IDEALNE NOGI wg. WAS

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 13 sty 2007, 14:45

"najładniej" to wyglada jak się usiądzie- udo dwukrotnie zwiększa swoją szerokość ;)

Awatar użytkownika
espira
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 15 sty 2006, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: espira » 14 sty 2007, 11:11

Dziewczyna a to ja. Fotka sprzed prawie dwoch lat , kiedy to do mojego cialka nie dotknal sie jescze zaden chirurg. Dzisiaj wygladam o wiekle lepiej, bo biust zrobiony, twarz tez miala kilka zabiegow i wypiekniala ale nogi..... nogi takie jak na zdjeciu. Jeszcze bez poprawek.Ale kto wie?


http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... nazwy2.jpg[/list]

milkover
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 39
Rejestracja: 13 sty 2007, 23:56

Post autor: milkover » 14 sty 2007, 11:21

a co ty chcesz od nog? przeciez sa zayebiste. no nie tak fajnie widac miesnie i sa ladne ??? co ty cchesz z nimi robic ???

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 14 sty 2007, 11:53

Espira- twoje nóżki prezentują się bardzo ładnie :) napewno nie jesteś właścicielką galarety :p
Też mi nie przychodzi do głowy co mogłabyś w nich zmienić :)

A ja się przyznam, że na tej fotce (zamieściłam ją kilka postów temu) są moje nogi- nie jestem z nich zadowolona, więc ciekawa byłam co wy powiecie ;)

http://virriel.w.interia.pl/nogi.JPG

Awatar użytkownika
espira
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 15 sty 2006, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: espira » 14 sty 2007, 12:11

Nogi - bomba. Zajmij sie czysm innym, bo nogi sa ok. :-D

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 14 sty 2007, 12:21

Tutaj nie widać, ale odznacza mi się bryczes- psuje to ogólny wizerunek moich nóg :(

milkover
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 39
Rejestracja: 13 sty 2007, 23:56

Post autor: milkover » 14 sty 2007, 12:21

Boze ile by niektore dziewczyny daly zeby miec takie nogi jak virriel a ta wybrzydza haha.
jak nie chcesz to ja je chetnie wezme :} moze byc z cala reszta
I co to jest bryczes?

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 14 sty 2007, 12:46

milkover pisze:Boze ile by niektore dziewczyny daly zeby miec takie nogi jak virriel a ta wybrzydza haha.
jak nie chcesz to ja je chetnie wezme :} moze byc z cala reszta
I co to jest bryczes?
Niestety wielką wada mojego charakteru jest perfekcjonizm i duże ambicje- to się tyczy także wyglądu. stawiam sobie wysokie wymagania i cele do których konsekwentnie dążę- nie zadowolę się półśrodkami i substytutami. Niezadowolenie z wyglądu w moim przypadku ma pewnie podłoże w psychice, ale ja nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna ;) Zresztą normalny to znaczy zwyczajny, a zwyczajny to znaczy nudny :p
A tak wracając do nóg, to generalnie mogą być, ale ten bryczes to mój wielki kompleks :(
nie umiem tego tak dobrze wytłumaczyć co to jest: takie skupisko tkanki tłuszczowej po zewnętrznej stronie ud w miejscu jak się pupa kończy a zaczynają uda.
To zdjęcie jest sprzed 1,5 roku, teraz ważę jakieś 3 kilo więcej i większość pewnie poszła w bryczes :(

A reszty to ja nie pokazałam, więc skąd wiesz, że Ci się spodoba (coś tam w avatarku widać, ale słabo ;) )? 8-) U góry też jest kilka rzeczy do poprawki :p :badgrin:

Awatar użytkownika
Agiq
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 464
Rejestracja: 13 cze 2006, 19:27
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: Agiq » 14 sty 2007, 12:48

Nogi super !! Ale z Was laski, szok normalnie, ja też kiedyś tak wyglądałam, przed urodzeniem 3 dzieci :? :? Teraz daleko mi do idealnej figurki, ale rozmiar mam nadal 38, choc ciało już nie jest jędrne, szczególnie uda :cry: :cry: , ale zamierzam to zmienić, mąz kupił mi stepperek skretny i ćwiczę codziennie po 1 godzinie, mam nadzieję, ze ujędrnię moje nogi i pośladki do lata !!!!!!!!
18.12.2006 dr Grobelny, 345 pod mięsień


Save the Earth......it's the only planet with chocolate...:-))

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 14 sty 2007, 12:57

Agiq pisze:Nogi super !! Ale z Was laski, szok normalnie, ja też kiedyś tak wyglądałam, przed urodzeniem 3 dzieci :? :? Teraz daleko mi do idealnej figurki, ale rozmiar mam nadal 38, choc ciało już nie jest jędrne, szczególnie uda :cry: :cry: , ale zamierzam to zmienić, mąz kupił mi stepperek skretny i ćwiczę codziennie po 1 godzinie, mam nadzieję, ze ujędrnię moje nogi i pośladki do lata !!!!!!!!
Jesli będziesz ćwiczyła systematycznie i dość często to napewno się uda :-) ja podziwiam wszystkie kobiety które już rodziły, a szczególnie takie dzielne mamy jak ty Agiq (może to dlatego, że asystuję przy poradach i cesarkach na praktykach w szpitalu) :-) to oczywiste ze ciąża zmiania kobiece ciało, wiek też robi swoje- ważne, żeby umieć to zaakceptować (ja chyba będę miała z tym problem). Nie jest jakimś szczególnym osiągnięciem mieć jędrną pupę i uda mając 20 lat, ale to nie znaczy też, że nie należy nad nimi pracować już w tym wieku :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”