jacy faceci was pociągają?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: marryme » 01 sie 2010, 01:17

Gosienka
Niezła historia (giggle
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: gosienka » 01 sie 2010, 22:52

tak teraz to jest (giggle ale wtedy wcale mnie to nie bawiło,doiero co posexiłam sie z mezem a tu masz papier idzie,i ja szybko do drzwi bo moj zraz na bok i rezmka a tu arab w drzwich ktory szukał dnia wczorajszeg,miałam juz dosc. (angry

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: marryme » 02 sie 2010, 01:13

gosienka
Uuu,to współczuję. (whew
Nie jestem rasistką,ale mam awersję do Arabów,jeśli chodzi o relacje damsko-męskie.
Mogę się z takimi kolegować,ale nigdy nie będzie z tego ,,czegoś więcej''.Są za upierdliwi ogólnie mówiąc,tak samo Hindusi.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: gosienka » 02 sie 2010, 08:21

ja dokładnie tak samo,niekturzy ca calkiem przystjni,ale to za mao by zaprosic ich do łozka (giggle

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: lil sexy » 02 sie 2010, 10:01

Mi jest ich czasem żal bo oni są tak wychowani i przez to ciężko im znaleźć kobietę z innej kultury. Znam całkiem dobrze jednego Araba, przesympatyczny chłopak, można z nim o wszystkim pogadać, nie ma spaczonych poglądów na cały świat, ale jeśli chodzi o kobiety to tragedia. Wszystkie od niego prędzej czy później uciekają.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: Michitka » 06 sie 2010, 19:53

A ja parę dni temu widziałam najprzystojniejszego faceta...i też to był arab...ale normalnie jak z jakiegoś magazynu, i ten twardy akcent jak mówił po angielsku (rofl

Na ogół zauważyłam, że w większości państw zagranicznych mężczyźni są bardziej uprzejmi w stosunku do kobiet, chodzi mi o uprzejmość, a nie chamski podryw, czy jakikolwiek podryw...
no chyba wyjątkeim są macho...bo oni nawet kobiecie z chodnika nie ustąpią
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: majamajamaja » 06 sie 2010, 20:39

Ja kulture arabska uwielbiam!
Zazwyczaj jestem oczarowana jakims detalem, kiedy jestem w towarzystwie takiego czlowieka. Oni tez sa po prostu w 100 procentach obecni, kiedy z toba rozmawiaja. No i zawsze, kiedy nieswiadomie zaczynam sie skarzyc (chyba przytylam... (speechless ) to potrafia powiedziec cos, co postawi na duchu.

Jednak na ile byc moze troche sie tej kultury nauczylam, staram sie stosowac do jednej twardej zasady: nigdy mnie nie bedziesz mial i jesli tego nie szanujesz, to mozesz porozmawiac z moim mezem. Slowo "maz" dziala jak kubel zimnej wody, w kazdym razie "porozmawiac z moim mezem" na pewno tak dziala. Jesli jednak po tym zdaniu gosciu sie nie odczepia, to znaczy, ze traktuje mnie jak "europejska dziwke" i nie zadaje sie z takim.

Jest wystarczajaco duzo innych, szanujacych mnie, z ktorymi moge porozmawiac.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: tygrysica26 » 08 sie 2010, 22:51

oj ja tonie lubię Arabów, Turków, i innych mahometów..za dużo się na patrzyłam podczas pobytu w Niemczech..ale hmm ciemnie faceci mi się podobają, nie lubię blondynów o niebieskich oczach i np..nordyckiej urodzie...dla mnie facet musi być, przystojny brunet szatyn, o lekko ciemniej karnacji i dobrze zbudowany(nie mylić z grubym...fuj..brzuchów nie cierpię)
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

poison
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 34
Rejestracja: 06 wrz 2009, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: poison » 12 sie 2010, 09:46

nietypowi. szczupła sylwetka, wysocy, ciemne włosy, oryginalna fryzura (kocham dłuższe włosy u faceta) jak ma dłuższe , niż jeżyk i się kręcą to z pewnością go zauważę...ciekawie ubrani no i uśmiechnięci ze spojrzeniem drania :P
7 wrzesień. operacja nosa.

judzio
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2010, 11:38

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: judzio » 26 sie 2010, 12:22

Mnie pociągają wysocy, lekko zbudowani, szatyni, spokojni, opanowani, z poczuciem humoru. Poza tym lubie skomplikowane osobowości, nie lubię zbytnich romantyków, zapatrzonych w siebie typów macho-bleeee... Cenie sobie inteligencję i szczerość :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”