Piersi naturalne-wszystko o nich

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: savanna » 24 sty 2006, 17:22

Ten temat poswiecony jest piersiom naturalnym.Przeciez nie kazda kobiet chce zmieniac swoje piersi i jest zadowolona z tego czym obdarzyla ja natura.Wpisujecie wiec rozmiary swoich piersi,jak o nie dbacie,jakie cwiczenia stosujecie i co z nimi robicie by zachowaly swietny wyglad i forme :)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

PINESKA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 870
Rejestracja: 24 lis 2005, 09:49
Lokalizacja: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: PINESKA » 24 sty 2006, 17:24

ja nie naleze do kobiet które akceptuja swoje piersi ..bardzo bym chciał ale nia o czym mówic..ja nie mam piersi..stan wyjsciowy "zero" nosze staniki w rozmiarze a ale to puste waciaki...ALE JUZ NIEDŁUGO!
A JEDNAK MARZENIA SIÊ SPE£NIAJA....

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 24 sty 2006, 17:26

Ja mam małe piersi..ale wlasciwie przy mojej budowie..podobały mi się..DAWNIEJ..pozniej jednak.......(czego sie nie robi dla faceta)

polecam pływanie!!
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 24 sty 2006, 18:39

Dzieki wielkie za ten temat.Moj rozmiar to-niedawno zaakceptowane 75F/70G przeszly 2 ciaze i 27 miesiecy karmienia.Od zawsze bardzo o nie dbalam czyli:zmienne prysznice lodowate/gorace,tony balsamow,masaze sizalowymi rekawicami no i oczywiscie cwiczenia glownie z hantelkami(te akurat niezbyt regularnie).Jak do tej pory jedynym balsamem ktory okazal sie odrobine skuteczny a raczej niezbyt drogi to balsam ujedrniajacy, fioletowy z oriflame.Najskuteczniejsze sa jednak masaze wykonywane przez nasze wspaniale drugie polowy :lol: :lol:

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: szpaczek » 24 sty 2006, 18:41

savanna pisze:Ten temat poswiecony jest piersiom naturalnym.Przeciez nie kazda kobiet chce zmieniac swoje piersi i jest zadowolona z tego czym obdarzyla ja natura.Wpisujecie wiec rozmiary swoich piersi,jak o nie dbacie,jakie cwiczenia stosujecie i co z nimi robicie by zachowaly swietny wyglad i forme :)
A Ty Robaczku dawaj dobry przyklad i juz mi tutaj z rozmiarem wyskakuj :) :D a najlepiej ze zdjatkiem.

Awatar użytkownika
doniczka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 438
Rejestracja: 29 paź 2005, 14:40
Lokalizacja: PoÂłudnie
Kontakt:

Post autor: doniczka » 24 sty 2006, 19:00

wlasnie wiele razy zastanawialam sie jak mozna o piersi wlasne dbac, stosowalam keidys bajlsamy ujedrniajace(nazw nie pamietam) ale juz zaprzestalam,cycki jak cycki,wagi do nich nie przykladalam,mam rozmiar C,sa naturalne.Zaczelam sie nimi interesowac odkad przegladam to forum.Mnie natura obdarzyla szpetnym nosem a nie cyckami.Skor juz o ty mowa moze i o nie zaczne dbac....(..)
after

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 24 sty 2006, 19:07

Doniczka najwyzsza pora, za pare latek,nie mowiac juz ze po ciazy, bedziesz sobie i tak w łepek pukac ze taki gluptasek bylas i zaczelas dbac tak pozno. Zobacz jak sie dziewczyny mecza zeby naprawic sobie biust po ciazy, ja nie jestem wyjatkie, co prawda chwilowo odpuscilam sobie operacje ale i tak wiem ze za pare lat temat bedzie musial wrocic bo grawitacja niestety na glowie nie staje.A rozmiary od C niestety najbardziej ja odczuwaja?

Awatar użytkownika
pimpi
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 60
Rejestracja: 12 lut 2005, 18:28

Post autor: pimpi » 25 sty 2006, 00:20

Narazie nie planuję operacji piersi. Mój rozmiar to 70 A. Pielęgnuję je tak, jak resztę ciała - balsam, masaż - to wszystko :)

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 25 sty 2006, 10:46

Szpaczku kiedys bylam "nasza szkapa",nigdy sie nie odchudzalam ale jestem wysoka i optycznie to bylo zawsze widac.Mialam piersi 78 cm w obwodzie...Od kilku lat biore tabletki z przerwami a ostatnio (2mce temu rzucilam papieroski) i tez troche mi sie utylo z obu powodow.Piersi maja teraz obwod 96 cm (Zdjecia dolacze innym razem).
Wydaje mi sie ze naprawde ciezko miec proporcje 60cm w talii do 90 w biuscie (chyba to przypadek jeden na iles tam :lol: ) W kazdym razie lubie miec takie jakie mam,ale chcialabym zrzucic troche brzuch,a z doswiadczenia wiem ze wtedy "spadna" i piersi :cry: A tegoo nie chce...
Macie jakies rady (moze zaczne nosic sredniowieczny pas) :lol: :lol:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
kita
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 107
Rejestracja: 20 paź 2005, 17:05
Kontakt:

Post autor: kita » 25 sty 2006, 12:17

Ja na piersi nie narzekam - 70 D ale czasami chodzi mi po glowie ze moglyby byc wieksze ale nigdy operacja z silikonami... po porstu mi sie nie podobaja i tyle, jak cos wymysla innego mniej inwazyjnego i lepiej imitujacego nature lub bardziej "naturalna" metode powiekszajaca piersi to tak...
Piersiom naturalnym zaden silikon nie dorowna nawet jesli mialyby byc troszke obwisle... poza tym uwazam ze takie piersi sa bardzo seksi i czesc moich meskich znajomych tez.. :lol:
Od zawsze dbalam o piersi i podobnie jak szpaczek : terapia szokowa zimna i ciepla woda, masaze, kremy, pilingi zeby skora oddychala.. poza tym duzo cwicze wiec podstawa jest mocny i przylegajacy stanik sportowy z wzmocnieniami.... a tak poza tym stanik normalny wkladam tylko przy wielkich okazjach lub w celach sypialniano-estetycznych gdy juz na prawde nie wypada... obwisle piersi nigdy nie byly problemem w mojej rodzinie, mozna powiedziec ze jestem szczesciara (przynajmniej w tej kwestii) :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”