IDEALNE NOGI wg. WAS

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 08 sty 2007, 20:04

Najdłuższe, najładniejsze- jasne, że to nie jest równoznaczne, ale co z tego ze miałaby ona długie nogi jeśli np. były by krzywe? Chyba raczej wtedy byłaby obiektem drwin a nie zachwytu. Nie są to moje wymarzone nogi, ale długość taka mi odpowiada. Mi się podobają bo ja lubię długie i szczupłe, ale nie przesadnie szczupłe bo to wygląda okropnie. Żadne skrajności mnie nie kręcą- ani anorektyczne patyki, ani atletyczne przeszczepy :P Ja po prostu lubię smukłe kobiece sylwetki- mój ideał to 180 cm wzrostu, niezaszerokie ale zarysowane biodra, średniej wielkości biust, ciemne włosy i dłuuuuuuugie nogi :p Taki mam typ i nic na to nie poradzę 8-)
A a babcia Tina zawsze wymiatała ;) I te nóżki z netu też ładne :p

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 08 sty 2007, 22:45

Virriel na Twoim zdjęciu nogi są typowo kobiece oczywiście według mojego gustu, kobieca nóżka z zarysowaną łydką szczupła ale nie kij od szczotki :-D a jeśli chodzi o muskulaturę u kobiet to powiem jedno co za dużo to nie zdrowo :roll:
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 09 sty 2007, 08:30

kiedys na plazy mialam okazje przygladnac sie takiej kulturystce z bliska, wygladala poprostu koszmarnie, gdyby nie wcisniete na sile silikony bylabym przekonana ze to facet, do tego ta pomarszczona twarz od wysilku i praktycznie grymas podnoszonego ciezaru!!! moj facet nie mogl na nia patrzec do tego stopnia ze musielismy sie przenies w inne miejsce. Moim zdaniem i ja tak robie kobieta musi miec cialo jedrne , dlatego codziennie cwicze na silowni godzinke ale na lekkich ciezarkach ze zwiekszona liczba powtorzen, aby byc jedrna a nie budowac miesni.
taka kobieta w wydekoltwanej sukni lub mini wyglada karykaturalnie.
Love em, my sweet 325CC made my life complete!

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 09 sty 2007, 09:10

Piekne cialko :-D
Zreszta wiesz monique_, w avatarku tez super fotka oh(w1
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
monique_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 170
Rejestracja: 23 lis 2006, 19:22
Lokalizacja: gdansk
Kontakt:

Post autor: monique_ » 09 sty 2007, 11:44

ewelina pisze:kiedys na plazy mialam okazje przygladnac sie takiej kulturystce z bliska, wygladala poprostu koszmarnie, gdyby nie wcisniete na sile silikony bylabym przekonana ze to facet(...)
Hmm... Dlaczego wy kobiety , jesli chodzi o budowanie miesni wszystko wrzucacie do jednego worka? :roll: Dlaczego nie potraficie oddzielic kulturystyki do fitness? Formy startowej zawodniczek, a tego, jak wygladaja na codzien? :roll: Wkleilam kilka fotek z umiesnionymi nogami, gdzie wlascicielki ich prezentuja super forme, ale to jest ich forma 'startowa". Na codzien one, jak i ich nogi wygladaja troszke inaczej. Na zdjeciach sa mocno odtluszczone, wyrzezbione, by pokazac sam miesien. Poza okresem zawodow maja wiecej cialka i miesien lekko sie "chowa". Nabieraja bardziej kobiecych ksztaltow, gdzie nawet w sukni wieczorowej wygladaja wspaniale. Uwierzcie, nawet one nie sa w stanie prezentowac takiej formy caly rok, jesli chodzi oczywiscie o stan odtuszczenia i odwodnienia.
ewelina pisze:do tego ta pomarszczona twarz od wysilku i praktycznie grymas podnoszonego ciezaru!!!
Recznik plazowy podnosila, czy smarowanie olejkiem, bylo takim dla niej wysilkiem? :badgrin: Bez przesady dziewczyny! Nie wszyscy musza znac sie i lubic taki sport jak kulturystka kobieca. To prawda, ze jest on specyficzny i ma tak samo duzo przeciwnikow, jak i zwolennikow. Osobiscie podziwiam to co robia, ale nigdy nie chcialabym uzyskac takiej muskulatury jak kulurystka. Bardziej podoba mi sie fitness. I ich nogi rowniez :p
...wszyscy maja zelki, mam i ja :)
})i({ })i({ })i({ })i({ })i({ })i({ })i({ })i({ })i({
//26 luty 07r. - dr. Zdzitowiecki / mentor 400cc hp//

