większy rozmiar ubrania -

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 19 cze 2006, 12:57

Orsay prawda ma lepsze ciuchy ,choć ostatnio nie byłam zadowolona jak weszłam do sklepu i poczułam się zdegustowana no chyba, że akurat mnie nic się nie podobało
A terranova??? Też słyszałam, różne opinie, a ja z nich spodni byłam ogromnie zadowolona, tym bardziej, że to właśnie tam znalazłam czarna zwykłe spodnie co było trudne
Na Pimkie natomiast wiele osób narzeka, mnie na szczęście nic złego się nie przytrafiło z tą firmą
Choć ostatnio zaczęły mnie się ubrania z River Island podobać
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
joann@
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:58
Lokalizacja: not important

Post autor: joann@ » 19 cze 2006, 13:18

kurcze mam biust spory, noszę ubranka z Zary a jakże no ale sa takie na wcisk, spodnie dobre ale góra musi byc rozpięta, niby nosze 44 ale zalezy jak uszyte, nieraz są zamałe.Przeważnie to mam problem z górą, bo w spodnie wejde rozmiar np jeansów 30, 31

Awatar użytkownika
anakonda
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 54
Rejestracja: 12 kwie 2006, 22:21

Post autor: anakonda » 19 cze 2006, 14:31

Samanthii pisze:H&M tez nie polecam-po jednym praniu bluzki sie pruja .. ...poza tym (nie wiem czy cos wiecie na ten temat ) ale ja ostatnio mialam na zajeciach film o produkcji ciuchow w tej wlasnie firmie - nie moglam sie powstrzymac od placzu... :(
Wiec stanowczo tej firmie i tym wyzyskiwacza (szefom H&M) mowie NIE :!:
Samanthii możesz przybliżyć ten temat :?: :!:

Awatar użytkownika
joann@
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:58
Lokalizacja: not important

Post autor: joann@ » 19 cze 2006, 14:50

anakonda pisze:
Samanthii pisze:H&M tez nie polecam-po jednym praniu bluzki sie pruja .. ...poza tym (nie wiem czy cos wiecie na ten temat ) ale ja ostatnio mialam na zajeciach film o produkcji ciuchow w tej wlasnie firmie - nie moglam sie powstrzymac od placzu... :(
Wiec stanowczo tej firmie i tym wyzyskiwacza (szefom H&M) mowie NIE :!:
Samanthii możesz przybliżyć ten temat :?: :!:
Kurcze Samanthii powiedz nam o co chodzi?cos pewnie złego, jakies praktyki na zwierzętach pewnie

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 cze 2006, 15:10

nie, -nie na zwierzetach-na dzieciach ! :twisted: :twisted: :twisted:

do roboty sa zaganiane- np. w Mongolii ,zeby szyc ubranka dla H&M !!!
Od rana do poznego wieczoru pracuja biedne ... :( - i to sa dzieci naprawde male... ...ktore powinny chodzic do szkoly...
Tymczasem taka produkcja i tania sila robocza oplaca sie firmie H&M...
...wiadomo , dzieci nie sa za bardzo wymagajace ,jesli chodzi o warunki czy zarobki w danej firmie............. :evil:
ostatnio na zajeciach mielismy puszczany taki film- widzialam i nie moglam po prostu uwierzyc, jakie maja " dobre serce" bogaci ludzie ...

Ludzie z H&M mowia o tym normalnie -przeciez nic w tym zlego nie ma .. :evil: :x

Masakra- niektore dzieciaki zasypialy ze zmeczenia przy robocie... :x :? .. prawie zadnego odpoczynku (nie mowac juz o glodzie w czasie pracy ...)- bardzo wiele ciuchow jest zle poszytych ... :roll: :?
Nasza grupe przekonal ten jeden film -jak wielu innych na Naszym Uniwerku...

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 19 cze 2006, 15:22

Samanthi Tally-weijl oprócz Orasy'a (w sumie Orsay nie zawsze- bo mam czasami deklot do pasa :?).

Większe rozmiary to dla mnie raczej H&M (choć nie zawsze), Terranova ostatnimi czasy :roll:, Reserved.

C&A jest np. w Silesi ;) w Katowicach.
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 19 cze 2006, 15:22

Wiecie co najgorsze jest to, że pewnie nie tylko firma H&M bierze do pracy dzieci. Wiele bardzo dobrze prosperujących i znanych na całym świecie marek tak robie, dzieci przecież nawet zabawki robią nie mówiąc o innych rzeczach. Pamiętam, że były fundacje chcące temu zapobiec, ale to jest nic -to będzie i teraz i za kilkadziesiąt lat
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
joann@
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:58
Lokalizacja: not important

Post autor: joann@ » 19 cze 2006, 15:22

ja pierdziele, ale wyzysk, niema co.Jak mało wiemy o tym co sie dzieje w różnych krajach i jak sie to odbywa, tania siła robocza-woły do pracy a wynagrodzenia zadnego.Kiedyś czytałam o małych nieletnich prostytutkach gdzies w azji, tez tragedia, muszą pracowac na całą olbrzymia swoja rodzinkę a mówiły dziennikarzom ze one to chciały by sie pobawic lalkami, biedulki naprawde.

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 cze 2006, 15:31

o innych firmach nic nie wiem - chociaz na bank w wielu innych tez sie tak dzieje... o H&M wiem-wiec tam nie kupuje ... :evil:

jasne ,ze wiele rzeczy produkowanych jest w Azji -chociazby markowe spodnie :lol: - tylko ,ze nie we wszystkich dzieci pracuja, jako krawcowe ... :? :evil:

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 19 cze 2006, 15:43

Ja nie lubie zadnych ubran z Terranovy ani ogolnie sklepow konczacych sie na "nova".Nie wiem,ale maja tak kiepski merchandising,ze od progu powiewa mi nuda i burkowatoscia. :roll: Natomiast od siebie polecam jeszcze Tally Weijl oraz River Island (przynajmniej tu maja duze numery).Tu jest jeszcze fajny a-wear i next (chyba tez jest w Polsce)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”