jacy faceci was pociągają?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Gość

jacy faceci was pociągają?

Post autor: Gość » 30 mar 2005, 01:54

Mnie pociągają fascynujacy mezczyżni z charyzmą(slodkie dranie drogie panie), z blyskiem w oku,(spojrzonko to podstawa) od ktorego kobietom uginają się nogi i mdleją, z cynicznym poczuciem humoru, nieco powsciagliwy (bardzo tajemniczy i chadzający własnymi drogami)z niebezpiecznie seksownym usmiechem, dobrze zbudowany tu i ówdzie,żeby mógł mnie przenosić przez kałużeitp. echh... jak tu sie nie zafascynowac :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
karol
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 294
Rejestracja: 26 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: karol » 30 mar 2005, 02:22

I jeszcze zeby był wysoki, o sniadej karnacji.
Ech.. a tacy istnieją?
Jak takiego znajdziesz, to zapytaj o brata blizniaka i skieruj go do mnie :wink:

Gość

Post autor: Gość » 30 mar 2005, 02:32

kasia pisze:I jeszcze zeby był wysoki, o sniadej karnacji.
Ech.. a tacy istnieją?
Jak takiego znajdziesz, to zapytaj o brata blizniaka i skieruj go do mnie :wink:
Tak Kasia wszystko się zgadza , a na tego śniadego przystojnego wystawiłabym na kandydata Pana Oliviera Martineza(te spojrzenia) :!: :!:

A tak poza topicem to ty przysłałaś mi wiadomość o symulacjach komputerowych :?: :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
karol
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 294
Rejestracja: 26 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: karol » 30 mar 2005, 03:07

poza topicem: :) tak, ja.

Awatar użytkownika
Joanne
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 157
Rejestracja: 28 sty 2005, 18:03
Lokalizacja: USA

Post autor: Joanne » 30 mar 2005, 03:38

Ja to juz nawet nie wiem jacy mnie pociagaja bo jestem z jednym od 14 lat... :wink:

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 30 mar 2005, 07:53

Mnie pociągają fascynujacy mezczyżni z charyzmą(slodkie dranie drogie panie), z blyskiem w oku,(spojrzonko to podstawa) od ktorego kobietom uginają się nogi i mdleją, z cynicznym poczuciem humoru, nieco powsciagliwy (bardzo tajemniczy i chadzający własnymi drogami)z niebezpiecznie seksownym usmiechem, dobrze zbudowany tu i ówdzie,żeby mógł mnie przenosić przez kałużeitp. echh... jak tu sie nie zafascynowac
I jeszcze zeby był wysoki, o sniadej karnacji.
Ech.. a tacy istnieją?
Jak takiego znajdziesz, to zapytaj o brata blizniaka i skieruj go do mnie
dziewczęta czytam to jakbyscie opisywała mojego, hehe, mówią,że miłość jest slepa :wink:
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 30 mar 2005, 11:33

Nie mam jakiegos wymarzonego ,wysnionego idealu-wysoki brunet,dobrze zbudowany ale nie jakos strasznie napakowany-taki jak moj obecny facet :lol:
I will be perfect

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 30 mar 2005, 11:35

mnie zawsze pociągali Ci bardziej śniadzi :) a trafiłam na jasnego blondyna i co? I ma najpiękniejsze oczka i pośladki jakie widziałam :oops: :lol:

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 30 mar 2005, 11:51

Ja też mam blondyna ( ale nie takiego świńskiego).Ciemny, oczy niebieskie. Jak byłam licealistką no i tak do 25 lat to pociągali mnie bruneci. Ale najlepsi sa w przedziale od 33 - 40. No nie wiem co po 40 zobaczę jak razem z mężem przekroczymy. Ci między 30 a 40 maja to coś. Nie chcę nikogo obrażać ale ci 20 latkowie to dla mnie dzieciuchy. sorry. Jeszcze nic o życiu nie wiedzą a odgrywają jakby wszystkie rozumy pozjadali i zaliczyli ze 150 panienek i że w seksie są najlepsi. Im więcej ku... tym bardziej dorośli i myślą, że zaimponują dziewczynie. Chociaż ... niektórym dziewczynom się to podoba.Słodkie idio.. Dno, totalne dno.

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 30 mar 2005, 13:14

To co napisała mila :lol:

Poza tym bruneci, ciemna karnacja ciemne oczy. Takiego mam 8)
I jestem wyjątkiem wśród kobiet, bo nie lubię wysokich mężczyzn. 180 to max, ideał to 175 ;)

A tak poza tym to mam słabośc do rokowców :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”