jacy faceci was pociągają?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 30 mar 2005, 15:46

kasia pisze:I jeszcze zeby był wysoki, o sniadej karnacji.
Ech.. a tacy istnieją?
Jak takiego znajdziesz, to zapytaj o brata blizniaka i skieruj go do mnie :wink:
Wież mi istnieją, nawet znam jednego.... ALE TO MÓJ KUZYN :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Niestety, mój kochany jest blondynem (Bella nazwałaby go świńskim :evil: ) No cóż, miłość jest ślepa ( po ciemku wygląda prawie jak brunet :lol: )
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 30 mar 2005, 16:36

ja lubie ciemynch blondynow i szatynow, bruneci podobali mi sie tylko teoretycznie na obrazku... chyba wole jasne oczy! i oczywiscie powyzej 185cm!! Co do "wnetrza" mila super to okreslila, ja dodam jeszcze, inteligenty, bystry, biegly erudyta, bardzo lubie gdy ktos ma swiatly umysl, krotko mowiac kretyn bez wyksztalcenia chocby nie wiem jak piekny nie bedzie mnie pociagal! :shock:

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 30 mar 2005, 17:16

Joanne pisze:Ja to juz nawet nie wiem jacy mnie pociagaja bo jestem z jednym od 14 lat... :wink:
To tak samo jak ja :wink: :lol:.


Zawsze podobali mi się bruneci, a wyszłam za mąż za blondyna... :wink:

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 30 mar 2005, 18:29

hehehehehhee ale sie usmialam MonisiaPP- kertyn bez wyksztalcenia to pol biedy najgorszy jest kretyn z wyksztalceniem-to dopiero tragedia-a wierz mi znam kilku takich:)))))))

Dla mnie facet musi miec piekne zadbane dlonie i paznokcie i musi potrafic ze mna rozmawiac .....aaaa wyglad.....hmmmmm ja juz znalazlam swoj ideal i nie oddam go nikomu:))))))))))))

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 30 mar 2005, 18:57

Tak racja CZYSTE PAZNOKCIE !!!!!. Jak widzę faceta z brudem pod paznokciami, choćby miał żałobę po kocie - to dostaje drgawek. A i jeszcze jak facetowi wystaje z kieszeni grzebień, to wszystko już wiem na ten temat.....

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 30 mar 2005, 19:26

baaardzo dobrze zbudowany brunet, opalony z zielonymi , pieknymi oczkami------------ i takiego tez mam!!!!!!! ( I'm :D :D :lol: :lol: so lucky)

Awatar użytkownika
agi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 01 lut 2005, 23:04
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: agi » 30 mar 2005, 21:24

wysoki brunet wieczorowa pora... mniam, mniam :P
Tak jak i Bella nie przepadam za mlodymi chlopcami - panowie zaczynaja na mnie dzialac dopiero gdy przekrocza magiczna granice 30 lat. Moj typ to George Clooney, za takim poszlabym w sina dal.... chocby na jedna noc :wink:
Ale cicho sza, maz zaraz wroci do domu...

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 30 mar 2005, 22:30

brunecik ,ładne oczka ciemne ,zadbany ale nie jakis narcyz zapatrzony w siebie i podobnie jak Sugar wcale nie musi byc wysoki tak 175 dla mnie to bomba :D pewnie dlatego ze sama jestem niska :wink: a jesli chodzi o charakter to z poczuciem humoru , rozumiejacy mnie , oj tu moze utne bo bylaby tu dluga lista :wink:

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 31 mar 2005, 07:33

wiecie co , j nie wiem jaki kolor oczu ma mój facet,hehe, bo jedno ma błekitne a drugie zielono-piwne, taka mała mutacja genetyczna, :lol:
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15232
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Post autor: cyryl-bea » 31 mar 2005, 08:09

a ja uwazam ze mila wiciagnela mi z ust, to co mysle o idealnym facecie i nie ma znaczenia wiek, wzrost a nawet kolor oczu, jesli ma ten blysk w oku i to cos, a poza tym patrzenia na niego musi sprawiac mi przyjemnosc :)

cyryl-bea

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”