Wkładka/spirala - opinie!

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

beksa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 102
Rejestracja: 23 maja 2011, 08:42

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: beksa » 27 lut 2012, 20:55

Witam cieplutko (sun

Bardzo chcialabym miec mirenke, ze wzgledu na wygode (sun Tyle, strasznie boje sie wlozenia (whew Czytalam na roznych forach, ze potem sa plamienia i bole brzucha, ale tego akurat sie nie boje (shake Tylko samego momentu, kiedy doktor bedzie ja zakladal (whew
Czytalam gdzies, ze jedna dziewczyna po wlozeniu mirenki nic nie czula (thinking Czy to mozliwe??? Zeby nie czuc sie zle odrazu po zalozeniu???
L.P 02.08.2011 450cc oktagle HP ......Piekne :P

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: nesia » 28 lut 2012, 10:24

beksa pisze: Czytalam gdzies, ze jedna dziewczyna po wlozeniu mirenki nic nie czula (thinking Czy to mozliwe??? Zeby nie czuc sie zle odrazu po zalozeniu???
Tak, jest to mozliwe i w sumie czesto spotykane (clin Poczytaj ten temat, sporo nas (clin
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

beksa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 102
Rejestracja: 23 maja 2011, 08:42

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: beksa » 29 lut 2012, 19:52

Dzieki nesia za odp (sun
Czytam, uwierz mi (time sporo jest roznych forum o mirence (clapping Tyle, ze w wiekszosci dziewczyny skarza sie na "zle pierwsze 3 miesiace" (giggle I gdzies tez czytalam, ze wkladka moze poprostu wypasc....... No ale jak nie wsadze jej sobie, to sie nie przekonam (happy A za 3,5 mc jade na wakacje, wiec to jest dla mnie ostatni dzwonek, zeby przezyc ewentualnie jakos te 3 zle miesiace i potem cieszyc sie juz z zycia (giggle (giggle (giggle
L.P 02.08.2011 450cc oktagle HP ......Piekne :P

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: nesia » 01 mar 2012, 09:23

To ruszaj do gina, zakladaj i ciesz sie zyciem (clin
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

beksa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 102
Rejestracja: 23 maja 2011, 08:42

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: beksa » 01 mar 2012, 23:33

Oj chyba sie rusze (whew Zarejesrtowalam sie na cytologie i jak bedzie ok to moge dzialac (nod Mam przeczucie, ze to fajna sprawa bedzie ta mirenka (rofl
L.P 02.08.2011 450cc oktagle HP ......Piekne :P

Awatar użytkownika
magda29
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2011, 23:54

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: magda29 » 10 mar 2012, 18:33

cześć ja też myślle o wkładce teraz biore tabletki ale niestety pale i wszyscy mnie straszą ze to fatalne połączenie i ma skutki uboczne w postaci raka niewiem czy to prawda ale boje się ( o ironio przecież pale płuca...)z waszych rozważań wywnioskowałam że najbardziej jest polecana mirana,dziewczyny a jak z wagą duży przyrost ?

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: magda1600 » 10 mar 2012, 20:03

u mnie przyrostu wagi brak- chyba, ze od grzania fotela (dance ogolnie nic sie nie dzieje( procz opisywanych wczesniej sutkow i jajnika, ale to chyba tylko w okresie spodziewanej miesiaczki, ktorej oczywiscie nie dostaje).
m.
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
magda29
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2011, 23:54

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: magda29 » 11 mar 2012, 16:51

magda 1600 a Ty masz miranke ?

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: Antonelka » 11 mar 2012, 19:19

u mnie tez zadnych zmian na gorsze, nic, zadnych dolegliwosci, boli, usterek, ani tez nie upaslam sie od spirali... wrecz przeciwnie, czuje sie swietnie, nie pamietam, kiedy kupowalam ob, no i zycie intymne jest jak w bajce- kompletnie bezstresowe (makeup (rofl
mirene mam pol roku, za 4,5 zaloze nastepna (makeup ogromna wygoda, fizyczna i psychiczna- polecam (rire
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

andziakam
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 93
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:50
Lokalizacja: Dublin

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: andziakam » 11 mar 2012, 19:40

Ja tez mam mirene prawie pol roku, super sprawa, zalozenie nic nie bolalo, chociaz nie rodzilam normalnie, mialam 3 cesarki. Od momentu zalozenia nie mialam okresu, ostatnio miala robione usg, bo tu nie robia po zalozeniu i wszystko ok. Polecam wam (happy
wyjściówka: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=230" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”