Wkładka/spirala - opinie!

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: turek.mg » 15 paź 2011, 09:18

Antoś ja co prawda nie miałam tej wkładki z hormonami tylko zwykłą, ale też męczyłam się z plamieniami i nie było na nie sposobu , i zdecydowałam się na wyjęcie tak mnie to wkurzało ale od tamtej pory mam przynajmniej okres jak w zegarku co 28 dni , a przed wkładką nigdy tak nie miałam także jakaś korzyść z tego była

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 570
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: agniecha27 » 15 paź 2011, 15:59

hmmmm mnie tez mecza plamienia , a jak juz mnie wnerwia to kupuje sobie czopki -cicatridina, sa bez recepty i po 2 , 3 czopkach przestaje plamic na jakis czas
nie wiem gdzie ,jak daleko mieszkasz , ale moze kup je internetowo z Polski , napewno ktos Ci je wysle

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: magda1600 » 15 paź 2011, 20:06

Ja wybieram sie na pierwsze sprawdzenie w nastepnym tygodniu. Drugi okres zwiastowaly bole brzucha, zapowiadalo sie dosc obfice, ale okazalo sie , ze tylko mazia pokropilo przez jeden dzien i koniec( bol brzucha jednak trwal ok. 3 dni).
Teraz UWAGA: Znajoma, ktora miala miala zalozona wkladke tydzien po mnie, byla juz na kontroli. Okazalo sie, ze nie moga jej wygrzebac! Sa dwie opcje: jest lub jej juz nie ma. Powiedzieli, ze mogla wypasc albo gdzies sie podwinela i dlatego nie widac tych nitek... Skierowali ja na USG, nie wiem czy ma juz termin. Caly czas od zalozenia plami i ma bole. Myslalam, ze padne jak to opowiadala (wow (wow
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: Antonelka » 28 paź 2011, 19:56

dawno nic nie pisalam... bylam na kontrolce... akuratnie wypadl mi okres (giggle jakis taki marny... chyba 2 dni byl... nic mnie nie bolalo, nigdy. dr sie rozpedzil, rozwieracz zamontowal i.. o, okres pani ma (giggle
sprawdzil tym chudym patykiem z naciagnieta guma i oswiadczyl, ze wszystko idealnie (rofl
ale, ze spokoju nie dawalam z tymi moimi plamieniami, to znalazl sie lek na to (happy i mam recepte (clapping jeszcze nie wykupilam, poczekam do poniedzialku, jesli dalej beda mnie meczyc, to wykupie... mam tylko nadzieje, ze te tabsy nie tucza (nerd
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: szpaczek » 28 paź 2011, 22:22

napisz jakie ale raczej tuczą (angry
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: nesia » 28 paź 2011, 23:26

Antonelka jak masz te co i ja mialam to nie tucza, a i ładne pomogą po kuracji (clin

Ja ze spiralką jestem juz 3 mies, jakoś w listopadzie idę na kontrol; plamień nie mam, nic mnie nie boli, wg mnie chyba wszystko powinno byc ok. A i nadal twierdzę, że to była dobra decyzja (happy
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: Antonelka » 29 paź 2011, 14:07

recepte mam na CERAZETTE FTA 28 sztuk, codziennie 1 wieczorem...

ja tez uwazam, ze to byla dobra decyzja... mimo tego shitu, ktore mnie meczy... mam nadzieje w zwiazku z tymi tabsami...
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: szpaczek » 29 paź 2011, 15:59

ale wiesz że to są tabletki hormonalne , co prawda minipigułka ale jednak , może powodować normalne skutki uboczne jak plamienia , bóle głowy itp. chociaż tyć po niej nie powinnaś (yes)
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: Antonelka » 29 paź 2011, 16:38

kurcze, moze powodowac plamienia, mowisz szpaczku... no ja wlasnie na te plamienia, zeby sie w koncu skonczyly, je dostalam (thinking
w poniedzialek bedzie 7 tygodni jak jestem zaspiralona... kupie te tabsy, sprobuje, niech to cholerstwo sie skonczy, bo pomalu nerwy zaczynaja mi puszczac... (envy (giggle
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Wkładka/spirala - opinie!

Post autor: magda1600 » 30 paź 2011, 21:56

Cerazette powstrzymaja Ci plamienia, bo sie je zjada bez przerwy. Dlatego nie ma okresu. A spirale masz hormonalna czy nie? Bo jak hormonalna to troche dziwnie, ze dostalas tabletki... No coz, bedziesz miala podwojne zabezpieczenie (clin
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”