większy rozmiar ubrania -

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
joann@
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:58
Lokalizacja: not important

większy rozmiar ubrania -

Post autor: joann@ » 19 cze 2006, 08:05

hmmm, wszędzie po sklepach same malutkie rozmiarki, a co nosic przy większym rozmiarze i biustu i ciałka?macie jakieś pomysły aby sie modnie ubierac i gdzie to kupic?

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 19 cze 2006, 10:05

ja potrzebuje wręcz odwrotny wątek :( bo mam problem ze wszystko za duże
więc nie przeszakadzam ...
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 cze 2006, 11:44

joann@- mozna wiedziec ,jaki nosisz rozmiar ciuszkow ???

-bardzo mnie to zdziwilo,co napisalas, bo ja tak jak kik@ mam problem z dostania czegos na siebie(wszystko za dlugie lub za szerokie ) - najgorzej jest ze spodniami - bo nie dosc ze chuda w pasie jestem ,to jeszcze krotka... :twisted: :cry:
(nie cierpie bluzeczek na ramiaczkach- bo wszystkie mi kosci wystaja - no i te chude ramionka -bleeeee :x )
Moj kuzyn do mnie ostatnio z tekstem...: " Boze :shock: , ale Ty masz raczki chude-tragedia... ...ubierz sweter lepiej..." :evil: hammer

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 19 cze 2006, 12:06

Jakiś czas temu jak chodziłam po sklepach Pimkie to narzekałam, że są tylko rozmiary 34 lub 36 i zastanawiałam się kto to nosi, a widać są odbiorczynie:) Teraz nie dziwię się, ale chyba faktycznie jest trudno znaleść te mniejsze rozmiary, bo producenci się wycwanili i robią tzw rozmiary uniwersalne
A duży rozmiary tzn jaki???
Numery są tak i tak nierówne, ale teraz wydaje mnie się, ze łatwiej znaleść właśnie ciuchy w rozmiarach "niestansardowych" -przynajmniej mi się tak trafia, że albo za małe albo za duże
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 cze 2006, 12:25

ja mam zawsze ochote na Zare ale (jak do tej pory ) kupilam tylko dwa ciuszki - i to jeszcze luzne :twisted:
oprocz butow nie pasuje na mnie nic ... :)
Polecam wiec Zare -joann@ 8) - na pewno wybierzesz cos dla siebie :wink:
Moze jeszcze Zero ... ...tam tez wszystko jest na mnie za duze :?
(jesli chozi o sportowe bluzeczki ,to moze Esprit ?- )

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 19 cze 2006, 12:29

Właśnie Zara, Tatuum (choć oni mają zawyżoną numerację), Mexx, Vero Moda, River Island
Zalezy jaki styl preferujesz;)
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 19 cze 2006, 12:30

C&A -nie wiem czy jest w Polsce ale tam maja duze rozmiary.A co do Pimkiego to nie wiem-moze poznanski jest tak kiepsko zaopatrzony bo zarowno we Wrocku ,Berlinie i Schedt jak robilam zakupy to zawsze byly rowniez 38.40.42.44.to samo w Orsay'u :roll:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 19 cze 2006, 12:32

C&A jest w pl
Ja zdecydowanie polecam Zarę - są większe rozmiary tylko możesz mieć np problem z długością dżinsów (robią na dłuuugie nogi )

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 19 cze 2006, 12:32

Zgadza się w Poznaniu -pimkie był kiepski, ale już go i tak nie ma zmienili na Orsay ( z początku myślałam iż pimkie wlaśnie został przejęty przez Orsay).
C&A jest zgadza się, ale czy aż takie duże rozmiary czy ma to wątpie przynajmniej w Poznaniu:)
Może H&M???
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 cze 2006, 12:44

ja mam duzo ciuszkow z Orsey - bo sa malutkie - Jeansy sa na mnie idealne - i to 34 !!! :)
Pimkie ma duzo szmatek - ciuszkI na raz ... ...H&M tez nie polecam-po jednym praniu bluzki sie pruja .. ...poza tym (nie wiem czy cos wiecie na ten temat ) ale ja ostatnio mialam na zajeciach film o produkcji ciuchow w tej wlasnie firmie - nie moglam sie powstrzymac od placzu... :(
Wiec stanowczo tej firmie i tym wyzyskiwacza (szefom H&M) mowie NIE :!:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”