jacy faceci was pociągają?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: gosienka » 02 maja 2011, 19:50

dałącze sie do wekszosci,nie chuderlak,nie miesniak ,tylko taki w sam raz no i ten tyłeczek,pomazyc, (rofl
i koniecznie musi dobrze pachniec (bow

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: Dessert » 02 sty 2012, 23:21

A wg mnie ideałem jest osoba, którą się pokocha. :P Ktoś może być obiektywnie przystojny, ale się okaże, że zakochamy się w jakimś szaraczku :) na pewno jakiś typ mamy męskiej urody, która nas pociąga, ale nie jest ona przecież wyznacznikiem dobrego związku. Mnie akurat się trafiło, bo związałam się z osobą, która na mnie działa także pod względem wyglądu :) dla mnie ma to coś w sobie i zdecydowanie to jest mój typ urody, który mi potrafił zawrócić w głowie. Dla mnie to jest właśnie ideał :)
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: agunia585 » 09 lip 2013, 17:18

zapach (heart , subtelność i inteligencja (smirk przystojny (rofl oczy w których ewidentnie widać pożądanie, męskie oczy (heart , sympatyczna figura , najlepiej w samych jeansach nic więcej ma nie mieć na sobie. I aktywny (muscle , nie chodzi tu tylko o sport , ma nie być leniuchem, chętnie garnąć się do różnych prac . Naprawy ! To jest sexy, gdy przynosi swoje młoteczki i napręża (muscle aby uratować mój obcasik (makeup lub stare ulubione radyjko. Nie ważne czy mu wyjdzie czy nie . Oczekuję żeby je rozkręcił i próbował a ja z chęcią się poprzyglądam jak pracuje (happy nie cierpię facetów którzy po pracy przychodzą i grzeją tyłek w kanapie a jedyne co przyciąga ich uwagę to żarcie i TV (wondering
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Jolly
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 48
Rejestracja: 19 lut 2014, 22:52

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: Jolly » 28 lut 2014, 19:38

Witajcie

Widać, wątek trochę przygasł... (mdr Mnie pociąga mój mąż (inlove Jest najwspanialszym mężczyzną jakiego spotkałam... Jest ideałem o pięknych niebieskich oczach... i totalnie zawrócił mi w głowie [smilie=love together.gif]

Dziewczyny a Was jacy mężczyźni pociągają??? (rofl
Pierwsza zasada życia: Rób rzeczy, których się boisz.

Awatar użytkownika
Cotto
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 232
Rejestracja: 13 sty 2014, 14:37

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: Cotto » 28 lut 2014, 20:23

Ja mam tak samo:))) moj mezek i koniec kropka:)))) ale ja nigdy nie zwracalam uwagi na wyglad. Spojrzalam na niego i wiedzialam,ze to bedzie moj maz:)))))) a jego uroda swoja droga:))))) najbardziej lubie jego cycuszki ma bardzo umiesniona klatke:)))))
"Zycie jest jak pudelko czekoladek...."

Jolly
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 48
Rejestracja: 19 lut 2014, 22:52

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: Jolly » 28 lut 2014, 23:21

Do Cotto - Wow!!! Ja zawsze miałam słabość do umięśnionych męskich torsów... Trochę Ci zazdroszę, ale tylko trochę bo mój mężuś pomimo że ma normalną klatę to i tak jest najbardziej seksownym mężczyzną dla mnie (rofl i tak wogóle lubię patrzeć na jego tyłeczek...mrrrr.... Ja miałam podobnie jak Ty. Nasze spojrzenia się spotkały i nogi się pode mną ugięły... (rofl
Pierwsza zasada życia: Rób rzeczy, których się boisz.

Awatar użytkownika
SzalonaMajka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 22
Rejestracja: 15 lis 2013, 09:05

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: SzalonaMajka » 31 mar 2014, 14:46

Viggo Mortensen:D
- Kocham cię tak bar­dzo, że mogłabym wziąć ślub z tobą na­wet jut­ro, w jeansach.
- Jut­ro odpada.
Jean­sy mam w praniu.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: Michitka » 30 wrz 2014, 10:56

Robili badania i okazało się, że kobiety uważają w 56% że męskie jest pranie, sprzątanie przez męzczyznę...czyżby zmieniła się już męśkość czy też kobiety mają dość bycia od tego?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”