* PMS - krotko, zwiezle i na temat

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Calimero
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 145
Rejestracja: 04 mar 2005, 21:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Calimero » 04 paź 2005, 12:06

Ja tylko siedze i czekam jak cos nei pojdzie po mojej mysli i podgryzam pazokcie, a jak juz cos wyjdzie na jaw to wybucham i to na calego, plus jest taki ze moj mezus wie jak ciezki jest dla mnie czas przed wiec wszystko wybacza i jest bardzo podatny na moje prosby heheheh przyznam ze nieraz to wykorzystalam :oops:
Calimero

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 04 paź 2005, 12:43

Calimero pisze:Ja tylko siedze i czekam jak cos nei pojdzie po mojej mysli i podgryzam pazokcie, a jak juz cos wyjdzie na jaw to wybucham i to na calego, plus jest taki ze moj mezus wie jak ciezki jest dla mnie czas przed wiec wszystko wybacza i jest bardzo podatny na moje prosby heheheh przyznam ze nieraz to wykorzystalam :oops:
tak trzymac :lol:

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 30 cze 2006, 18:19

moze komus sie przyda
www.kobiecedni.pl

Awatar użytkownika
Ewa05
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 23 sie 2006, 20:01

Post autor: Ewa05 » 04 wrz 2006, 10:46

A ja na jakieś kilka dni przed @ jestem tak wściekła tak rozdrażniona że lepiej niezbliżać się do mnie a dzisiaj mam jeden z tych dni brrrrrrrr aż mnie nosi :evil:

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 04 wrz 2006, 13:35

moj PMS mnie zadziwia ..jestem juz po okresie i nie przechodzi wrecz narasta... :roll: nie wiem co o tym myslec.. :wink:
dzisiaj w szkole o malo nie nawrzeszczalam na kolege bo z uporem maniaka nasladowala ...nasze aha ....a szwedzkie jooooooo...co mnie doprowadzalo do szewskiej pasji.. :evil: mialam juz wizje jak lapie za za wlosy i wale jego glowa o lawke .. :doubt: ...naszczescie sie zamknelam i uspokoilam w pore...jesssu ile to moze trwac..lapie depreche juz.. :x

Lisa28
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2006, 16:41

co robic by miesiaczka mniej bolala:/

Post autor: Lisa28 » 13 paź 2006, 18:40

Hej dziewczyny!!
mam bardzo duzy problem... Moje pierwsze dni miesiaczki przechodze bardzo nie milo poniewaz bardzo boli mnie brzuch:(
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 14 paź 2006, 08:47

u mnie też jest masakrycznie- jestem rozdrażniona, mam napady złości i oczywiście wszyscy w pracy i znajomi dookoła od razu się domyślają o co chodzi i to mnie irytuje jeszcze bardziej... :?
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
picpi@
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 182
Rejestracja: 01 paź 2006, 17:53

Re: co robic by miesiaczka mniej bolala:/

Post autor: picpi@ » 18 paź 2006, 09:57

Lisa28 pisze:Hej dziewczyny!!
mam bardzo duzy problem... Moje pierwsze dni miesiaczki przechodze bardzo nie milo poniewaz bardzo boli mnie brzuch:(
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
niezastąpiona jest wtedy nospa.

Awatar użytkownika
mona124
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 899
Rejestracja: 27 paź 2006, 09:56

Post autor: mona124 » 28 paź 2006, 01:04

Ja to w tych dniach jestem wyjątkowo okrutna i nie dowytrzymania,nawet ja nie mogę siebie znieśc,czasami to mi wstyd za moje zachowanie, totalnie nad sobą nie panuję,lepiej wtedy zejśc mi z drogi. Ale nie zawsze tak bywa czasami mam dobry humor np. tak jak dziś :D

Magnolca
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 70
Rejestracja: 17 wrz 2007, 09:48
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: Magnolca » 31 sty 2008, 17:03

Odkąd biorę tabletki to mój PMS stał się do zniesienia-tzn chodzi mi tu głównie o ból brzucha, który wcześniej był po prostu nie do wytrzymania. Nadal jednak mam zmienne nastroje- raz się śmieję jak głupia, a za chwilę płaczę, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły i czuję się okropnie brzydka. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że moja agresja z reguły nastawiona jest tylko przeciwko facetom :-) Hehe moi współlokatorzy (faceci) potrafią bezbłędnie poznać kiedy jestem przed okresem, bo podobno nie da się ze mną wtedy wytrzymać :badgrin:
Ty za mnie nie umrzesz, wiêc nie mów mi jak mam ¿yæ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”