ginekolog i skarpetki?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
wictory
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 679
Rejestracja: 30 sie 2006, 19:14
Kontakt:

Post autor: wictory » 05 mar 2008, 11:58

Byłam wczoraj u mojego lekarza po dość długiej przerwie i szok - gabinetu nie poznałam ,tak sobie odpicował.Wszędzie jakieś monitory- gdzie się patrzy co widać w środku i jeszcze inne bajery. Pomieszczenie do przebierania z bidetem do podmycia i jednorazowe spódniczki żeby z gołą pupą nie paradować. I chyba za te wszystkie przyjemności skasował 200 zł za wizytę. :roll:
Dr. Skupin 17 marca 2008 - HP 300cc

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 05 mar 2008, 13:40

No jak takie ceny rąbie,to jeszcze podmywać powinien! :badgrin:
Mimo wszystko jak kogoś stać na takie pieniadze,to lepiej zapłacić i czuć sie u ginekologa jak człowiek.
Ja dorastałam w czasach komuny. Gabinety to był jeden wielki syf i koszmar. gołym tyłkiem siadalo sie na fotel po poprzedniczce,lekarz nie rozkładał ręczniczków,nie bylo mowy o dezynfekcji!! Pod fotelem w obrzydliwej,poobijanej metalowej misce,leżała brudna lignina,bo poprzednim pacjentkom coś tam robił.! Masakra!
Dobrze ze moja dorastająca córcia,będzie mogła swoja pierwszą wizyte mieć przyzwoitym gabinecie i to u kobiety,bo ja niestety w wieku 15 lat mogłam tylko iść do faceta. Myślałam,ze umrę ze wstydu.
Będąc kiedyś za granicą poszłam do Polaka lekarza ginekologa. W trakcie badania spaliła mu sie zarówka. Przeprosił i wyszedł,za chwile wraca i mówi,że zaraz elektryk zmieni żarówkę i poszedł!!! Zaczęłam wrzeszczeć na niego,ZE MOZE BY MNIE CHOCIAŻ PRZYKRYŁ !!!!!! Zreflektował się i przeprosił! :badgrin:
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 05 mar 2008, 19:59

Sabrina pisze: Zaczęłam wrzeszczeć na niego,ZE MOZE BY MNIE CHOCIAŻ PRZYKRYŁ !!!!!! Zreflektował się i przeprosił!
:o :o :o :o .....

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 05 mar 2008, 20:41

Sabrina pisze:Zaczęłam wrzeszczeć na niego,ZE MOZE BY MNIE CHOCIAŻ PRZYKRYŁ !!!!!! Zreflektował się i przeprosił!
no wiecie co, to jest nie do pomyslenia :roll: ale to byly czasy :roll:
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

nitka82
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 40
Rejestracja: 04 mar 2008, 12:11
Lokalizacja: krakow
Kontakt:

Post autor: nitka82 » 07 mar 2008, 23:45

jesuu to chyba za wschodnia granica bylo:)

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re:

Post autor: hoana » 12 cze 2009, 00:42

nitka82 pisze:jesuu to chyba za wschodnia granica bylo:)
ahahahah tez na to stawiam :-) :-) :-)

co do skarpetek - nigdy ne zdejmuje bo sie brzydze zrobic chociaz dwa kroki po podlodze, po ktorej inni laza butami. Wazne ze gacie sciagam, a skarpetki sa moim zdaniem malo wazne.
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ginekolog i skarpetki?

Post autor: majamajamaja » 12 cze 2009, 18:49

a ja tak uwazam, ze to podle, taki instrument przymusu i kontroli: rozbiez sie to dostaniesz tabletki. W "Sex w wielkim miescie" Samanta kiedys powiedziala, ze nie ma bardziej upokazajacej sytuacji dla kobiety, niz wizyta u gina.
Mam kolezanki, ktore nie biora tabletek i jak myslicie, czy tak ochocza i regularnie lataja do tego lekarza?
Wiem, ze mozecie teraz mi opowiadac, ze lepiej zapobiegac itd... ale ja mam swoje zdanie: jesli nie jestem chora, to po kiego licha? U zadnego innego lekarza nie jestem tyle, co u gina, taki przymus.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: ginekolog i skarpetki?

Post autor: hoana » 12 cze 2009, 19:39

ja tez raczej nie chodze do lekarza jak jestem przeziebiona itp biorac pod uwage ze zawsze moge zasiegnac rady znajomej ktora jest lekarzem.
ale jezeli chodzi o ginekologa to inna sprawa, regularnie robie cytologie i usg i nie czuje sie w zaden sposob w zwiazku z tym upokozona ;) po prostu dbam o siebie i swoje 'sprawy intymne'
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: ginekolog i skarpetki?

Post autor: Sabrina » 12 cze 2009, 20:05

Widze że temat odżył :-D to co mi sie przytrafiło to była Austriia haha nie wschodnia granica.
Lekarz był spoko [Polak] dziadzio miał chyba z 70 lat ale był dobrym lekarzem,może z racji wieku już nie kumał ;)
Ja do gina chodze co dwa,trzy lata,zeby zrobić cytologie i usg no i co 5 wymieniam spirale. Wole iść do niego jak do dentysty. :-D
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: ginekolog i skarpetki?

Post autor: hoana » 14 cze 2009, 01:21

no to jak starszy dziadzio to moglo mu sie zapomniec.. starosc nie radosc, a dlaniego rozkraczona pacjentka to chleb powszedni :badgrin: no ale co.. nie jest tak? ;)

ja chodze raz na rok zrobic badania, a z racji tego, ze mam problemy hormonalne to ostatnio robie czesciej. Kiedys sie denerwowalam, wstydzilam na kazdej wizycie, teraz jest to dla mnie jak wizyta u kosmetyczki ;) z tymze u kosmetyczki nie ma sie dylematu: 'zdjac skarpetki lub nie?' :-)
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”