Piersi naturalne-wszystko o nich

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
sysia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 485
Rejestracja: 11 maja 2005, 11:06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: sysia » 27 sty 2006, 08:21

ale przy tych brzuszkach strasznie kark boli, :!: chyba ze ja coś źle robię...
Skupin - 26 pa¼dziernik

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 27 sty 2006, 10:38

nie zginaj karku! ma byc linia prosta z plecami!
Próżność to mój ulubiony grzech...

Ami
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 288
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:02

Post autor: Ami » 27 sty 2006, 11:15

Jeżeli chodzi o jakiekolowiek brzuszki, to zawsze powtarzają, że broda do sufitu, ale nie wiem czy w tym przypadku też... 8)

Awatar użytkownika
sysia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 485
Rejestracja: 11 maja 2005, 11:06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: sysia » 27 sty 2006, 18:05

No to idę próbować ...już wiem ze ciężko będzie..
ale czego sie nie robi dla urody :D
Skupin - 26 pa¼dziernik

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 27 sty 2006, 18:20

My tu gadu, gadu o brzuszkach a cycsie nam sie w temacie zgubily. 8)

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 27 sty 2006, 19:20

święte słowa :wink:

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 03 lut 2006, 01:39

Tak sobie pomyslalam ze dziewczyny z silikonami panikuja gdy tylko zauwaza minimalna asymetrie czy to wielkosci, czy brodawek, a naturalny biust jest zawsze (i to baaaaardzo) asymetryczny.Tym bardziej to widac im wiekszy, ale nawet takie 0/A nie jest w naturze symetryczne.To co niby my mamy zrobic????? Tylko sie zalamac, skoro minimalna asymetria juz jest beeee.

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 03 lut 2006, 02:06

szpaczek
minimalna asymetria nie jest beeee :wink: , ale taka zauważalna przez bluzke bez stanika może naprawdę sprawiać kłopot i byc kompleksem.
Wiem 8) , zaraz powiesz, że przy dużych piersiach trzeba nosic stanik. No dobra :roll: .

Tak czy siak przy minimalnej asymetrii możesz sobie kupić stanik bez problemu (nie debatuje tu nad rozmiarem). A jesli ma się taka asymetrię, że róznica między piersiami jest o jeden rozmiar :?:

Juz kiedys pisałam, że nasze ciało całe jest asymetryczne fizjologicznie tylko że minimalnie, ale Ty o tym przecież wiesz:wink:

Mam jednak wrażenie, że asymetria nasila się, albo staje się bardziej zauważalna przy piersiach powiększonych, zwłaszcza kiedy początkowy rozmiar to 0, A.
Przy "braku" (bez urazy) piersi pewnie tego nie dostrzega się wcale. Potem nagle wkłada się dwa identyczne, nienaturalne silikony i wtedy się zaczyna :shock: :?
Natura sama sobie jakos tak z reguły reguluje, żeby mimo asymetrii piersi wygladały podobnie, a silikonki raczej tylko tę asymetrię podkreślają :?
Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi, bo późno troszkę i cięzko mi juz nawet logicznie mysleć.
Chyba czas do łóżka :lol:
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 03 lut 2006, 02:16

Troszke to jednak inaczej.W naturalnym biuscie asymetria jest zdecydowanie wieksza.Tp tak:maly biust- mala sila rzeczy asymetria, wiec po wlozeniu identycznych implantow pozostanie MALA asymetria.Jednak przy rozmiarach powyzej D to juz jest bardzo widoczne tylko ze my nawet nie myslimy juz o chodzeniu bez stanika.Zwyczajnie jest to niemozliwe.

PINESKA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 870
Rejestracja: 24 lis 2005, 09:49
Lokalizacja: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: PINESKA » 03 lut 2006, 02:19

SZPACZKU ja wiem o co ci chodzi...jesli chodzi o symetrie to nie chciałabym jej miec po operacji bo po to ją robie zeby miec kształtne i równe piersi..po operacji jest sie czego przyczepic...
A JEDNAK MARZENIA SIÊ SPE£NIAJA....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”