Piersi naturalne-wszystko o nich

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 25 sty 2006, 18:19

Tulko ze tym sposobem to tluszczyk z brzuszka mozna wyciagnac ale miesnie sie nagle nie wzmocnia, wiec cwiczenia tez niezbedne te z nozkami sa ok, nie meczace a skuteczne.Osiagniesz z pewnoscia jedno mozesz zostawic atrakcyjny tluszczyk na cycusiach a nie chudnac na calym cialku odessac tluszczyk z brzuszka.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 25 sty 2006, 18:57

na brzuch polecam brzuszki typu faraonki (wpiszcie w wyszukiwarke) 2 razy dziennie po 4 serie po 15 brzuszkow. dziala.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 25 sty 2006, 20:27

mara pisze:na brzuch polecam brzuszki typu faraonki (wpiszcie w wyszukiwarke) 2 razy dziennie po 4 serie po 15 brzuszkow. dziala.
jakos nie znalazlam, mozesz dac linka bo pewnie matolek komputerowy jestem.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 25 sty 2006, 22:08

ok, tlumacze: kladziemy sie na plasko z ugietymi nogami zapartymi np. o fotel albo o materac. rece krzyzujemy na piersiach na tzw. faraona. unosimy tulow na nieduza wysokosc- do momentu gdy poczyjemy najwieksze napiecie miesni brzucha. przytrzymyjemy 2 sekundy i opuszczamy. tak 15 razy i 4 takie serie z odstepem 3 minuty miedzy seriami.
ja po pol roku przerwy zrobilam sobie dzien z takimi brzuszkami i nastepnego dnia kichnac nie moglam, ale po tygodniu juz jest ok. ja poprzednio po 2 widzialam efekty.
przy okazji napinaja sie miesnie piersiowe- ja tak przynajmniej czuje teraz, wiec i na biust troche pomoze ;)
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Post autor: -asia » 25 sty 2006, 22:44

Szpaczku, na początku jest ciężko :( Ja nie mogłam najpierw nawet kilku zrobić. Ale powolutku szło mi coraz lepiej. Tylko trzeba systematycznie, codziennie, efekty są bardzo dobre. Ja miałam brzuszek po ciaży taki brzydki, mieciutki, :evil: zamiast mięśni chyba tylko flaczki :P
Teraz jest dużo lepiej. Musiałam tylko zrobić przerwę na operację noska ale twój post przypomniał mi, ze muszę się znowu wziąść za siebie. 8)

Ami
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 288
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:02

Post autor: Ami » 26 sty 2006, 10:07

Dziewczynki... co do masażu to nie będę tu pisała bo to temat o piersiach, ale jest już podobny temat i tam wszystko opisałam, nie pamiętam tylko jak się nazywał :oops: ale myslę że zaraz któraś napisze... :wink:

Co do piersi to dobrym ćwiczeniem na podniesienie są rozpiętki... najlepiej na siłowni... ale można tez w domu z ciężarkami... tylko nie wiem jak wytłumaczyć, bierzesz cieżarki w ręce i ustawiasz łąkcie na wyskości brody ( na początku cholernie trudne, ale z czasem coraz wyżej można) i rozchylasz ręce na boki tylko nie "rzucaj" a powoli "rozciągaj". Drugim dobrym ćwiczeniem jest ściskanie dłoni, układasz ręce jak do modliwty przed sobą, i naciskasz dłonie... musisz poczuć wtedy jest dobrze, słyszałam jeszcze że dobrze jest robić pompki... ale je od tego uciekam bo mam słabe rączki :wink:

Pozdrawiam...

Awatar użytkownika
Lady_80
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 268
Rejestracja: 19 sty 2006, 09:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lady_80 » 26 sty 2006, 10:13

Ja mam 75 B ale już niedługoooo :)
A najlepiej wpływa na nie dotyk.... :twisted:
Balsamy i kąpiele w różnych ujedrniających specyfikach :D

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 26 sty 2006, 10:56

szpaczek pisze:
mara pisze:na brzuch polecam brzuszki typu faraonki (wpiszcie w wyszukiwarke) 2 razy dziennie po 4 serie po 15 brzuszkow. dziala.
jakos nie znalazlam, mozesz dac linka bo pewnie matolek komputerowy jestem.
szpaczek marze chodziło o opcje szukaj u nas na forum,u góru strony :)

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 26 sty 2006, 11:58

Kurcze no musze sie wziasc za ten brzuch bo nie moge :evil: Dzis kupilam sobie czerwona korteczka taka krociutka do pol tulowia i mowie sobie" widzisz,tam wisi na sliczna korteczka,a teraz popatrz na siebie-nieeee mozesz zalozyc tej korteczki-najpierw brzuszek pozniej korteczka-deal? :lol: :lol:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 26 sty 2006, 22:30

No to jednak jestem matolek,albo przemeczenie wylazi bo w google szukalam. Dobrze jest, mobilizujecie mnie biore sie za brzuszek i piersi.Cwiczenia, cwiczenia i tak bez przerwy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”