Piersi naturalne-wszystko o nich

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Usienka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:54

Post autor: Usienka » 27 mar 2006, 23:18

Gra

Hej :)

Moje "rosną" po diane 35 i po innych też, choć nazwy innych tabletek, które brałam przed diane już nie pamiętam. Ale efekt przy wszystkich tabletkach antykoncepcyjnych był taki sam.
Tylko jak na pewno wiesz takie antytabletki wywołują mnóstwo skutków ubacznych. U mnie to były przede wszystkim przebarwienia na buzi. Chyba wolę mieć trochę obwisłe cycki ( w sumie nie są takie złe) niż te obrzydliwe plamiska na twarzy. Inna rzecz, że już w drugim miesiącu brania zawsze pojawiała mi się taka jakaś apatia, a co za tym idzie brak ochoty na seks... I po pewnym czasie zawsze rezygnowałam.
Efekt był też rewelacyjny wizualnie, gdy stosowałam takie bagienko............. już wiem guam. Inny na brzuch inny na biuścik. W połączeniu z tabletkami, bo kurację robiłam sobie akurat jak brałam tabletki, cycorki były chyba takie jak u Pameli. Wielkie, nabrzmiałe, twarde, jak jakieś super implanty. Tylko dotknąć się nie dało. I to obojętnie czyją ręką, męża czy moją. Nawet pisanie na kompie sprawiało ból. Takie do patrzenia były.
Tak, że ze wszystkim trzeba ostrożnie. Może sam guam bez dodatku hormonów jest bardziej do zniesienia. :D Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Hesia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 271
Rejestracja: 28 mar 2006, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hesia » 06 kwie 2006, 21:54

Od tego jakie są moje naturalne piersi w dużej mierze zależy jak będą wyglądały po operacji.. :P
W moim wypadku jest to niestety konieczność, bo raczej nie przytyję, a one same z siebie już nie urosną, a są naprawdę mikroskopijne...
Zawsze przed okresem stają się o połowe większe i może stałyby się takie na stałe gdybym brała tabletki anty (ale teraz nie mam powodów żeby brać)
choć i tak takie powiększenie zadawalające nie jest... :(
Mimo tego, że są male staram się o nie dbać, żeby chociaż były miłe....
Przechodzą one prysznic zimno-ciepły i zawsze pachną moim balsamen jak ja cała.... bo mam już takie przyzwyczajenie, że rano przed całym dniem i wieczorem przed snem zawsze muszę ubrać się w balsamową powłoczkę...
Poza tym dużo ćwiczę i myślę, że im to służy i dlatego są silne, jędrne i ładne, szkoda tylko że nie chcą urosnąć :oops: ...
Ostatnio tzn.od kiedy trafiłam na to forum zaczęłam o nich częściej myśleć, bo wcześniej mnie jakoś szczególnie nie obchodziły... :roll:

Awatar użytkownika
Kobietka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 98
Rejestracja: 26 kwie 2006, 18:44
Lokalizacja: BiaÂłystok

Post autor: Kobietka » 16 maja 2006, 16:57

Witam kobietki :wink: Jeśli chodzi o moje piersi,nigdy nie zdecydowałabym sie na operację,bo właściwie nie mam po co.Podobają mi się takie jakie są.Mam 75B/C.Jestem niska-157cm,szczupła-46kg,więc wyglądaja naprawdę ok :D Owszem gdyby były minimalnie większe,nie miałabym nic przeciwko :wink: ,ale tak jak napisałam wcześniej-akceptuję je właściwie w 100%.Nie stosuję żadnych zabiegów i szczerze mówiąc nawet o nich nie myślałam.Jedynie regularnie nawilżam je balsamem(tak jak całe ciało).Pozdrawiam :D
nowe uszy...ma³a rzecz a cieszy :)
13.07.2006r-korekcja uszu-dr Brzuchanski

Awatar użytkownika
doniczka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 438
Rejestracja: 29 paź 2005, 14:40
Lokalizacja: PoÂłudnie
Kontakt:

Post autor: doniczka » 17 maja 2006, 17:07

a o co Wam biega z tymi prysznicami zimno-cieplymi?
after

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 17 maja 2006, 18:59

Kobietka pisze:Witam kobietki :wink: Jeśli chodzi o moje piersi,nigdy nie zdecydowałabym sie na operację,bo właściwie nie mam po co.Podobają mi się takie jakie są.Mam 75B/C.Jestem niska-157cm,szczupła-46kg,więc wyglądaja naprawdę ok :D Owszem gdyby były minimalnie większe,nie miałabym nic przeciwko :wink: ,ale tak jak napisałam wcześniej-akceptuję je właściwie w 100%.Nie stosuję żadnych zabiegów i szczerze mówiąc nawet o nich nie myślałam.Jedynie regularnie nawilżam je balsamem(tak jak całe ciało).Pozdrawiam :D
nie przeszkadzaja Ci takie,bo sa jak na Twoj wzrost spore...
...hehe :) ,ja po zabiegu mam taki rozmiar ,jak Ty teraz... ...i co narzekam ?! :oops: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
monisia83
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 28 kwie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: monisia83 » 18 maja 2006, 15:21