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 09 sty 2007, 13:44

whatever makes you happy :roll:
Love em, my sweet 325CC made my life complete!

Awatar użytkownika
agatha_s
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 851
Rejestracja: 01 cze 2005, 08:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agatha_s » 09 sty 2007, 20:04

monique_ pisze:Hmm... Dlaczego wy kobiety , jesli chodzi o budowanie miesni wszystko wrzucacie do jednego worka? Dlaczego nie potraficie oddzielic kulturystyki do fitness? Formy startowej zawodniczek, a tego, jak wygladaja na codzien? Wkleilam kilka fotek z umiesnionymi nogami, gdzie wlascicielki ich prezentuja super forme, ale to jest ich forma 'startowa". Na codzien one, jak i ich nogi wygladaja troszke inaczej. Na zdjeciach sa mocno odtluszczone, wyrzezbione, by pokazac sam miesien. Poza okresem zawodow maja wiecej cialka i miesien lekko sie "chowa". Nabieraja bardziej kobiecych ksztaltow, gdzie nawet w sukni wieczorowej wygladaja wspaniale. Uwierzcie, nawet one nie sa w stanie prezentowac takiej formy caly rok, jesli chodzi oczywiscie o stan odtuszczenia i odwodnienia.
Zgadzam się w 100 %, kiedyś się uśmiałam jak miałam kumpelę kulturystkę, którą faceci pokazywali jako ideał kobiety, a o kulturystkach generalnie mówili feeee.

Tak naprawdę zawodowe kulturystki na codzień wyglądają normalnie o ile nie trenują na hormonach, bo wtedy to rzeczywiście masakra.

Ja uwielbiam umięśnione nogi. Ta laska z ostatniego zdjęcia monique_, dla mnie super.

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 10 sty 2007, 18:51

Ja nie lubię kulturystyki, bo to jest niezdrowy sport i efekty wizualne są sprzeczne z moim poczuciem estetyki zarówno jeśli chodzi o mężczyzn jak i w szczególności o kobiety- co innego delikatnie i ładnie podkreślone mięśnie. Co prawda w przypadku panów jestem troszkę łagodniejsza w ocenie, bo jednak fajnie jak facet wygląda jak facet, a nie jak jakiś sucharek. Ostatnio u mnie na uczelni (studiuję na Akademii Medycznej) mieliśmy konferencję naukową poświęconą m.in. medycynie sportowej i dużo było tam mówione o kulturystyce- niektóre przypadki kliniczne były zatrważające.
A tak wracając do tematu to te Panie mają ładne nóżki wg. mnie :)

http://www.fit.pl/g/str/zdrowie/nogi..jpg

Uda śliczne, ale łydki trochę za chude i kostki też.

http://z.dspn.de/albums/album48/Legs.jpg

to jest mój ideał- długie, szczupłe i zgrabne :D Ale chyba troszkę za bardzo owłosione :p :p :p

Awatar użytkownika
Agiq
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 464
Rejestracja: 13 cze 2006, 19:27
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: Agiq » 10 sty 2007, 21:48

Nie, no nie, suuuuuuuper obydwie foteczki, szczegolnie te nóżki na drugiej foteczce - :-D :-D :-D
18.12.2006 dr Grobelny, 345 pod mięsień


Save the Earth......it's the only planet with chocolate...:-))

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 10 sty 2007, 22:32

na drugiej fotce szczególnie takie smukłe i proporcjonalne :badgrin:
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”