pisz śmiało -chętnie odpowiem na każde pytanie, jak chcesz to na pw.
o partnerach - to już dziewczyny pisały.

Nie chcę "jechać" na Damiana, bo rodziłam tam 6 lat temu i mogło się wiele zmienić. Ale nie byłam zadowolona z warunków i opieki. Z samego porodu i kwestii medycznych -bardzo. Z reszty nie.

A w Iatrosie było mi tak fajnie, ze żartowałam, ze specjalnie sobie dziecko zrobię, żeby znów mieć pretekst do nich trafić (hehehe szkoda, że plastycznych nie robią hehehe)

Jeśli dziecko jest donoszone i ciąża w miere ok to ja bym rodziął prywatnie. Moja córka urodziła się na granicy terminu, z bardzo niską wagą i poworną hipoglikemią i w Iatrosie doskonal sobie z tym poradzili, leżała w inkubatorze ale nigdzie mi jej nie zabrali (do innego szpitala).

A mam porównanie bo niestety poleżałam sobie z drugim dzieckiem, które straciłam, w IMiDz na patologii ciąży. Brrrrrrrrrrrrrrrrrr.
konsultacja u dr. Szczyta sierpieñ 2007. Bêd± nowe cynamonki?

Weronika 26
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 28 kwie 2006, 09:56

Post autor: Weronika 26 » 01 sty 2007, 12:44

No właśnie szukam sobie jakiejś fajnej kliniki, najbardziej zależałoby mi na jakiejś w Poznaniu, ale jak nie ma, to i do Wawy pojadę. Boję się panicznie porodu fizjologicznego i dlatego chcę mieć cesarkę, mam nadzieję, ze nikt w prywatnych klinikach nie robi z tego problemu, jeżeli pacjentka zażyczy sobie cięcie?

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 01 sty 2007, 12:58

http://www.gimbla.pl/forum/index.php?c=3 , warto zajrzec na to forum ciazowe, jezeli oczywiscie jeszcze na nim nie bylas :) Specjalistka to ja nie jestem, nigdy tez nie rodzilam, ale tam jest sporo dziewczyn z calej polski i mysle, ze beda bardziej zorientowane w temacie :) Jest tez sporo relacji z porodow. Ostateczna decyzja co do jego formy nalezy oczywiscie do Ciebie, ale z tego co wiem to i cesarka wcale nie jest taka rozowa :doubt:
Aha, na ktorejs z tych stron co wczesniej podalam wykonuja cesarke na zyczenie, mozna nawet sobie wybrac dzien ;) Ale pewnie tyczy sie to kazdej z prywatnych klinik. Jak to w kabarecie AMM "klient nasz paaannnn " :P

Pozdrawiam
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Weronika 26
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 28 kwie 2006, 09:56

Post autor: Weronika 26 » 04 sty 2007, 16:15

Chyba zdecyduję się na Latros, ale ja mieszkam 400km dalej, to nie mam pojecia jak to zrobić z dojazdem i jak mam dojechać, żeby w aucie nie urodzic.........
A ile dób trzymają po porodzie?

miumiu
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 12 gru 2006, 12:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: miumiu » 04 sty 2007, 23:10

W Damianie i iatrosie nie robia problemów jeśli się chce cc
jednak warto to przemysleć
poród fizjologiczny w zzo (znieczuleniu zewnątrzoponowym) nie jest straszny a dochodzi się do siebie szybciej niż po cc nie ma dwóch zdań.

W Iatrosie jest taka procedura, ze zakladają ci cewnik do przestrzeni zewnątrzoponowej nawet jeśli masz cisnienie rodzić pure nature
No chyba że sobie wyraxnie nie życzysz
dzięki temu przy bólach dają rochę znieculenia, a jeśli coś się dzieje "nie tak" dowalaja i na stół

w przypadku cc planowanej oczywiście można sobie wybrać dzień "w terminie"

W Damnianie maiłąm rodzić naturalnie ale się mój synek znarowił, nie wstawil do kanału rodnego - ułożenie odgięciowe. Za Chiny Ludowe bym go nie urodziła, zwłaszcza, ze tętno leciało mu na łeb na szyję. Nikt mnie nie męczył próbami porodu SN (a nuż się uda) dokto zapytał tylko o kótrej jadałm i wysłal do domu po torbę.

W Iatrosie tż się gotowalam do SN ale dziecię moje bylo małe, słabiusie, a blizna po cc trzeszczała. Wreszcie zdecydowaliśmy cc

I wtedy nastapił cudny dialog na recepcji - pielęgniarka za kontuarem tylko oczy przewracała
dok -to kiedy chcecie rodzić?
m- no, byle po 21-szym, no najlepiej w piątek, zebym do poniedziałku była na chodzie
dok- a czemu po 21?
my -bo mamy impreze
dok -ale można na jedna impreze nie pójść
my -no tak, ale my ją organizujemy
heheh -stanęło na 28.01. (jużniedługo moja córa skończy 2 lata)
no po prostu obraz Matki Polki, co to poród opuźnia bo imprę organizuje hehehe

wypuszczają -po porodzie SN o ile nie ma komplikacji, dziecko ok i ty nie masz krwotoku takich tam -mozesz wyjść następnego dnia (potem musisz przyjechać na pobranie krwi od dziecka w kierunku fenyloketonurii)

po cc - na 3-cią dobę. W Damianie rodziłam we wtorek po południu wyszłam w piątek (mogłam rano ale nie miał mnie kto odtransportować)

W Iatrosie juz nie pamiętam, chyba w piątek rodziłam, a w poniedziałek wyszłam.
konsultacja u dr. Szczyta sierpieñ 2007. Bêd± nowe cynamonki?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”