Ideał kobiecej urody

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Gość

Post autor: Gość » 30 mar 2005, 02:48

Sugar pisze:Mila, jak oglądałam "Niewierną" z Martinezem to...ech... stwierdziłam, że też bym niewierna była :lol:

Tyra jest super :)
Sugar, widzę ,że mamy podobne spostrzeżenia, tak samo było u mnie gdy oglądałam filmik (szkoda Sugar że tam nie grałyśmy!!!) a zresztą to mało kto niemógłby mu się oprzeć przecież on rzuca tymi swoimi oczkami jakieś zabujcze spojrzenia, są takie uwodzicielskie.Boże,jak ja uwielbim takich facetów, z takim gostkiem to mogłabym nawet cisze wytrzymać wystarczyłby mi jego magnetyzujący wzrok 8) Miałam kiedyś w pracy takiego typka i naprawdę działał na panny. Wystarczył mu tylko dobry kontakt wzrokowy, a panienka była już jego. :P
:D :D :D

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 30 mar 2005, 13:08

:lol:

Awatar użytkownika
MonikaS
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2005, 19:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: MonikaS » 06 kwie 2005, 15:32

Viggo Mortensen - jego oczy i lekki ironiczny uśmieszek przyprawiają mnie zawsze o CIARY na całym ciele !
Merlin Monroe - uwielbiam ją za całokształt. Jak dla mnie najbardziej kobieca z kobiet !
:D :D :D

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 06 kwie 2005, 19:49

Z kobiet to Alley Baggett, a z mężczyzn...hmm...nie mogłam się zdecydować :lol:
...ale Dwayne Johnson jest całkiem niezły... :wink:
http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... resize.jpg http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... resize.jpg

demi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 22 mar 2005, 21:30
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Post autor: demi » 07 kwie 2005, 00:50

moj ideal kobiety Lucy Liu czy jak to sie pisze;)Facet idealny dla mnie nie istnieje.Pozdro!

Vicky
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:01
Lokalizacja: GdaÃąsk
Kontakt:

Post autor: Vicky » 07 kwie 2005, 00:54

hmmm nie chce nikogo obrażać itd. ale dla mnie jassica simpson jest po prostu bardzo wypielęgnowaną wersją większości Polek, niejedna byłaby równie ładna przy takiej kasie. Poza tym ma dziwnie nos zrobiony tak jakby czubek był węższy od grzbietu, dziwnie to wygląda przy niektórych jej minach.
Natomiast Tyra jest śliczna, też byłam kiedyś pewna że ma naturalne piersi, bardzo ładnie zrobione, wyglądają tak przekonująco.
Nie mam chyba ideałów, też lubie Liv Tyler ale również Beyonce Knowles, wygląda jak czarna lalka Barbie :) czyli idealnie :)
ale ogólnie to trudno mi powiedzieć bo wygląd dla mnie jakoś nieodłącznie związany jest z charakterem i osobowością, szczególnie jeśli mowa o facetach jakoś nie mogę tego rozdzielić (może dlatego ta cała jassica tak mnie irytuje ;). Babki łatwiej mi oceniać tylko ze względu na wygląd.
Ogólnie fajnie popatrzeć na facetów z ciemną karnacją, brunetów itd. ale w reality podobają mi się bardzo różni faceci.
p.s. fajnie że na tym forum można sobie poplotkować tak o wszystkim ;) pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kamilo
Super Admin Beauty
Super Admin Beauty
Posty: 384
Rejestracja: 12 sty 2005, 19:48
Lokalizacja: Torun / Casablanca
Kontakt:

Post autor: Kamilo » 08 kwie 2005, 00:20

Jester pisze:ja wole ciemnych facetow ale ten zwala mnie z nog:)))
http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... cCona9.jpg

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 08 kwie 2005, 14:29

ach Mattew 8) 8) 8) jak się rozbiera w "Jak stracić chłopaka w 10 dni" uch ach, gorąco! :lol: :twisted:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 08 kwie 2005, 15:34

mi sie on bardzo podobal jak gral takiego bezwzglednego prawnika w jakims filmie....

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 08 kwie 2005, 16:40

tez widzilam ten film :) ( gra w nim razem z Sadnra Bullock) fajny calkiem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”