jacy faceci was pociągają?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: lil sexy » 24 sty 2010, 13:20

A ja u siebie zauważyłam że wszyscy faceci którzy wpadają mi ostatnio w oko są dalecy od mojego ideału. Ok, są przystojni, ale nie wyglądają jak ci z moich snów; np. uwielbiam brunetów, a podoba mi się jakiś blondyn, bo po prostu ma w sobie to coś.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: ola banderola » 24 sty 2010, 19:01

Co do wyglądu fizycznego to nigdy takowego ideału w swojej głowie nie nosiłam...
Nie miało to nigdy znaczenia, blondyn, brunet, łysy, niebieskooki, bez oka bez różnicy (mdr
Los sprawił, że przez życie idę z niebieskookim brunetem, ale podstawą był dla mnie zawsze intelekt, bowiem to jest najseksowniejsze dla mnie na świecie rzecz, owszem wygląd też ważna kwestia nie przeczę, ale najseksowniejszy mięsień dla mnie to nie biceps, a MÓZG (clin

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: dyduska » 25 sty 2010, 13:16

Facet musi być przede wszystkim większy ode mnie. Wyższy bo noszę szpilki i nie chcę sie do niego schylać, powinien być co najmniej równy ze mną (jak mam obcasy). I większy w sensie gabarytów. Nie musi być super mięśniakiem ale też nie otłuszczonym wieprzem hehehe. Nie lubię za to jak facet jest chudyy!!!!! Uwielbiam mieć się do czego przytulić i poczuć bezpiecznie. A jak facet jest mojego wzrostu i nosi ten sam rozmiar spodni co ja, to nie ma o czym mówić nawet. Ważne bardzo bardzo bardzo są dla mnie męskie silne dłonie. Nie znoszę małych łapek.
Kiedyś umówiłam się na randkę prawie w ciemno z facetem, którego widziałam tylko na zdjęciach i to samą twarz. Był niczego sobie więc dałam się zaprosić. I mówię wam, jakie było moje rozczarowanie jak go ujrzałam!! Normalnie kurdupel państwowy, pigmej. Do tego takie chucherko, że szok. Niższy ode mnie a na płaskich butach wtedy byłam (ja mam 168cm więc do gigantów nie należę) Rączki malusie, lo mamo. Nie żałowałam spotkania tylko dlatego, że zaprosił mnie na koncert Cold Play więc wieczór miałam udany ale oczywiście więcej się z nim nie spotkałam.
O cechach charakteru, które powinien mieć mój mężczyzna innym razem napisze.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: ola banderola » 25 sty 2010, 13:35

Nie no uśmiałam się do łez z tym pigmejem,kurduplem państwowym poleciałaś po całości :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: dyduska » 25 sty 2010, 13:43

Ola żebyś Ty widziała jak ja musiałam się powstrzymywać od parsknięcia śmiechem na jego widok (mdr
A co do pigmeja to tak już zostało. Wszyscy znają o nim opowieść i czasami mama nawet się mnie pyta: a jak tam, pigmej się do ciebie czasem odzywa, hahaahah? Bo później to ja miałam z nim krzyż pański. Odwalić się ode mnie nie chciał. Musiałam go na gg zablokować bo mnie męczył(mam go do tej pory pod nazwą PIGMEJ). Smsy słał. Ja mu mówiłam żeby się odwalił prosto z mostu a do niego jak grochem o ścianę. Małe to to a upierdliwe i namolne.
Ja to mam szczęście do facetów (mdr
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: ola banderola » 25 sty 2010, 13:56

Ja też mam na koncie podobną historię (giggle Koleś przyszedł w eleganckich spodniach z garnituru, do tego miał śnieżno-białe adidasy, kurtkę taką trochę elegancką, że tak to ujmę i pierwsze, co powiedział, to Cześć jestem Grześ i jestem zakręcony jak muszla ślimaka (wow (wow (wow O Matko i córko myślałam, że ta nasza randka się nigdy nie skończy (puke

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: dyduska » 25 sty 2010, 14:37

