Piersi naturalne-wszystko o nich

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 16 mar 2006, 19:34

kurcze savanna, nie wyobrazam sobie jak wygladaja sutki, ktore opisujesz ale powiem ci tyle- cycki masz miodzio.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 16 mar 2006, 20:35

savana kurde ale cyce.............. super........a jezeli chodzi o sutki to wiem o czym piszesz. tez tak mialam przed dzidkami.(nie masz dzieci pewnie!!??)
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 16 mar 2006, 22:31

savanna pisze: ale...mam bardzo nietypowe piersi bez sutkow...Jak moj facet je pierwszy raz zobaczyl,zapytal "Czy to normalne?" Oczywiscie sutki mam tylko schowane wewnatrz piersi i bardzo rzadko wystawiaja glowki :wink: (wiadomo kiedy)
Savanna - tak jak pisze szpaczek, po dzieciach się zmieni na pewno, a z tego co ja wiem to mozna to też wymasować przed dzidziami i zmienić ich wygląd.
A cycuszki - bomba, pozazdrościć
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

lala
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 29
Rejestracja: 10 lut 2006, 18:03
Kontakt:

Post autor: lala » 17 mar 2006, 15:10

czytałam ze najlepszym sposobem na wszyystko(pierso brzuch posladki, łydeczki plecki rece) jest joga astanga!!!! poszukajcie w necie informacjii

lala
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 29
Rejestracja: 10 lut 2006, 18:03
Kontakt:

Post autor: lala » 17 mar 2006, 15:26

aha a co do cyckow to mam idento sutki jak kolezanka , tez takie wklesłe;)
Kiedyś mnie to martwiło, bo myslałam ze nieprawidlowo sie rozwijam.
Ale teraz naprawde nabralam kompleksów, mam piersi nierowne mi sie wydlaje ze w ogole do siebie nie podobne... Rozmiar niczego sobie bo 75 c lub 70 D przy wzroscie 165 cm i wadze 47 kg wiec proporcje zachowane.. gorzej niestety to wyglada bez stanika. Kolejnym problemem sa wieeeelkie rozstepy (od sutka az do podstawy piersi - do zeber), dwie całkiem rożne i wielkie obwódki sutków i widoczne zyły .... A da sie jakoś te obwódki zmniejszyc?

Usienka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:54

Post autor: Usienka » 23 mar 2006, 00:24

Witam naturalnie biuściaste koleżanki. I koleżanki naturalnie dążące do doskonałości również.

Mój biuścik, mimo, że wykarmił dwójkę superfajnych dzieciaków (teraz już 15 i 13 lat) łącznie przez 20 miesięcy - do zaawansowanej anemii - trzyma się całkiem nieżle. Szczególnie w drugiej fazie cyklu. A po tabletkach to już w ogóle rewelka. Tyle, że musiałam zrezygnować z antytableteczek z powodu przebarwień na twarzy. :cry: Co prawda w czasie karmienia dorobiłam się rozstępów, ale z góry ani z przodu ich nie widać. Trochę z dołu i z boku. W dobrym bra wyglądają ok. Od miesiąca ćwiczę godzinkę dziennie - już widać rezultaty. Na brzuszku przede wszystkim, ale zawsze. Z doświadczenia wiem, że żadne ćwiczenia nie działają lepiej niż antytabletki. Prawie z dnia na dzień zmiana z 75 C na D.
Mam tylko jeden problem. Nie wiem czy są też inne zainteresowane dziewczyny na forum. Mianowicie trochę jakby rozciągnięte brodawki. Jak popatrzeę na dzieciaki to nawet mi nie żal. Zastanawiałam się jak tu sobie pomóc. Podniesienie piersi nie do końca mi się podoba. Pozostaje taka brzydka blizna pionowa pod brodawką. Można operacyjnie poprawić tylko brodawki?? A może macie jakieś inne sposoby? Superżele?? Fajnie działają kostki lodu, ale niestety tylko na chwilę... :wink:

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 23 mar 2006, 10:53

Ja nie wiem,ale wydaje mi sie ,ze wielkosc brodawki jest uwarunkowana genetycznie...Ja akurat mam male i tak jak pisalam sutki sa wklesle,"staja" oczywiscie ale od zimna lub po "wzniesieniach"... :lol: :lol: Nigdy z tego powodu nie rozpaczalam.Wiem,ze zaledwie maly procent kobiet ma takie piersi wiec powinnam czuc sie wyrozniona :lol: :lol: Bardziej (choc to nie ten temat) wkurza mnie,ze jak cos zjem to brzuch mi sie rozpycha,niczym torebka,nie wisi,ale mnie to i tak drazni..Przed imprezami staram sie nic nie jesc,zeby nie "nadmuchiwac" dodatkowo brzucha.Lapki nadal pozostaly patyczkami,to samo nogi a dokladniej lydki do kolan bo biodra i uda tez sie zaokraglily.Z tym,ze moje uda zawsze byly zaokraglone,tzn szersze w stosunku do talii.Strasznie trudno jest wyscwiczyc miesnie brzucha i uzysac kaloryfer :cry:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 23 mar 2006, 15:48

też mam wklęsłe :roll: :? a do tego cycyki do powiekszenia :roll: - no to da sie zmienic na szczescie :wink: ,a co z sutkami da sie je wypchnac na zewnatrz wogole? :idea:

gra
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 99
Rejestracja: 02 lip 2005, 11:23
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: gra » 26 mar 2006, 14:09

Usienka...napisz jakie tabletki bralaś...rozważałam taką myśl spróbowania brania tebletek, nigdy ich nie brałam choć mam już trochę latek a w sumie chciałabym właśnie tak o jeden rozmiar większy biust

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 27 mar 2006, 20:54

czasem z ciekawosci przegladam sobie sympatie i natknelam sie na to zdjecie http://silva1981.sympatia.onet.pl i mam pytanie - czy te balony sa prawdziwe? :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”