jacy faceci was pociągają?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: cytryna88 » 10 sty 2011, 17:20

Mam słabość do lekarzy ;D Nie wiem, dlaczego... Generalnie lubuję się w ciemnowłosych o ciemniejszej karnacji (ale przystojnym blondynem nie pogardzę :D). Uwielbiam inteligentnych facetów, z angielskim poczuciem humoru, nie bojących się kobiet! Facet to musi być facet, musi umieć czasem zawstydzić :) No i jeszcze głos... Piękny, męski, uwodzicielski głos to jest to (inlove

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: tygrysica26 » 11 sty 2011, 20:58

oj głos..tak ;) ja często rozmawiam z klientami przez telefon i jak jakiś ma fajny, męski głos. to mam wizualizację jak on wygląda...no i nie mogę się obejść bez choćby małego filtru.. czasem się koledzy śmieją, ze żałują , ze nie sa po drugiej stronie kabla (angel
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
Sarka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: Sarka » 11 sty 2011, 22:46

minimum 185 cm - do 190( bo mam 175 cm), ciemne blond wlosy,(podchodzace pod szatyn) oblednie niebieskie oczy, meski glos, Inteligentny- w sposob taki, ktory mobliziuje moje neurony;-), z pasjami ,niekoniecznie powiazanymi z momi (nawet jest to wskazane, bo nie wszystko musi sie zazebiac),
Musi mi imponowac jego osobowosc :-)
poza tym Troskliwy, namietny, goracy, i dominujacy w lozku(..zazwyczajacz...lecz nie zawsze );-)

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: Lubka » 11 sty 2011, 23:30

"...bo w mężczyźnie najseksowniejszy jest umysł..."

inteligentny, wyksztalcony, z wysoka kultura osobista, odpowiedzialny i musi miec to cos w swoim wygladzie, spojrzeniu, glosie...
wazne sa dla mnie zadbane dlonie, wzrost powyzej 180cm i uwielbiam zapach perfum unoszacy sie dyskretnie za mezczyzną...

kiedys wystarczalo mi, zeby byl przystojny i zeby dobrze sie przy nim czuc-z wiekiem coraz wieksze wymagania (giggle
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ewelcia109
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1147
Rejestracja: 11 lut 2010, 00:00

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: ewelcia109 » 27 sty 2011, 18:17

ja kocham spojrzenie w facetach takie specyficzne ,uwielbiam romantyków po części trochę bo ja sama uwielbiam sie przytulać (giggle nie lubie chudzielców ,bo lubie sie czuc bezpieczna i miec do czego sie przylepić (giggle
pracowitych i wygadanych nie lubie mruków z którymi pije sie kawe i nie ma wspólnego tematu ...takich normalnych nie głupio mądrych i również powyżej 180 (wait ostatnia rzecz -DOLECZKI W POLICZKACH UWIELBIAM !
Allergan-410FX-410g Dr.Katarzyna Ostrowska -Clark Medimel
Allergan-365TSF-Okragle inspira -poprawka Dr.Artur Broma Warszawa
.Ale nas kusi to co nieświadome, Kochamy : wino miłośc i krew" Ernst Junger
Większość żyje w szarych regułach i oczekiwaniach nadanych przez innych. a pozostali?...tańczą w rytmie własnych emocji i bicia serca.....

Awatar użytkownika
lenaa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 26 sty 2011, 09:46

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: lenaa » 30 sty 2011, 16:12

A ja lubie nieśmiałych facetów. Tacy zawsze najbardziej mnie pociągali i zazwyczaj okazywało się ze najcichsi z otoczenia mieli najwięcej do powiedzenia. Zawsze podobali mi się bruneci dość wysocy ale zaręczona jestem z... blondynem o niegrzecznej fryzurce ( nigdy nie lubiłam łysych )
Inteligentni, męscy i opiekuńczy. Dokładnie taki jest mój TŻ (inlove

