stosunek przerywany

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

stosunek przerywany

Post autor: Michitka » 23 mar 2006, 15:11

Co sadzicie na temat tej metody, jeśli to jakas metoda, stosowałyście?
Często faceci wolą go niż kochac się w prezerwatywie
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Lady_80
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 268
Rejestracja: 19 sty 2006, 09:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lady_80 » 23 mar 2006, 15:45

Wątpliwa przyjemność :(

Jako metoda- mało skuteczna! Jeśli mężczyzna nie chce się zabezpieczać zawsze może robić to kobieta :)
powiêkszenie piersi - dr Dobrska(Vita-Glob)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... weight.png

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 23 mar 2006, 15:53

A ja wolę chodzić zimą bez czapki. Ale TYLKO CZASEM się przeziębiam. Jakby co, winna jest, oczywiście, pogoda, bo ja zawsze, gdy idę, omijam ten największy wiatr... :roll:

W tym samym tonie, czyli bez sensu.
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
greta
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 481
Rejestracja: 12 sty 2005, 22:43

Post autor: greta » 23 mar 2006, 15:59

przestan to tragedia (ten stosunek przerywany)duzo stresu poźniej i dla ciebie watpliwa przyjemnosć w trakcie.nie radze probować nawet.a wrazie problemow pożniej ci powie trzeba bylo sie zabezpieczac.a -ha to nie jest metoda antykoncepcyjna bo u mężczyzn przed wytryskiem wystepuje kropelkowanie i w tym sluzie sa zywe plemniki ktore moga cie zaplodnic niepostrzeżenie :twisted:

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 23 mar 2006, 17:21

to chyba dla obu stron srednia przyjemnosc :roll: a dla kobiety wielki stres, ja mam fiola na tym punkcie bo gdybym teraz wpadla to byblaby to dla mnie katastrofa dlatego nigdy sie nie zgadzam na przerywany. wole brac tabsy albo kupic dobrego cienkiego prezesa ;) - niewielkie niedogodnosci a jaki komfort psychiczny :wink:

Awatar użytkownika
agulek100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:44

Post autor: agulek100 » 23 mar 2006, 19:50

Niestety miałam nieprzyjemność stosować tę "metodę" przez ostatnie miesiące, niepotrzebny stres. Teraz biorę pigułki, ale boję się znowu skutków ubocznych, które i dla mnie i mojego partnera były bardzo uciązliwe :cry: Prezerwatywy i globulki odpadają - nienawidzę :evil:
7 marzec 2006 - new beautiful nosek :)- dr Piotr Skupin

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 23 mar 2006, 19:54

Agulek100
i jak znosiłaś ty i twj partner ta metodę?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
agulek100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:44

Post autor: agulek100 » 23 mar 2006, 20:47

Masakrycznie, nerwy co miesiąc i zero komfortu psychicznego podczas chwil, które mają być przyjemnością, stałe kontrolowanie, zero luzu. Nie chcemy jeszcze dzidziusia na razie i dlatego. Natomiast ja źle znosiłam pigułki, cały czas deprecha i zmiany nastrojów, zmieniłam pigułki, przez pół roku nie brałam w ogóle, a teraz się boję, że to wróci :cry:
7 marzec 2006 - new beautiful nosek :)- dr Piotr Skupin

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 23 mar 2006, 22:46

nie jestem w stanie zaufać gatunkowi męskiemu w tych sprawach..... to przeciez nie oni chodzą potem 9 miesięcy w ciąży i mają kogoś pod opieką do końca życia...... poza tym to nie tylko kwestia zaufania a tak jak pisze Greta fizjologii- nad tymnie można zapanować a na szczęście nie ma co liczyc w tak poważnych sprawach.
ani to przyjemne ani to pewne - ja podziękuje postoje..... :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 24 mar 2006, 17:12

:lol: :lol: :lol: dobrze gadasz, Gaga... :wink:

-mamy temat spirali, stosunku przerywanego... 8) ...wiec moze polaczmy wszystko razem i stworzmy temat o metodach antykoncepcji ...? :roll: :wink:
-bardzo chetnie pogadam sobie o zastrzykach hormonalnych lub plasterkach... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”