Wkładka/spirala - opinie!

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: Annetta » 12 mar 2012, 14:42

Mirene mam prawie 2 lata,zalozenie nie bolalo, zakladal mi ja lekarz rodzinny (tak tu jest)
co jakies 3 lub 4 miesiace mam okres kroki i oczywiscie obrzmiale piersi.
Bylam u ginekologa, pani powioedziala ze to normalne i nie trzeba sie przejmowac, z tym ze juz 2 razy mnie okres zaskoczyl w pracy, naszczescie jest to male plamienie i zawsze mam podpaske przy sobie. (whew
Ogolnie mirene polecam, jest to faktycznie komfort,nic nie tyje,zadnych bolow brzucha.
wspomne ze mirene w NL jest oplacona z ubezpieczenia, czyli mnie nic nie kosztowala (happy

Za to moja przyjaciolka tez ma mirene i narzeka na spadek libido-nie ma wogole checi na sex, czy ktos tak tez mial???

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: magda1600 » 13 mar 2012, 00:13

magda29 pisze:magda 1600 a Ty masz miranke ?

Tak, zalozenie, mnie akurat, bolalo jak cholerka- babka powiedziala, ze pewnie przez blizne po cesarce :/

Co do ochoty na seks- na poczatku wydawalo mi sie, ze jest przelom, ale to chyba byla autosugestia po odstawieniu tabletek. Jakos znow mi sie nie chce, juz sie nawet zastanawialam czy nie jestem jedna z tych ''aseksualnych'' hehe. Wcale mnie to nie interesuje- no, moze powiedzmy, ze nie czeeestooo...
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: Annetta » 15 mar 2012, 14:15

Mozliwe ze brak ochoty na sex wiaze sie ze spirala (envy
Moja przyjaciola tak ma, i juz nawet sie zastanawia nad jej wyjeciem.U mnie roznie raz jest ochota a raz nie, ale jak juz sie akcja zaczyna to ochota wzrasta (giggle

andziakam
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 93
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:50
Lokalizacja: Dublin

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: andziakam » 15 mar 2012, 14:28

U mnie ciezko powiedziec, zalozylam sobie mirenke, a seksu nie ma (yawn Chyba ostatnio z 2 miesiace temu sie kochalismy, ale niestety taki zwiazek mamy do niczego pod kazdym wzgledem, wiec i ochoty na niego nie mam, ale to chyba nie wina mirenki (giggle
wyjściówka: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=230" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Ulka1053
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 123
Rejestracja: 27 mar 2011, 20:45

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: Ulka1053 » 21 mar 2012, 20:50

Czesc Kobitki :)

jestem chyba weteranka mireny, bo za rok bede miala zakladana juz trzecia ;)
coz moge o niej powiedziec..cod , miod i malina (heart
Mnie zakladanie prawie nie bolalo (z tego co pamietam), przy drugiej troszke ciagnelo, ale to pikus ...
bylam teraz na cytologi i pani doktor powiedziala, ze co kolejna to mocniej boli, logiczne, skoro nie miesiaczkujemy, to szyjka maciczna coraz mocniej zacisnieta...ale sa i na to sposoby i moja pani doktor ma nowy lek, ktory dziala rozkurczowo i jest ponoc o.k.
Tylko, ze ja sie wogole nie boje (muscle Jak pomysle, ze juz 9 lat nie mam okresu, zadnych boli miesiaczkowych,o.b...a za to seks bez zadnych zachamowan (giggle (giggle (giggle
to co znaczy te paredziesiat sekund dyskomfortu, bo ja bolem tego nie nazwe :)

A co do waszych pytan ..to ja przytylam, ale przez obzarstwo a nie mirenke ;) a libido...oj tak spadlo mi drastycznie...tylko, ze w malzenstwie mi sie nie ukladalo.. odkad odeszlam i mam cudownego partnera to kochac moge sie 10 razy na dobe (giggle

Takze dziewczynki nic sie nie bojcie, a jesli przytyjecie albo problemy z potencja sie pojawia-to przyczyn trzeba szukac albo w swoim sportowym "prozniactwie", pysznym jedzonku albo nieodpowiednim partnerze ;)))
"... ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. Przestań być tym, kim byłeś. Bądź tym, kim jesteś..."
P.Coelho

beksa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 102
Rejestracja: 23 maja 2011, 08:42

