Olejki na cerę naczynkową

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Telte
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:29

Olejki na cerę naczynkową

Post autor: Telte » 28 sie 2020, 14:17

Hej, mam cere naczynkową i zastanawiam się czy nie zacząć stosować olejów na noc. Jaki sposób nakładania oleju wam się sprawdza najlepiej (na krem, na mokro, na sucho, inne)? Czy mieszanie oleju z winogron i z dzikiej róży jest dobrym pomysłem? Prosze o radę

chances
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:38

Re: Olejki na cerę naczynkową

Post autor: chances » 31 sie 2020, 08:06

Moim zdaniem najlepiej na mokro, gdzie pod olej jakiś humektant (zel aloesowy, kwas hialuronowy, serum), inaczej po dłuższym czasie jest spore prawdopodobieństwo wysuszenia. Oleje spokojnie można mieszać. Ja mieszam z żelem hialuronowym na dłoni. Tez mam cerę naczynkowa. Polecam olej z czarnej porzeczki i z kocanki. Aczkolwiek czasami dobrze jest przetestować sobie kilka olejów tak aby wybadac, który z nich będzie odpowiedni dla pielęgnacji Twojej skóry oraz który z nich sprawdzi się najlepiej.
No i liczy się również odpowiedni krem dopasowany do skóry naczynkowej, ze swojej strony polecam Niverosin - śmiało możesz łączyć i używać codziennie. Tylko do porcji kremu 1 kropla olejku.
Niverosin tak poza tym to moje ubiegłoroczne odkrycie, żałuję trochę, ze nie odkryłam kremu wcześniej bo jeszcze nie spotkałam sie z kosmetykiem, który tak skutecznie uspokajałby moją naczynkową skóre. Rezultatów rzecz jasna nie widać od razu, ale po pewnym czasie stosowania widać, ze policzki o wiele mniej się czerwienią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”