Piersi naturalne-wszystko o nich

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: majamajamaja » 15 kwie 2012, 21:18

Pisze w tym watku troche wyrwana z kontekstu, ale kontynuuje temat, ktory zaczelam w liftingach.

Kama, rozmiar G pochodzi z rozmiarowki chyba szwedzkiej albo dunskiej firmy Change. Zanim ja odkrylam, kupowalam E/F. Generalnie zgadza sie z tym, co napisala Ulla. Nie chcialabym ich nigdy zmniejszac, bo uwazam, ze mi pasuja do figury. Dopiero, jak w oderwaniu sie uslyszy 75G to wydaje sie ze takie dwa balony (rofl
Ale mojemu facetowi sie podobaja. (poprzedniemu i poprzedniemu i ... tez, trafiam tylko na tych wlasciwych (mdr )
Niestety nielatwo sie fotografuje duze piersi, zeby wyszlo ladnie.

A swoja droga nie chodzilo mi o moj rozmiar, tylko o pomysl podciagania ich na nitkach...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
jagna5
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 287
Rejestracja: 08 mar 2010, 10:35

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: jagna5 » 15 kwie 2012, 23:52

To kretyński pomysł aż śmiesznie, że cyce na nitkach zawieszać.

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: eweplu » 16 kwie 2012, 09:07

jagna5 pisze:To kretyński pomysł aż śmiesznie, że cyce na nitkach zawieszać.
Jagna bo to żart, przeniesiony kontekst z innego wątku, żeby tam nie zaśmiecać (giggle
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: majamajamaja » 19 kwie 2012, 11:21

Jagna5 najlepiej przekaz swoja opinie bezposrednio Gumkowskiemu, a jeszcze lepiej tworcy metody - Serdevowi.
Jesli brakuje Ci informacji, to znajdziej je tu. Przeczytaj zwlaszcza cztery ostatnie punkty z listy, do czego najlepiej nadaje sie metoda Serdeva.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: Antonelka » 11 maja 2012, 22:13

pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: headie » 11 maja 2012, 22:27

Taaa ,,,, znaleźli sposób by kobiety do garów zagonić (smirk

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: RedOne » 13 maja 2012, 16:45

to ja musialam duzo zmywac (rofl ale glupota
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Awatar użytkownika
kermitka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 564
Rejestracja: 20 maja 2010, 20:07

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: kermitka » 03 cze 2012, 22:23

Kiedyś nie pomyślałabym nawet o operacji piersi, bo wydawało mi się, że są idealne, ale jak naoglądałam się na forum to zmieniłam zdanie, ale jak już się zdecyduję to po urodzeniu dziecka (rire

A teraz z innej beczki...Mam pewnie dylemat. Mianowicie, od czego mogą rosnąć piersi?? Pytam na prawdę poważnie, bo obserwuję u siebie dziwne zjawisko, które niekoniecznie ma coś wspólnego z przybieraniem na wadze. Raz mam piersi mniejsze, tj niepełne 65e (i właśnie wtedy od razu poszłabym pod nóż), a czasem w 65 f się nie mieszczą. Kiedyś myślałam, że może ma to związek z tym że zatrzymuje mi się woda w organizmie i puchnę (bo z reguły "rosną" mi latem), ale teraz to nie jestem pewna. Jeszcze miesiąc temu byłam przynajmniej rozmiar większa (chodzi mi o ubrania), a biust nie wypełniał mi do końca miseczki w biustonoszu, teraz schudłam a biust urósł, aż mój chłopak zrobił oczy jak złotówki i stwierdził, że mam "wielkie piersi". Nie zrozumcie mnie źle, nie chwalę się ani nic z tych rzeczy, tylko zastanawiam się jaka jest przyczyna (nie związana z przybieraniem na wadze), która powoduje, że biust "szaleje" i dzieje się u mnie tak co jakiś czas. Czy to możliwe, że teraz jem więcej warzyw, że są one czymś spryskane\, albo zawierają jakiś składnik, który powoduje wzrost piersi?

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Piersi naturalne-wszystko o nich

Post autor: majamajamaja » 04 cze 2012, 19:29

headie pisze:Taaa ,,,, znaleźli sposób by kobiety do garów zagonić (smirk
Mysla, ze znalezli. W Niemczech im propaganda nie wyszla, to probuja w Polsce. Co za losie takie bzdury wypisuja (middlefinger

Kermitka, a po co Ty sie chcesz przy 65 E i wyzej ciachac? jeszcze pojdziesz do chirurga z tym pomyslem i Cie pogonia. I to pewnie z hukiem, skoro chcesz, bo sie naogladalas. Jesli ja bym sie miala wzorowac na zdjeciach, ktore tu widze, to bym sobie kosci musiala polamac, zeby miec dluzsze nogi (i krotszy nos oczywiscie, ale to juz nastepna historyjka.)

Co do piersi, biezesz hormony? Moze rosna, kiedy bierzesz, a maleja, kiedy odstawiasz? Albo zmieniaja sie wskutek naturalnych zmian hormonalnych przez caly cykl. Z niczym innym nie moge powiazac, bo nie ma chyba oficjalnych badan na temat diety i wielkosci piersi. Ja sama moge tylko powiedziec tyle: kiedy zmienilam diete, ale nie uprawialam sportu (tylko dlugie szybkie spacery, ale zadnych biegow i innego skakania), to wszystko mi schudlo, oprocz wlasnie piersi.
Natomiast kiedy sie duzo ruszalam i malo jadlam, piersi tak samo sie kurczyly, jak i inne czesci ciala. Nie mam na to patentu, sama sie zdziwilam, ale tak bylo.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”