Awatar użytkownika
alessandra01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 201
Rejestracja: 25 lut 2010, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: alessandra01 » 03 lut 2011, 19:01

Ja zawsze lubiłam „niegrzecznych” czyli z charakteru : twardy , zrównoważony , trochę cyniczny , zdystansowany ale też taki który coś sobą reprezentuje –ma swoje zdanie . Z wyglądu to wysoki , szczupły ale z widocznym zarysem mięśni , w sumie raczej blondyn (ale nie koniecznie ) i jak najbardziej tatuaże . Tacy bardzo męscy żebym mogła czuć się bezpiecznie . Ogólnie żebym to ja nie musiała w związku spodni nosić . Tak obrazowo to Typ Ami James z Miami Ink ( może któraś widziała ten program ) .. Jednak z upływem czasu wiem że z takimi to dużo problemów jest i priorytety się zmieniają i to bardzo . Ważne żeby facet mnie szanował , troszczył się i żebym mogła z nim pogadać . Byłam kiedyś w związkach z tymi niegrzecznymi i po ostatnim rozstaniu praktycznie 2 lata dochodziłam do siebie … Teraz mam mężczyznę zupełnie innego pod względem charakteru i wyglądu i jest mi z nim dobrze (happy

PS tak na marginesie trochę próżności jak widzę motocyklistę na ścigaczu to aż promienieję cała haha (rofl
14.10.2010 dr Żukowska 410 anatomiczne

Chcę mieć większe!!

11. 02. 2015 dr Łątkowski 500 okrągłe

Awatar użytkownika
frostis
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:27
Lokalizacja: sztokholm

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: frostis » 08 lut 2011, 19:06

Moj ideal to Bohun z Ogniem i Mieczem,oczywiscie mam na mysli wyglad.Mega glebokie spojrzenie,goracy,troche wariat.......ale do zycia w sumie chyba wole "spokojniejszego typa" (giggle
Mieszkam juz od dawna poza Polska i szczerze powiem,ze wiele razy stawalam w obronie naszych przystojniaczkow z PL.Okazuje sie,ze polscy panowie nie maja dobrej opini na arenie miedzynarodowej.Mysle,ze duzo tu stereotypow i uprzedzen jeszcze z przed wielu lat funkcjonuje,ale ogolnie z opinia nie jest wesolo.Podobno sa widziani jako malo atrakcyjni,zaniedbani,slabi kochankowie.Natomiast o Polkach poza malymi wyjatkami czesto slyszy sie pochlebne slowa.

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 569
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: agniecha27 » 14 lut 2011, 15:57

tak sie zastanawiam i dochodze do wniosku ze to fakt co do naszych polskich mezczyzn (angel (angel
faktycznie wsrod innych narodowosci to oni kiepsko wypadaja i uroda nie gardza (giggle (giggle
wystarczy spojzec na nasza klase ,wiekszosc z nich po 30 traci swoj urok ,tyja ,lysieja ,poprostu robia sie z nich tatuski (giggle (giggle

mysle ze wlosi dobrze sie w tym rankingu prezentuja ,napewno dbaja o siebie i sa niesamowicie przystojni
choc wloszki to tez niezle laski (makeup (makeup

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 569
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: jacy faceci was pociągają?

Post autor: agniecha27 » 04 mar 2011, 15:44

cos tu cicho sie zrobilo (angel
z wiekiem zmienil mi sie pociag do urody mezczyzn (giggle (giggle
kiedys lubilam takich slicznych ,gladziutkich z ciemna karnacjia przystojniakow
a teraz to pociagaja mnie mescy faceci ,i wcale nie musi byc przystojny ,wazne zeby byl facetem ,taki silny brutal brrrrr (sun (sun jak np Jason Statham z filmu transporter
a o sercu aniola i romantyczny w glebi duszy
myslalam ze mi sie taki maz upolowal , ale z biegiem lat ,romantyzm u niego zanikl i aniol rowniez (angel (angel

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”