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: beksa » 26 mar 2012, 23:05

nesia pisze:To ruszaj do gina, zakladaj i ciesz sie zyciem (clin
Juz mam (rofl

Witam wszystkich, z tej radosci zapomnialam sie przywitac (blush

Wiec juz mam od tygodnia i jest super (yes) Zalozenie nic nie bolalo, mialam miec bol brzucha, a nic mnie nie boli, tylko jakies male plamienia (happy Jak tak dalej bedzie to juz jestem szczesliwa z moja mirenka i moge ja polecic (heart
L.P 02.08.2011 450cc oktagle HP ......Piekne :P

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: nesia » 29 mar 2012, 16:47

Moje spostrzeżenia odn. mireny po 8 mies użytkowania.
Wsztstko super, nic mnie nie boli, nie mam plamien, ochota na sex zwiekszona, no same superlatywy (clin Jedyne co zauwazylam, to pojawiajacy sie bol migrenowy (trwa jeden dzien). `identycznie mialam w czasie przed mirena, w pierwszym lub drugim dniu miesiaczki.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 569
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: agniecha27 » 31 paź 2012, 14:51

jak juz wiele razy pisalam mam spiralke koperowa , to ze boli przy niej dol brzucha wiem , do plamien sie rowniez przyzwyczailam
ale boli mnie rowniez kregoslup ( dol kregoslupa ) (envy (envy i to coraz bardziej
czy ktos z Was tez tak ma ??????

nie wiem czy sie martwic czy to normalne , zauwazylam ze jesli kregoslup mnie bardziej boli , to ja bardziej plamie a raczej krwawie (envy (envy
zapisalam sie na wszelki wypadek do ginia , moja spirala ma juz 4 lata wiec pora zrobic usg czy dobrze lezy (angel

zastanawiam sie czy sa jakies objawy jesli spirala sie przesunie (angel

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: gosienka » 01 lis 2012, 12:06

u mnie tez nadszedł czas wymiany, tydzien temu w piatek miałam wyjeta T-coper i załozona Mirene. Wczesniej miesiac zrobiłąm cytologie, jest ok (whew . Moja miała by w maju 5 lat wiec to i tak juz był czas wymiany ale kierowało mna to ze miałąm bardzo silne miesiaczki i dwa razy z tego powodu anemie. Zakładałam ja w czwrtym dniu miesiaczki, nic mnie nie bolało tak jak za pierwszym raze, teraz mam delikatne plamienie ale to ponoc do trzch miesiecy ma sie uspokoic i cały czas takie dziwne uczucie jakbym miała okres dostac, plecy i brzuch mnie wciaz ciagna.mam nadzieje ze i to szybko ustapi.
Co do migren wczesniej miewałąm trzy dniowe ale od marca gdy zrobiłam sobie botox na kurze łapiki migreny znikneły, owszem głowa czasami mnie bolałą ale nie ciagiem, w czwartek robiłam znow botox ale migrene zaczeła sie w srode i skonczyłąm w sobote, myslałąm ze zwariuje ale mam nadzieje ze znow bede miałą spokój na jakis czas.
Co do kregosłupa, ostatnie dwa miesiace bolałą mnie jakos bardziej niz zawsze i mam nadzieje ze to od starej wkładki i ze teraz tez wszystko sie uciszy,
Oczywisci zamelduje sie za kilka miesiecy w tym watku (happy
Aha miałąm sie wstrzyman trzy dni ze wspólzyciem a ja sobie z mezusiem zaszalałąm na drugi dzien, mam nadzieje ze nie zaciazyłąm (whew

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 569
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: agniecha27 » 03 lis 2012, 00:26

pewnie ze nie zaciazylas , przeciez masz spiralke (angel
dzieki czyli to ze mnie boli kregoslup , boli podbrzusze i plamie to normalka przy koperach (angel
ale i tak kontrola mi nie zaszkodzi
Gosienka a jak sie dowiedzialas ze masz anemie ????

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”