MAXIBUSTE - czy któraś z Was stosowała?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 02 mar 2006, 16:08

powiem tak: gdy bylam mlodsza :D myslalam, ze takie rzeczy dzialaja... chcialam nawet poswiecic kase i sprobowac ten top model ale zmadrzalam... bo niby jakim cudem ma mi cos przesunac tluszcz z tylka na cycki?! walkiem? mrowki wezma kazda po trochy i przetransportuja?! a moze sam tluszczyk sie wezmie i zapakuje w tanie linie lotnicze na lotnisko docelowe "wkolosutka"?! fajnie by bylo, gdyby to byla prawda... ale gdyby rzeczywiscie takie bajki sie spelnialy to nie wydalabym 8 tys na silikon.
Próżność to mój ulubiony grzech...

tao
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 20
Rejestracja: 13 lis 2005, 13:22
Lokalizacja: TrÃłjmiasto
Kontakt:

Post autor: tao » 02 mar 2006, 17:14

W sumie to tak sobie myślę, że gdyby to było skuteczne, to zrobiłoby się głośno na ten temat.
A tu cisza - nikt nic nie wie. Nawet w internecie właściwie nic nie znalazłam - tylko tyle że coś takiego istnieje.
Wniosek?: rzeczywiście bujda z tym wędrującym tłuszczem lub ułuda dla naiwnych........... :cry:
A szkoda, oj wielka szkoda......... beska

madzia86
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: warszawa

Post autor: madzia86 » 07 kwie 2006, 21:48

ja stosowalam Maxi bust bo bylam zdesperowana moim zerem w klacie:D teraz powiekszylam piersi operacyjnie bo zdalam sobie sprawe ze tylko to mi pomoze :roll: zostalo mi jeszcze sporo tabletek i zel,wiec jezeli ktoras z was chce to moge przeslac,u mnie i tak to lezy i nie bede tego stosowac wiec moge oddac

tao
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 20
Rejestracja: 13 lis 2005, 13:22
Lokalizacja: TrÃłjmiasto
Kontakt:

Post autor: tao » 07 kwie 2006, 22:05

madzia86, powiedz czy ten maxi buste cośkolwiek ci pomógł? chociaż odrobinę?

Awatar użytkownika
kocikici
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 168
Rejestracja: 23 sie 2005, 18:11
Kontakt:

Post autor: kocikici » 07 kwie 2006, 23:34

PROSZE nie wierzcie w te bzdury, przykro mi ale nic Ci to nie pomoze strata pieniedzy a mnie po tym brzuch bolal. Wiem ze nasze kompleksy wrecz rodza wiare w takie rzeczy ale uwierz mi to NIE DZIALA/

madzia86
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: warszawa

Post autor: madzia86 » 08 kwie 2006, 21:52

nie pomogl mi ani troszeczke,Kocikici ma racje,nie warto wierzyc w takie bzdury.ja kiedys postanowilam zaryzykowac,wydalam kase,a wlasciwie wyrzucilam w bloto,to wielka sciema.male piersi-0,byly moim ogromnym kompleksem,nie mialam kasy na operacje wiec probowalam glupich sposobow...

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 08 kwie 2006, 22:06

szkoda kasy i zdrowia - nie wiadomo jakie skutki uboczne mialoby dluzsze stosowanie :?

tao
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 20
Rejestracja: 13 lis 2005, 13:22
Lokalizacja: TrÃłjmiasto
Kontakt:

Post autor: tao » 08 kwie 2006, 23:52

Dzięki madzia86, teraz juz na pewno pozbyłam się wszelkich złudzeń.... i dobrze... :D

szpileczka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2006, 01:11

Post autor: szpileczka » 10 lip 2006, 14:03

Ja stosowałam Mxi... Powiem tak, SZKODA KASY NA ZŁUDY.

Awatar użytkownika
kita
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 107
Rejestracja: 20 paź 2005, 17:05
Kontakt:

Post autor: kita » 10 lip 2006, 15:25

Z fizycznego punktu widzenia przesuneicie sie komorek tluszczowych samoistnie jest niemozliwe!!! stad potrzebna jest ingerencja chirurga zeby je przemiesic sila.
Zele i kremy dzialaja tylko na najbardziej zewnetrzne wartswy skory ujedrniajaco i nawilzajaco i to w sposob krotkotrwaly, tluszcz jest polozony znacznie glebiej i nie gromadzi sie pod wplywem dzialania z zewnetrz ale wewnatrz czyli jak zjesz cos tlustego to tyjesz a nie tyjesz po tym jak smarujesz sie tlustym kremem czy nawet smalcem. :wink:
Kiedys jakas dziewczyna pisala o tym jak to Australijczycy probuja na myszach testowac chirurgie odtworcza komorek i maja w tym pewne sukcesy ale jak sama widzisz potrzebna jest ingerencja wewnatrz...Niektorzy wymyslaja specjalne biustonosze kt maja zwiekszyc biust za pomoca cisnienia ale reultaty tez marne... pozostaje skalpel... albo zaakceptowac swoje piersi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”