różności, ciekawostki kosmetyczne i nie tylko!

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Lina Bocardi- gdzie szukac tych kosmsetyków??

Post autor: GAGA » 23 paź 2005, 13:44

czy ktoś może wie, gdzie moge znaleźć kosmetyki tej firmy??
mieli kiedyś wspaniałe błyszczyki i fluidy a jakoś nie trafiam nigdzie na ich oferte. chyba wycofali się z polskiego rynku :cry:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 23 paź 2005, 14:03

w drogeriach natura. przynajmniej kiedys tam byli...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
mary
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 489
Rejestracja: 08 sie 2005, 12:16

różności, ciekawostki kosmetyczne i nie tylko!

Post autor: mary » 12 lis 2005, 23:13

tak sobie pomyślałam, ze czasami nie mam , gdzie zakwalifikowac do tematów na forum pewnych informacji, nowinek kosmetycznych, dermatologicznych i innych , dlatego postanowiłam załozyc taki topik , gdzie bedzie można wpisywać rózne ciekawostki z dziedziny zycia , urody, naszego zdrowia itp; :D
to na przykład taka ciekawostka , którą kiedys w jakimś czasopismie przeczytałam, ze ' Trzy smutne dni' w miesiacu to norma ! Tak twierdzą badacze z USA. :lol:
albo takie odkrycie amerykańskich badaczy, ze kobiety i mężczyźni wybierają na polepszenie nastroju zupełnie różne potrawy. kobiety sięgają po to , co nie wymaga specjalnego przyrządzania : czekolada, lody, paluszki, chipsy, cukierki.(juz wiem skąd moje uzaleznienie od słodyczy). natomiast mężczyznom poprawiają humor przede wszytkim obfite posiłki , czyli sute obiadki domowe. :lol:
z dziedziny urody taka nowinka : wg -prof. Kaszuba , kierownika Kliniki Dermatologii Um w łodzi - dla urody i młodego wyglądu skóry kluczowe znaczenie ma witamina C . natomiast wypalenie jednego papierosa powoduje zniszczenie w organiźmie ok. 60 mg wiatminy C , co odpowiada dawce naszego dziennego na nią zapotzrebowania . dlatego skóra kobiet palących papierosy starzeje się szybciej niż niepalących kobiet :shock:

Awatar użytkownika
mary
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 489
Rejestracja: 08 sie 2005, 12:16

Post autor: mary » 18 lis 2005, 17:47

1. archeolodzy wykopali w Niemczech kamienną rzeźbę penisa . sadzą, ze był on uzywany w epoce lodowcowej jako erotyczny gadżet :roll:
2.w 6 domach towarowych w Anglii zorganizowano przechowalnię dla mężczyzn.kiedy kobietki biegaja po sklepach, faceci bawia sie zdalnie sterowanymi autami , ogladaja tv itp; u nas by się cos takiego przydało :lol:

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 18 lis 2005, 19:36

mary pisze:1. archeolodzy wykopali w Niemczech kamienną rzeźbę penisa . sadzą, ze był on uzywany w epoce lodowcowej jako erotyczny gadżet :roll:
2.w 6 domach towarowych w Anglii zorganizowano przechowalnię dla mężczyzn.kiedy kobietki biegaja po sklepach, faceci bawia sie zdalnie sterowanymi autami , ogladaja tv itp; u nas by się cos takiego przydało :lol:
ojjj przydałoby się, bo jak ja chodzę po sklepach to mój mąż zawsze czeka przed sklepem i nie wie co ze sobą zrobić!!! A jak już ze mną wejdzie, to nieraz takie ciuchy obciachowe mi wybiera, że już wolę żeby stał przed :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
mary
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 489
Rejestracja: 08 sie 2005, 12:16

Post autor: mary » 26 lis 2005, 00:58

ruta25 pisze:
ojjj przydałoby się, bo jak ja chodzę po sklepach to mój mąż zawsze czeka przed sklepem i nie wie co ze sobą zrobić!!! A jak już ze mną wejdzie, to nieraz takie ciuchy obciachowe mi wybiera, że już wolę żeby stał przed :lol: :lol: :lol:
a wlasnie z zwiazku z tym przypomniami sie co bylo ostatnio na naszych zakupach , Misiakol mówi do mnie Kochanie czy jestem wolny i mogę isc do tej kafekjiki iternetowej , a ja nie Misiczku jeszcze do 3 sklepow zajrzymy , to mi rodzadzisz a Misiek ale ja juz mam naprawde doscyć i w tym momemncie niz stąd niz owąd wybnurzył jakis mlodzienaszek i mowi ja z pania z chęcia po sklepach pochodzę i pomogę ciuchy dobrać do sylwetki :shock: a moj Misiakol a kim ty jestes i cos z tego chcesz , a on na to bardzo podoba mi sie ta pani i chcicalbym jej pomóc skoro własny facet nie ma ochoty :shock: :shock: a moj Misiakol malo z butów nie wyskoczył :twisted: zdenerwowal sie i powiedzial chlopcze i dz sie pobawic z osobami w twoim wieku :lol: :lol: :lol: :lol: niezla mial nauczkę od tamtego razu mi pomgaga w zakupach i juz tak nie zrzędzi :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Magnolia18
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 35
Rejestracja: 27 lut 2006, 10:02

Wosk pszczeli czy cukrowy?

Post autor: Magnolia18 » 12 lip 2006, 17:21

ja używałam pszczelego i jestem zadowolona, ale po depilacji nie mogę go zbyt domyć - nawet emulsjami. Słyszałam, że wosk cukrowy łatwo się zmywa, tylko znowu on nie wyrywa wszystkich włosów z cebulkami.

Używała któraś z Was cukrowego?

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Post autor: A1980 » 25 wrz 2008, 20:58

Mało osób wie, że tani a dobry peeling można wykonać cukrem lub gruboziarnista solą.
Cukier nawilża, sól wysusza dlatego jest wskazany tylko na plecy.
Peeleng najlepiej wykonać pod prysznicem.Ciało musi byc mokre.Nabieramy cukru i ruchami okrężnymi masujemy delikatnie kolejne partie ciała.Potem spłukujemy i sie myjemy.
Skóra jak pupcia niemowlaka 8-)

Awatar użytkownika
asija777
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 18 gru 2007, 18:45

Post autor: asija777 » 26 wrz 2008, 21:15

...a jeszcze lepsza jak do cukru dodamy oliwki...super peeling tylko taki stosuję i polecam gorąco...
07.02.2008 Bieńkowski...:)

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Post autor: A1980 » 26 wrz 2008, 21:19

No tylko że oliwka nie jest wskazana do cery tłustej a i gorzej ja zmyc pod prysznicem.
Ale dla cery suchej jak znalazł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”