(mdr (mdr (mdr (mdr (mdr teraz to ja się uśmiałam!!!!!
Nie no nie mogę (mdr (mdr (mdr (mdr (mdr
Jaki tekst, dobre, dobre. Ola podziwiam, że nie zwiałaś. Nie mogę przestać się śmiać, hahahahha. Autopromocja pierwsza klasa.
Co do jego ubioru to ja też przeżyłam jeden koszmar. I to na sylwka. Umówiłam się z takim jednym, którego też długo nie znałam, a on jeździł na motorze więc wiecznie jak go widziałam to na motorze i w tych specjalnych ciuchach. Pomijając fakt, że był mojego wzrostu (envy postanowilam pójść na tego sylwestra z nim bo nawet fajny był i towarzyski. Umówiłam się z nim już na mieście i jak tak na niego czekałam w umówionym miejscu to widziałam na przeciwko jakiegoś wieśniaka w płaszczyku jak dla dziadunia, fryz też jakiś ala adolf hitler. Jakież było moje zdziwienie jak się okazało, że to mój sylwestrowy partner (wow Normalnie wstyd mi było z nim iść. A temu jeszcze się zdjęć zachciało robić i prosił przechodniów o to. Ja to się jemu nie dziwię, że chciał się ze mną obfotografować skoro wystroiłam się jak stróż na boże ciało, pół wypłaty wydałam na kieckę i buty, ale on to bida z nędzą. I jak myślałam, że gorzej być nie może to się okazało, że pod tym płaszczykiem miał koszulę w kwiatki i na krótki rękawek (mdr Później okazało się, że nie potwierdził on rezerwacji stolika w lokalu i owszem na imprezie mogliśmy być ale na stojąco (itwasntme W czasie jak on latał po klubie i szukał stolika to mnie do swojego zaprosili samotni chłopacy, powiedziałam im, że się z chęcią przysiądę ale jak znajdzie się miejsce i dla tamtego. No i tym sposobem udało mi się i miałam fajnego sylwestra bo się wybawiłam z chłopakami na całego a to Czesi byli więc radości było co niemiara z samego ich gadania.
Co do tamtego chłopaka to wam mówię, jeszcze takiego bezguścia to jak żyję nie widziałam. Później się okazało, że on ma więcej tych koszul na krótki rękaw i wszystkie w jakieś kwiatki lub listki. Poza tym to wkładał je do spodni, a te spodnie to prawie pod pachy naciągał (mdr Raz widziałam go w swetrze ale Kononowicz i też w spodnie go wepchał.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: ola banderola » 25 sty 2010, 14:49

Ja pitole no to stylowy ten facet (rofl (rofl (rofl Ja mam kilka takich historii na swoim koncie i teraz jak to wspominam to mam banana na twarzy, chociaż wtedy nie było mi do śmiechu (shake ...
Najbardziej się bałam, że ktoś znajomy mnie zobaczy i będzie mieć ubaw (whew

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: lil sexy » 25 sty 2010, 17:31

Zaraz padnę ze śmiechu, niezłe miałyście przygody.
ola banderola pisze:Cześć jestem Grześ i jestem zakręcony jak muszla ślimaka
Nie wiem jak mogłaś go odrzucić (giggle

Do mnie kiedyś przyczepił się mały (mojego wzrostu) i nieprzejednany turek. Wyciągnął od kogoś mój numer telefonu i nie chciał się odczepić, a jego jedyną zaletą był fakt, że aby trafić do mojego serca zapraszał mnie i moje koleżanki na obiady do swojej restauracji. Najlepsza akcja przytrafiła mi się jak przyszedł po mnie do pubu, w którym pomagałam znajomym. Swoją drogą on mnie chyba śledził, bo mu tego nie mówiłam. Ja oczywiście nie miałam zamiaru sama z nim nigdzie iść i powiedziałam mu, że muszę pomóc im posprzątać, a on że na mnie poczeka przed pubem. Myślałam że wymięknie ale on tam siedział i siedział, minęło 1,5 godziny, a on ani myślał iść. Wyszłam więc z pubu i powiedziałam, że muszę iść do ogródka po drugiej stronie, bo zostawiłam tam klucze. Na szczęście koło ogródka był przystanek autobusowy, więc miałam jak uciec. On do mnie zadzwonił jak już byłam w autobusie, a moja kumpela do niego, że cały czas kluczy szukamy. W sumie po ok. 3 godzinach napisałam mi sms-a "Ja już chyba idę do domu".
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: ola banderola » 25 sty 2010, 19:09

no lil sexy no powiem szczerze, że nie mogę po dziś dzień przeboleć, że takiego faceta sobie odpuściłam jak ten Grześ (clin

No widzę, że każda z nas ma na koncie przygody z adoratorami z innej planety (rofl Mój to był chyba z tej najbardziej oddalonej od Ziemi (giggle

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”