cześć dziewczyny, ja też nigdy nie myślałam o powiększaniu piersi bo mój rozmiar jest odpowiedni (chociaż kiedys tak nie myślałam i właśnie przez nie spotkało mnie wiele nieprzyjemności :( ) ale teraz jestem z nich dumna, noszę rozmiar w zależności od stanika 70E lub 70 F, a jeżeli chodzi o dbanie to uważam że trzeba uzywać balasu ujędrniającego i przede wszystkim nosić odpowiedni stanik.

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 29 maja 2006, 23:46

Cześć dziewczyny!!!

Ja mam coś około 70E (czasem 75E lub 70F). Niby rozmiar duży i kształt ok, ale jak sobie popatrze na zdjęcia silikonów, to myślę, że by mi jeszcze trochę nie zaszkodziło i do tego ten kształt przy silikonach - niespotykany naturalnie, nawet przy młodych, jędrnych piersiach.
Ej, pewnie lepsze jest wrogiem dobrego, więc staram się o tych silikonkach nie myśleć. Może za ileś lat, jak mi opadną (oby jak najpóźniej, oczywiście).

Jeszcze mam pytanie - czy ktoś mi może podać namiary na sklep z biustonoszami w dużym rozmiarze, ale usztywnianymi lub półusztywnianymi i raczej podkreślającymi niż maskującymi biust. Straszny mam problem z zakupami :cry:
Dzięki z góry.
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 30 maja 2006, 01:19

joostyna poszukaj w tym watku http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... sc&start=0
Na pewno gdzies tam sa linki
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Awatar użytkownika
Clouver
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 373
Rejestracja: 04 sty 2006, 19:35
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Clouver » 29 cze 2006, 23:37

kita pisze:... ale nigdy operacja z silikonami... po porstu mi sie nie podobaja i tyle, jak cos wymysla innego mniej inwazyjnego i lepiej imitujacego nature lub bardziej "naturalna" metode powiekszajaca piersi to tak...
Piersiom naturalnym zaden silikon nie dorowna nawet jesli mialyby byc troszke obwisle... poza tym uwazam ze takie piersi sa bardzo seksi i czesc moich meskich znajomych tez.. :lol:
Nie do końca mogę się z tym zgodzić w moim przypadku.
Każdy lubi coś innego ale ja wolę siebie teraz niż wtedy gdy miałam płaskie A. A mężczyźni myślą, że są naturalne i bardzo im sie podobają. Kilka dni temu pewien pan, którego mijałam na ulicy zrobił gały :shock: i powiedział:"Wow! Jakie ładne piersi". Miałam obcisłą bluzkę i były ładnie wyeksponowane. To czy są ładne nie zależy od tego czy naturalne czy sztuczne tylko od całokształtu (sylwetka + ubiór + osobowość + usmiech itd. ) Mój mąż twierdzi (i nie tylko on) że niesympatyczna kobieta z pięknym biustem będzie mniej atrakcyjna od miłej, ładnej z małym i płaskim.
Tylko że my chcemy być całe piękne!!! :wink:
To była taka mała dygresja może nie bardo na temat.
I am a sexbomb producer!

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 29 cze 2006, 23:55

mieszkam z koleżanką - obie mamy rozmiar C z tym, że ona naturalny. To jeden z lepszych biustów jakie widziałam w życiu - natyralnych mówie oczywiście. myśle że zakwalifikowałabym go do pierwszej 10 biustów naturalnych a w życiu widziałam ogrom cycków (mówie o cyckach na żywo):wink:
i moja dygresja - nigdy w życiu bym się nie zamieniała - tyle ile ją kosztuje czasu i ceregieli w pielęgnacje tego biustu, ile ma ograniczeń - staniki - bez stanika nie wyjdzie bo źle się coś układa , nie wygląda, co schudnie lekko to zaczyna lecieć w dół.... bikini dobrać coś spłaszcza coś nie leży..... sukienka bez pleców troche ogranicza bo specjalny stanik..... o ja pierdziele co za umęczenie się własnym cyckiem.... :shock:
podziekuje postoje z moim sztucznym cycem razem :D dla wszystkich mogą być okropne nie dbam o to ja wiem co o nich myśle a reszte mam gdzieś... a jak się jakiemuś gogusiowi na ulicy nie podoba to won z drogi bo nie daje bylekomu patrzeć na mój cyc :twisted: :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”