Naturalne czy nie?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Clouver
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 373
Rejestracja: 04 sty 2006, 19:35
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Clouver » 13 kwie 2006, 10:58

szpaczek pisze:Nie uwazam zeby ten biust byl nienaturalnie duzy,jest wiele kobiet z takim rozmiarem.Nie sadze tez ze jest sztuczny,nie kazda kobieta "kupuje sobie biust",niektore sie z takim rodza :evil: Modelka ma sliczny i bardzo jedrny biust i nie widze w nim nic obrzydliwego(z wyjatkiem reakcji na niego)
Mnie też się podoba - jej biust , a nawet bardzo lecz dziewczyna ma dopiero 18 lat. Niestety taki biust będzie miała jeszcze kilka lat a potem dzieci i wiadomo! Zwis totalny - to przykre jaki jest okrutny los urody kobiety.
A swoją drogą to zazdroszczę jej odwagi jako, że w tak młodym wieku zbija kasę za zdjęciach w necie. Ciekawe kto wpadł na ten pomysł? Może jej rodzice? Byłoby to dziwne ale różne przypadki chodzą po świecie.
I am a sexbomb producer!

Agawa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 363
Rejestracja: 23 paź 2005, 16:39

Post autor: Agawa » 13 kwie 2006, 18:32

Moim skromnym zdaniem piersi ma bardzo ładne i byłabym bardzo zadowolona gdybym mogła cos takiego osiagnąc silikonami :roll:
Tylko pytanie jaka wielkosc implantów moze dac w miare zblizony efekt?
(pisze "w miare" poniewaz niestety domyslam sie ze silikony tak ładnie nie opadna i nie będą lekko zwisać -co jest moim marzeniem :oops: ale czego mozna chciac startując od "0"? :( )

Pozdrawiam 8)

Awatar użytkownika
Clouver
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 373
Rejestracja: 04 sty 2006, 19:35
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Clouver » 13 kwie 2006, 19:14

Mi lekko zwisają, tak że nie widać blizn kiedy stoję czy siedzę a to dopiero 5 tydzień. Myślę, że się jeszcze ułożą bardziej naturalnie. Nawet :lol: mam wrażenie że są Trochę podobne w niektórych ujęciach.
I am a sexbomb producer!

Agawa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 363
Rejestracja: 23 paź 2005, 16:39

Post autor: Agawa » 13 kwie 2006, 19:18

Clouver to pocieszające co piszesz :) Czy mogłabys mi napisac z jakiego rozmiaru wystartowałas? :)

Pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 13 kwie 2006, 22:25

Clouver pisze:
Niestety taki biust będzie miała jeszcze kilka lat a potem dzieci i wiadomo! Zwis totalny - to przykre jaki jest okrutny los urody kobiety.
:evil: :twisted: :evil: :twisted: :twisted: jakos nie widze u siebie "zwisu totalnego" a wykarmilam 2 dzieci i mam spory biust. :?
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 13 cze 2006, 22:26

dzisiaj byl debiut moich cyckow w mojej szkole... 8) ... poraz pierwszy poszlam w wieeeeeekim dekoldzie - bez staniorahttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... thii/4.gif...

faceci z mojej grupy tylko zerkali ale nikt nic nie powiedzial... ...pozniej ,po zajeciach pojechalam z kolezanka na plaze i mowie do niej- "i co ???" a ona " juz w szkole mialam zapytac czy to silikony - bo sa zbyt idealne..." .http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... %20sie.gif

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /zabic.gif

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 13 cze 2006, 22:45

Hihihihi. Ja nie rozumiem - jakby na świecie nie było idealnych, naturalnych cycków :wink: :P :D Wczoraj byłam u dentystki i pielęgniarka pyta: zakrywamy czy nie??(chodziło o to czy dostanę ten duży śliniaczek na dekold) A moja dentystka mówi " Nie zakrywamy - takie tu ładne widoki, że szkoda je przykrywać" :D No i jak już nic mówić nie mogłam, bo mi zdejmowały odcisk żuchwy to sobie rozmawiały" dzisiaj te dziewczyny mają te cycki takie idealne, ale do czasu. Do czasu jak dzieci urodzą." :P
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
kasikkk1987
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 109
Rejestracja: 18 lip 2010, 18:26

Re:

Post autor: kasikkk1987 » 23 sie 2010, 21:54

dominica pisze:hmm... wydaje mi sie, ze naturalny, bo troche jej wisza i jakby za bardzo sie ruszaja :wink:


heh dokładni eraczej ma je blizej brzucha:))piersi silikonowe sa bardziej sterczace i jędrne:))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”